Свеж
Earthwise TC70025 7,5-инчен 2,5-засилувачки кабел електричен облик/култиватор, 7,5-инчен, 2,5-засилувач, сива

Earthwise TC70025 7,5-инчен 2,5-засилувачки кабел електричен облик/култиватор, 7,5-инчен, 2,5-засилувач,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Моќен 2,5-засилувач мотор за супериорна моќност, време на траење и издржливост (4) трајни челични тонови; Култивира и се наоѓа до 7,5 "широки и 6" длабоки. Идеално за градини со мали до средни димензии и цветни леи; Работи добро како алатка за контрола на плевелот. Лесен дизајн го прави без напор да се работи и чува; Единствениот прекинувач за лост започнува секој пат. Мек ергономски зафат за удобно работење; Еко-пријателска алтернатива на тревник и градинарска опрема. Моќен 2,5-засилувач мотор за супериорна моќност, време на траење и издржливост. (4) трајни челични тонови; Култивира и се наоѓа до 7,5 "широки и 6" длабоки. Идеално за градини со мали до средни димензии и цветни леи; Работи добро како алатка за контрола на плевелот. Лесен дизајн го прави без напор да се работи и чува; Единствениот прекинувач за лост започнува секој пат. Мек ергономски зафат за удобно работење; Еко-пријателска алтернатива на тревник и градинарска опрема. Овој безжичен електричен обврзник е удобна и планета-пријателска опција за култивирање на вашата градина, двор или тревник. Може полесно да ја култивира вашата почва со ширина од 7,5 инчи и длабочина од 6 инчи. Овој кабелски лајт е моќен и може ефикасно да ја ора почвата додека се ослободува од плевелите. Tiller за моќност на Earthwise е лесен за употреба, така што можете да се фокусирате на одгледување на вашите здрави растенија. Овој мал затегнување е одличен за маневрирање околу предмети во цветни леи околу вашиот дом. Earthwise е посветена на иновации на еко-свесни производи за потрошувачи на потреби на отворено. Со поголем акцент од кога било досега да ја одржуваме нашата земја чиста, испорачуваме алатки без штетни емисии на гориво. Од 1895 година, создаваме косилки за трева, култиватори на градинарство, пилиња и други основни алатки на отворено. Нашите производи имаат дизајн со ниско одржување што ќе заштеди пари на клиентите за одржување на алатките за тревник и градинарски. Со повеќе од еден век искуство во индустријата, можете да му верувате на квалитетот и сигурноста на нашите производи.

За производот

Купувачите избираат и

Големини : М12 1 / 2 " Пакет : 2 ПАРЧИЊА Материјал : 304 нерѓосувачки челик,издржлив и антимонополски...

Овој уред за поправка На Виндоус е компатибилен со windows XP, Vista, 7 и 8; потребен е пристап До Интернет Софтве�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ●Висок Квалитет И Издржлив QИзрабо�

ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛЕНТИ за ВЕЖБАЊЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Подобрување на мускулниот тонус на рацете, но

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец...

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGBP35 DEH2 BB Ултра издржлив, висококвали

100% полиестер Големината работи мала, препорачајте 1 ~ 2 големина нагоре 【Испорака】 Стандард : 714 дена; За�

Едноставен И Лесен јон Може да се одвои и да се користи сепавелно или во комбинација, а средниот дел за

Пакетот вклучува 4 тркала на матични плочи на вртливата плоча со сопирачката Капацитет 400 bs по рициномск

?[Најнови Qualcomm QCC3071 So C & apt X Адаптивни Аудио] Напојуван од напредниот ccc3071 чипсет И Qualcomm Aptx Адаптивна Аудио

Со овој уникатен и моден држач за мафини во прав, нема да се грижите дека вашиот сунѓер оди во мувлоса На�

УБАВА ОРГАНИЗАЦИЈА : организирајте го вашиот дом без да пропуштите убав, декоративен дизајн Чувајте ги �

АПС Предвремено затворање Hw21 Паметен Часовник Мажи Жени Ip67 Водоотпорен Монитор За Спиење Функција На П�

Дизајн на џеб со двојно слој : Торбата со рака има два џебови од патент, од кои големиот главен џеб содржи

Снимајте аудио на ниво на линија од вашиот миксер или звучна табла на вашиот i Phone, паметен телефон Овозм�

Големина На Благодарам патриотски Американски Војник воен автомобил налепници : 6 "€4", 2 парчиња / пакет �

Стерилни завои за лепило : Завои од декссур се индивидуално завиткани и стерилни, обезбедувајќи заштита

Комбинацијата на патентирана Norton SG керамичка и цирконија алумина жито обезбедува најголема продуктивн

НАПРАВЕНИ ВО САД!! Секој од нашите знаци е гордо произведен од нашиот тим во Чико, Калифорнија Се гордеем

Материјал : метал Главни Функции : Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на отклонување, лесно е �

97% полиестер, 3% спандекс 97% полиестер / 3% спандекс капа со структурирано вклопување на флекс...

Микрофон за пеење на телефон : Конференциски микрофон направен од врвни метални материјали, овој микроф

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

?●Автоматско Абдоминално Тркало За Враќање ● триаголната структура е стабилна и ergономска; може да се р

100% реален капацитет 8 Gb железен човек црна глава U диск пенкало диск масовно usb флеш диск меморија стап pend

Должина на пакетот : 1,25 " Ширина на пакетот : 3 Висина на пакетот : 1 Земја на потекло : Соединетите држави О�

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

Плетени шорцеви за мажи Jeanан пливање шорцеви пливаат машки облека мода обична машка облека машка облек�

€Екстра Голема Торба За Складирање QМерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е пого

Бренд и нов | Тип на батерија : Liјонски напон : 36 V | Капацитет : 9000m Ah Colo : Black | Без лажен капацитет со висока �

Големината е во согласност со UL 507; овластен за CSA Гаранцијата за едногодишни делови водечки во индустри�

Tekswamp далечински се карактеризираат удобни, лесни за достигнување на копчињата во компактно, правоаголн

Во споредба со стандардните пластични плочи за полначи, Овие Плочи за Полначи се подебели и повпечатлив

Мини дигитален мерач на ниво на звук со стабилни и сигурни перформанси Широк опсег на мерење од 30d B до 130d

Кожа, Оксфордска Ткаенина Земја Како Што Е Означено ●Материјал / Големина : водоотпорна ткаенина,30см /

Печатење скала 020камо Производител : Декларации за печатење во скала (Украина) Материјал : лист за декора

2 : 1 Смалуваат Сооднос Флексибилни Полиолефин Оценето ДО 600 V, Работна Температура55 C ДО 125 C...

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Позлатеначелична рамка Идеална комбинација на сила и економичност 2 Слојте меки гумени сечила...

3х10 Стапки Знак За Усогласување НА ТРКАЛАТА Живописни бои отпечатени на полиестерска ткаенина Засилени

2022 Ажурирана верзија : Плочката за кора од висококвалитетни кора и стапчиња нема да обезбојници или луп�

Нерѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од нерѓосувачки челик, издржливо и цврсто...

? [Осветлете го вашиот пат] Case Boxwave Case компатибилен со Hiby R6 Pro Вооружени со осум (8) светли луминисцентни LED �

Високо издржлив : Тешкиот алуминиумски знак со тешки 40 милји има 10 години на отворено и ги надминува пла�

Scroll