Свеж
Г -дин кафе замена за карафе црно

Г -дин кафе замена за карафе црно

Достапност: Достапно.
DEN 319.84

12-чаша карафе Оригинален г -дин Кафе. Само одговара на модели од овие серии : AM, CG, CJ, DR, DW, EH, GBX, JW, NC, PJ, PL, RM, SJ, SK, TF, VB. Не одговара на моделите кои започнуваат со BVMC - нема вклопување. Оригинален г -дин Кафе. Само одговара на модели од овие серии : AM, CG, CJ, DR, DW, EH, GBX, JW, NC, PJ, PL, RM, SJ, SK, TF, VB. Не одговара на моделите кои започнуваат со BVMC - нема вклопување. Проширете го животот на вашиот производител на кафе со г-дин кафе со 12 чаша замена кафе-карафе. Овој корисен тенџере е дизајниран да замени изгубен, скршен, стар или истрошен. Оваа карафе за замена од 12 чаши има стаклена конструкција и лесни за читање мерења на чаша од страната, за да знаете колку е високо за да го пополните во зависност од потребите за кафе. Издржливиот дизајн им овозможува на loversубителите на кафе лесно да истураат чаша по чаша за да можат да уживаат во омиленото кафе секој ден. Оваа кафе-кафе-кафе-машина за миење садови има без капење што го задржува вашето кафе во карафе и надвор од countertop. Се одликува со рачка за удобност, која останува кул на допир и нуди лесно истурање. Карафето за замена на кафето г-дин Кафе 12-чаша е погоден за употреба со широк спектар од производители на кафе од 10 и 12 чаши.

За производот

Купувачите избираат и

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

[Големина] Внатрешен дијаметар : 32мм; Надворешен дијаметар : 37мм; Дијаметар на жица : 2,5; Материјал : Нитрил

✪Делот е направен од издржлив квалитетен материјал и добро тестиран од производителот ✪Заштитете ги в

Димензии : 816 x 1,96 инчи (LXWXH) Разновидна торба за пенкало за молив, кутија за организатори за електроника, л

Телото материјал е челик Топниот материјал е бел делрин Произведено во САД Димензии на пакетот : 4 "L x 8 Ко

Име на производот : Електромагнетнибузер;тип На правење Звук : Континуиран Звук Номинален Напон : DC 5 V;Го�

Квалитет Дополнителна издржлива конструкција на алуминиумски канал со агли за зајакнување на не'рѓосу

Симпатична декорација на Ноќта на вештерките : Пакетот содржи 6 парчиња висечки духови, 3 бели, 3 црни, со �

Дизајнот на капакот ви овозможува да ставите долна облека или други предмети внатре Тоа може ефикасно д

Пакет листа : 1pc поттикне опрема Материјал : 45# Челик Спецификација : 2,5 М 45 / 46 Заби Теренот : 7,85 мм...

Го одржува купувањето на вашиот производ заштитено по истекот на гаранцијата на неговиот производител

Дизајнирано да ја покрие и заштити прецизната површина на машината на прирабницата на вратот на завару�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Дванаесет кинески хороскопски знаци На Стаорец,Вол,Тигар,Зајак,Змеј,Змија,Коњ,Овци,Мајмун,Петел,Куче, С�

Пластика Комплет за садови од 2 Чувари на Сендвичи Приближно 5 1 / 2 на 5 1 / 2 на 2 инчи Контејнери со шарки со

Преку технологијата за комуникација со радиофреквенција NFC и врската со мобилниот телефон со функцијат

ТОРБИ ЗА ПОДАРОЦИ за ЗАБАВАИзработени од врвен органза материјал со исклучителна и добра изработка СВА

Име на производот : Прекинувач за менување; Количина на пин : 6 игла Позиција : 3 Позиција (Вклучено / Исклу�

Кони доверлив лидер во индустријата Поддржано од гаранцијата на производителот Одлична изведба...

Вклучува 2 пакувајте јасни кутии со црвени рачки Корисен за употреба, погоден за складирање...

УРБАНИОТ ЗЕМЈОДЕЛЕЦ е уникатна серија ножеви инспирирани од движењето градина до маса Тоа е колекција �

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 5 G 6,2 инчи објавен на 2020 година [Поддршка за безжично полнење] Ретро паричник к

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Користете ги овие големи, густини поли торби за да покриете опрема и палети Опфаќа штити големи предмет�

Идеален за цртање и истакнување Задебелена, светла боја Долгата должина ви дава подолг век на боење...

Големина на производот (по лист) : ширина 9,8 x висина 13,8 инчи (25 x 35 см), дебелина 0000000 инчи (0,0 Големина на пак

Висококвалитетниот Канистер е изграден со ладно нацртана челична цевка обезбедува висока издржливост,

BDRXD05 W е еден од најмалите и најлесните преносни горилници BD / DVD / CD во светот што поддржува BDXL Ултракомпа�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD (100 парчиња мног

Материјал : Изработен Од Пластика За Храна Од ПП кои не се штетни за нашето Здравје и апчиња,Дизајнот на 7

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Примена : Стандард Потекло : CN (потекло)...

Спортски чаша за вода, донесете малку поттикнување на вашето лето Премногу потење по вежбање, ова голем�

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурираниСо с�

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Лунт ПЛАНИНАТА ВЕРНОН ОД ЛУНТ Стерлинг Сребрена ПРИЛАГОДЕНА ВИЛ

Големина : Топка 60мм (околу 2,36 инчи), Стојат : 7*4см Материјал : К9 кристал Содржина на пакетот : 1x кристална �

Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1 парчиња Материјал : Смола Големина : Опционално Боја : како што покаж�

Бесплатна испорака во САД 1 / 24 g скала диекаст 8,75 инчи L x 3 инчи W x 2,5 инчи H странични врати отворена употре

Надворешен дијаметар : 1 " / 25 Внатрешен дијаметар : 1 / 2" / 13мм (се вклопува 1 / 2 "или завртки за M12) Должина : ва

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : овие украсни корпи го држат нередот во кујната под контрола со складирање на сит�

Scroll