Свеж
Безжични ушни уши Bluetooth 5.3 Спортни уши пупки Bluetooth слушалки 120H играчки слушалки Контрола на допир IPX7 водоотпорен LED батерија за прикажување на батерии

Безжични ушни уши Bluetooth 5.3 Спортни уши пупки Bluetooth слушалки 120H играчки слушалки Контрола на допир IPX7 водоотпорен

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

【High-fidelity Audio & Crystal-clear Call】Wireless earbuds With 10mm speaker and volume-optimized active EQ,Bluetooth earbuds keep music sound clear and balanced with deep bass even at max volumeTwo mics in left and right headphones work efficiently to reduce Амбиенталниот шум околу вас, осигурете се дека вашиот глас се слуша јасно за време на телефонските повици. Тие се идеален избор за безжични ушни уши за вашиот канцелариски бизнис, можете цело време да остварите телефонски повик или конференциски повици со кондиденција. 【Еден чекор спарување и Bluetooth 5.3 Технологија】 Подигнете ги спортските безжични ушни уши од случајот за полнење, тие автоматски ќе се вклучат и ќе се спарат со уредот.Ерда пупки кои усвојуваат технологија Bluetooth 5.3 има за цел да обезбеди постабилна врска и да добие 2x брз трансфер, без никаква грижа за пупките на ушите. ▲ Батерија кутија x 1 ▲ Type-C X 1 ▲ Упатство за корисникот x 1 ▲ Bluetooth слушалки x 1 пар. ▲ Батерија кутија x 1 ▲ Type-C X 1 ▲ Упатство за корисникот x 1 ▲ Bluetooth слушалки x 1 пар. ★ Опис на производот : 2023 Безжични Bluetooth Earbuds/Лесна врска/Брзо полнење Име на боја на кутија : Црн ♚ Слушалки Карактеристики : Bluetooth ушни уши усвојуваат CVC 8.0 технологија за намалување на бучавата за да обезбедат јасен звучен ефект на опкружување. Дизајн за високо обновен вокален звук. Ви дозволува да слушнете кристално чисти повици како што комуницирате лице в лице со другите безжични ушни уши опремени со кутија за полнење за полнење, преносна кутија за полнење, ултра-лесна литиумска батерија со голем капацитет и долга и удобен век на траење на батеријата! LED дигиталниот дисплеј на случајот за полнење на ушите на Bluetooth, ви овозможува јасно и интуитивно да ја разберете моќноста на пупките на ушите и случајот за полнење. Соберете 2 спортски безжични ушни уши и тие автоматски ќе се поврзат едни со други, а потоа само еден чекор лесно внесете ја поставката Bluetooth Phone Mobie за да ги спарите пупките на ушите. Кога повторно користите слушалки, само извадете ја втората за да постигнете лесна трансформација помеѓу прекинувачот помеѓу стерео и моно режими. Bluetooth Earbuds обезбедуваат до 20 часа висококвалитетен излез на звук на едно полнење, а случајот за полнење со лесна категорија овозможува дополнителни 5-6 обвиненија.

За производот

Купувачите избираат и

Произведени и конструирани до совршенство Изработени од нерѓосувачки челик за долготрајна, редовна уп�

4 1 / 4 x 2 1 / 8 "Зелена 13 пт Ознаки за испорака пред строги 4 1 / 4 x 2 1 / 8 "Зелена 13 пт Ознаки за испорака пред стр�

Прилагодлив опсег : Стегачот на цевката за вода има широк спектар на прилагодување, а корисникот лесно м

3 комплети на вклучува 4парчиња од 1 / 4TSP, 1 / 2TSP, 1TSP, 1TSP капацитети Лажици се држеа заедно со метален прстен..

