Свеж
Прилагодено Автоматско Звук 1968-69 Ранчеро САД-630 Во Цртичка АМ / ФМ 1

Прилагодено Автоматско Звук 1968-69 Ранчеро САД-630 Во Цртичка АМ / ФМ 1

Достапност: Достапно.
DEN 560.00

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦД-дисплеј Директна Контрола НА ЦД1. USB Порта За Флеш Диск MP3/WMA Репродукција. Електронско Подесување и Контрола На Јачината на Звукот. 2 Канал RCA Помошен Влез за сателит итн. Сад/Евра Тјунер. Одделен Бас и Високи тонови. Дигитален Часовник. РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦД-дисплеј. Директна Контрола НА ЦД1. USB Порта За Флеш Диск MP3/WMA Репродукција. Електронско Подесување и Контрола На Јачината на Звукот. 2 Канал RCA Помошен Влез за сателит итн. Сад/Евра Тјунер. Одделен Бас и Високи тонови. Дигитален Часовник. ПРИЛАГОДЕНО AUTOSOUND САД-630 е дизајниран да обезбеди најдобра аудио технологија завиткана во класичен автомобил стерео изглед. Тоа ќе одговара на акциите на вашиот автомобил или камион без потребни измени. Дизајниран е со рамка што го содржи логото на производителот на вашиот автомобил, како и големи копчиња во стилот НА ОЕМ за да ја комплиментирате вашата цртичка. КОГА станува збор за електрониката, САД-630 може да се пофали со модерни карактеристики како USB влез за флеш-уреди ЗА репродукција MP3/WMA датотеки со песни и приклучок за вашиот i Pod. Кога е поврзан со овие уреди, дигиталниот дисплеј на радиото ќе прикаже наслови на изведувачи, песни, албуми и ќе овозможи навигација со песни преку самото радио. САД-630 е компатибилен со нашиот опционален BLUKIT кој овозможува bluetooth music streaming од вашиот овозможен телефон, како и мобилен повик без раце преку звучниците на возилото и вградениот микрофон НА BLUKIT. Со врв од 300 вати радиото обезбедува многу енергија, но дополнително содржи четири пред-излези НА RCA за опционални засилувачи. Исто така, доаѓа со Помошни влезови за сателитски радио приемници, iphone или кој било пренослив плеер што можеби сакате да го користите.

За производот

Купувачите избираат и

ЕДИНСТВЕН ЗАЛИВ (12 ПРОСТОР) НАДВОРЕШНА РЕШЕТКА, ВКЛУЧУВА 1 ПЛЕКСИ ПРЕД, 1 ЗАДНАТА ВРАТА СО ВЕНТИЛАТОР / ЗА�

Компатибилен : Ова [5 Слотови Картичка] Премиум Стп Кожен Паричник Случај е специјално дизајниран За Мот�

Овие Баријатриски плочи се многу корисни за контрола на вашите јаглехидрати, влакна и протеини уредно п

Лесен, лесен за употреба, високо флексибилна заштита на датотеки Употребата на увезени специјални мате�

Искусете ја довербата и задоволството што доаѓа со построга вагинална област благодарение на гел V18 Наш

Контејнерите за складирање храна од морков ја прават здравата исхрана полесна и поудобна од кога било д

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

ВО ТЕКОТ НА ВРАТАТА СПИСАНИЕ ЏЕБОВИ за СКЛАДИРАЊЕ Природен полиестерски памучен материјал, отпорен на �

Секогаш чистете ја четката веднаш по употреба Истурете раствор за чистење четки за нокти во стаклен сад

Производител : Горхам Тип : Рамен СофтверВилушки Состав : Стерлинг Сребро Возраст : 19001940...

Прецизно произведени за да обезбедат најдобро можно вклопување со сигурен печат што нема да истекува Г�

Тежина : 86гр; (издржлив во употреба) Капацитет На Држење : 27кг; Модел Бр : (најнова технологија) БРХ201А Диза�

Приколката За Приколка одговара ЗА ФОРД Бронко 4 WD, не одговара за две врати, ниту одговара за Форд Бронк�

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Облас

ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ : вентилатори за Ладење специјално дизајнирани ЗА MSI GE75 GP75 GL75 WE75 GE63 GP63 GV63 GV63 GE73 G73 VR, сов�

Модулот за чекор надолу користи висококвалитетни материјали, кои можат да бидат издржливи и практични �

Материјал : Избрана пвц+челична рамка, отпорна на влага, Мала тежина и доволно цврста за отпорна на кинењ

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Облас

●Увезен материјал ● безбедносната мрежа од јаже од коноп е изработена од висококвалитетни увезени сур

Замена ЗА SUNOPTICS SOLARMAXX SSX 180 ST ГОЛА СВЕТИЛКА САМО Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Sunoptics Solarmaxx Ssx 180s

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Белата месечина е многу корисна при правење неутрални комбинации на бои На пример, носењето прстени, ѓе�

Име на производот : RC Propeller; Prop : EP 9050 Дијаметар на дупката : 3 mm / 0,12 "; Вкупна должина : 22,8 cm / 9"...

Лесниот дизајн не работи, давајќи ви подобро работно искуство Стилски и стилски Автоматско затемнување

Користете за трим и фино завршна работа Дизајн на мазно стебло Димензии на пакетот : 8,89 Л х 2,286 Ч х 3,81 В (са

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Пакувањето вклучува : 6 парчиња Приближна големина : 18,7 х18, 7 х 2см Погоден за 2616261 Професионален Про 2 2226 / 23

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Облас

95% памук ️ € Авион патување најважен деца : UNARK авион потпирач за нозе за деца е апсолутна бебе најважен �

Scroll