Свеж
Кејблок Котел Бокал За Вода Ладен Бокал Проѕирен Пластичен Стомна За Мерење На Пијалоци Стомна Отпорна На Кршење Чај Стомна За Чаеви Сокови Пијалоци Вода Бокал Вод

Кејблок Котел Бокал За Вода Ладен Бокал Проѕирен Пластичен Стомна За Мерење На Пијалоци Стомна Отпорна

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Широка употреба : овој стомна е применлив за држење вода, сокови, кафе, пијалоци, чај итн Голем капацитет : капацитетот на нашиот стомна за вода е погоден и за индивидуална употреба или за домашна/партиска употреба. Храна одделение : стомна е направен од пластичен материјал, без чуден мирис,. Лесен зафат : удобна закривена рачка, мазни линии, ergономски дизајн, полесен за разбирање. Лесно истурете : изливот може да се прелее и прска и ефикасно да го надмине проблемот со истекување на вода. Опис овој стомна за вода е изработен од врвен пластичен материјал, погоден за чиста вода, чај, пијалоци, сокови, кафе и повеќе пијалоци. Дизајниран со удобна рачка и лесно истурете излив, давајќи поголема погодност за вашиот секојдневен живот. Нема протекување ниту прскање. Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Пластика.- Големина : 15, 70Х13, 00Х25, 00см. 17Х5, 11Х9, 82ин.- Капацитет : 2500МЛ.- Одделение за храна : стомна е изработена од пластичен материјал, без чуден мирис,.- Широка употреба : овој стомна е применлив за држење вода, сокови, кафе, пијалоци, чај итн.- Голем капацитет : капацитетот на нашиот стомна за вода е погоден и за индивидуална употреба или за домашна/ партиска употреба.- Лесно истурете : изливот може да се прелее и прска и ефикасно да го надмине проблемот со истекување на вода.- Лесно држење : удобна закривена рачка, мазни линии, ergономски дизајн, полесен за разбирање. Пакет Вклучувајќи 1 х Вода Стомна.

За производот

Купувачите избираат и

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Овие подарок сертификат е дизајниран како рустикален и печатени на различни фонт

100% полиестер Зимски женски марами лесни женски марами и обвивки за шал обвивки за жени шал шал обвивки з

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

ЛЕСНО УСОГЛАСУВАЊЕ НА КАМЕРАТА : комплетот за алатки за усогласување на моторот орион 3031655 безбедно ја з

СТАНДАРДНИТЕ КОШАРКАРСКИ МРЕЖИ СО ОФИЦИЈАЛНА ГОЛЕМИНА имаат 12 петелки и мерат вкупна должина од 21 инчи

* Материјал : Корпа за Мијалник изработена од нерѓосувачки челик, отпорна на ' рѓа, силна, долго време и из

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на стакло ОД стак�

Долготрајна ИздржливостВисококвалитетни Материјали за Пукање и Пилинг Прилагодлив ДизајнПовеќе Умет�

Овој материјал, воздухот циркулира под капакот спречува влага, намалувајќи го производството на топлин

Компатибилен со HP Павилјон 15DK 15DK000 15DK0010 TX 15DK006 WM 15DK0010 NR 15DK0018 CA TPNC141 игри лаптоп серија Десната Страна ГРАФ�

Виљушкар П / УЛ цилиндар 7 / 8ФГУ2025 Тојота 433102660271 Хакус Квалитет По Пазарот Дел Хакус Брендирани по пазаро

Нерѓосувачки Челик АЛАТКИ ЗА ТРЕПКИ за ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ТРЕПКИТЕ може да се нанесе за да се погледнат тр�

Наведен UL старост бронзена завршница; Тан мика сенка 13 W x 13d x 7 H Вклучен разговор LA100 вклучен; Крошна со ди

✅ 31 / 2 "x 151 / 2" обложен преносен појаскерамички оксид40 ренчиња PK10 ✅ Ставка : обложена BLT ✅ Големина : 31 / 2 "x

Име : Вентилатор Материјал : Алуминиум + Абс Пластика иц + Силиконски Челичен Лим (Мотор) + Пп Ма...

?①Пакувањето Вклучува】 комплетот вклучува 2 парчиња автоматски фидер за птици во јасно Големината на ш

100% полиестер Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да ја избе�

Материјал : Полиестер Големина : 20,5 х 7,3 х 15 инчи, 0,6 Инчни Удобни ремени Карактеристика : пространа главна

Нејзините Одговара на сите лост појаси Овие лостови лесно се поправаат и имаат две завртки кои ја прика�

Сите парчиња направени од издржлива, обложена хартија Вклучува Огласна Табла за Календар од 84 парчиња(к

√ Нов дизајн и висококвалитетно ткаење, 100% кожа плетенка јаже, мек допир √ Може да ротира 360 степени, што

Џон Гулд (18041881) избор Од Птици На Европа објавен во Лондон 183237 Литографија со оригинално рачно боење со д

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Направено од смола измешана со песочник во светло беж тонови со дрво Врежани со хоризонтални ленти за д�

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Официјален а За Адли Бренд Стока Адли ги избра боите и стиловите Адли сака да плива и сака да ја сподели �

Ултра јачина хематит нараквицата Ktkde хематит содржи 6 моќен неодимиум хематит (3500 гаус) за максимални ре

Направено од издржлива полипропиленска пластика; обезбедува цврста пренослива површина за пишување до

Обложените ракавици обезбедуваат дополнителна заштита, дополнителна удобност, подобра тактилност и во

Најважно : ширината и дијаметарот се различни Бидејќи цевката е круг Проверете ја следната слика : Тоа е

Сместено во Сагинав, Мичиген, Фулертон Алатка Компанија работи повеќе од 70 години и е предводник во прои

Составен Од квалитетен Челик Стврднати Мелени Вилици 'Рѓа превентивен Слој Големина : 2 / 50мм Сет од 2 Пар�

ПРИКЛУЧНА СТАНИЦА ЗА ХАРД ДИСК : Овој приклучок за хард диск со 2 заливи овозможува пристап до 25" SATA и IDE х�

Рачка на пластична обвивка за лесно, безбедно и удобно работење 227 килограми за задржување на метални ме

●Повеќенаменски●во куќиштето за пасош има 2 џебови : чистиот џеб е за вашата картичка за вакцинација, а

? 【Автоматско ѓубре може кујнскиот ѓубре може да користи напредна технологија за автоматско сензори, в

Изненадувачки Пакет овој комплет за организација и складирање на оставата, чајната кујна вклучува 4 Го�

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Опис На производот 00285140, Млазница За Сива Кука и Вентил За Самозатворање, Т&С Месинг произведува целосна

1 Едната страна за прилагодено печатење, другата страна е бела 12 Х 35 Инчи, 30х89 см Изработени од 100% Микрофи

Блејд_типДвоен Раб Нож_материјалНерѓосувачки Челик Рачка_материјалПластика Отвора запечатени докумен

Структура : железен материјал, водоотпорна ' рѓа, лесен за чистење, висока стабилност Елегантна едностав

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Scroll