Помеша ✿ ЕЛЕГАНЦИЈА ДЕКОР НА МАСА : рустикален тркач на маса без напор ќе го подигне и надополни вашиот �

●Материјал●Нашиот Носач За Шишиња Со Вода е изработен од висококвалитетен неопренов материјал,кој е л

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

Погоден е за операции на голема надморска височина, автоматска поправка и индивидуални индивидуални оп

●Широка Компатибилност●Овој Држач за Мобилни Телефони е Компатибилен со Сите Таблети За Паметни Теле�

€1080 ° МултиАгол Ротирачки Славина Екстендер€TFKOL надградена верзија на мултифункционален механички ра

【Метална шипка за плакари што може да се прошири】 Конструирана со рамка за алуминиумска легура со тешк

FW2 кожна пушка торбичка за Blu Studio X9 HD Стилски дизајн е во чекор со трендовите и без губење на класично и ел

Олово слободен месинг ; Легура CA2745; Легура C46400 Во Согласност Со Законот За Безбедно Пиење Вода (СВДА) Од Ј

● ПП здравствена и заштита на животната средина, лесна грижа, капацитет за лежиште на компресија и издр�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Име на производот (трајно во употреба) : директен рутер бит; материјал : (најновата технологија) цврст зац

101142 B2018 Број на дел од америк 42 B20 ISO 08 B1 SPROCKET 20 заби ISO бр 08 B1 челичен центар за челик Ширина на единечен заб

Јаже за винч : фалсификуваната железна кука е посигурна и може да спречи паѓање на железната кука кога е

UCP20618 Вратило DIA D (IN) : 1 1 / 8 H Димензии mm : 42.9 L Димензии mm : 160 J димензии mm : 121 A димензии mm : 44n димензии mm : 14n1 ди�

Кабел за продолжување на графичката картичка 20 / 30см графички продолжен кабел за вертикални флексибилн�

Картичка за броеви на свадбени табели изработена од материјали за хартија со висока оценка, лесни и пра�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Клаудија Сенатор Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

【Комплети за сликање со дијаманти】 вклучуваат 1 * HD платно за заштита на животната средина, 1 компјутер *

Тежина : 13g; Бит дијаметар : 6мм / 0,24 " Главна боја : златен тон; материјал : легура Вкупна должина : 73мм / 2,87"

Димензии : 23*32*17см Влезен напон : 220 V нерѓосувачки челик заварување машина за чистење заварување мушка то

Овој пакет содржи 2 артикли Sound Bot SB510 HD отпорен на вода Bluetooth 4.0 Sounder Sounder, преносен звучник со рацете со вгр

ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА И ' РЃА КОЛИЧИНА : 1 Компјутер Заклучување Џем Орев нерѓосувачки челик 1 / 4 " Нпт Машки

Отпорен на сонце и отпорен на вода Брза брчки, лесна грижа и малку истегнување 3 функционални џебови за т

Пакување од 3 Лажицивисококвалитетната лажица за кафе е идеална за секојдневна употреба, како лажици за

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој �

Свежо вметната најлонска лента Загарантирано да одговара на вашата машина Поддршка за клиенти во живо (

? Билли Колективната душа и несвесното : поглавје 1 (2 ри мини албум) албум ✈ Изработено во Кореја, 100% авте

【Флорална ранец за влечење】 Ранец на влечење, изработен од полиестер за отпадоци од вода, лесен и силен

UI : 380 V, ITH : 63 A, Позиција : ON / OFF / ON, 12 терминали Материјал : гориво со пламенретардант компјутер, добра изве�

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Мажи Генерал 5Е, Спорт, Генерал 4, Генерал 5, Хибриден Паметен Ча�

Големина : 34х41см / 13,39 х 16,14 инчи Печатење од две страни, има многу употреблив простор, идеален е за носењ�

Класичен и модерен дизајн : 6пакет 12х16 Рамки за слики во еден сет Совршен за слики 8x12 со МАТ или 12х16 без ма

Телото на клешти од алуминиумска легура е цврсто и издржливо Челик предвремениакција копче, со голема и

6страничен Во согласност со DIN 3124 / ISO 27251 Внатрешен плоштад заснован на DIN 3120 / ISO 1174, со топка жлеб...

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Пп обложена крпа ТОРБИ за СКЛАДИРАЊЕ багаж Премиум материјал, добар и отпорен на абење, има долг век на т

Scroll