Свеж
Злато за ротирање на смола од смола од мијалник, розови со помош на цвеќе, гравура, ретро мелодии

Злато за ротирање на смола од смола од мијалник, розови со помош на цвеќе, гравура, ретро мелодии

Достапност: Достапно.
DEN 1903.84

Директно работете со струјата на телефонската линија, не поврзувајте го надворешното напојување, вклучете го и користете го Ретро телефонот е убав по изглед, практичен и здрав. Висококвалитетната заграда, целокупната структура е стабилна, цврстината е силна, не е лесно да се пробие, а рачката за заштита е помазна. Квалитетот на повикот е јасен и нема бучава, полн со класични механички ретро мелодии (двојни мелодии). Фузењето го усвојува односот на гравура за олеснување за да се постигне униформност, а не обработка на рамна шема. Директно работете со струјата на телефонската линија, не поврзувајте го надворешното напојување, вклучете го и користете го. Ретро телефонот е убав по изглед, практичен и здрав. Висококвалитетната заграда, целокупната структура е стабилна, цврстината е силна, не е лесно да се пробие, а рачката за заштита е помазна. Квалитетот на повикот е јасен и нема бучава, полн со класични механички ретро мелодии (двојни мелодии). Фузењето го усвојува односот на гравура за олеснување за да се постигне униформност, а не обработка на рамна шема. Антички телефон со висок степен, елегантен темперамент, исклучителна изработка, исклучителна и убава. Особено погодно за украсување на домови, деловни подароци! Овој телефон има антички гроздобер дизајн и ретро мелодии, што ви дава носталгично чувство. Исклучителна уметност, одличен квалитет! Дозволете ви да се чувствувате лесно да го поседувате. Функција : Тип на избор на ринг -тон : Античка телефонска боја : Златна и бела ротирачка верзија + Механички и електронски двоен ринг -тон (добијте ја телефонската линија) Големина : Должина на рачката 26см/10.2in, долен дијаметар 17см/6.6in, Висина 24см/9.4in Примена : Примена : Примена : Примена : Примена : Примена : Примена : Апликација : Апликација : 9.4in : Примена : Апликација : Примена : Примена : Примена : Апликација : 9.4in : Примена : Примена : Апликација : Примена : Апликација : 9.4in : Примена : Примена : Примена : Примена : Примена : Примена : Примена : Дневна соба / спална соба / Студија / Подароци за свадба / Пакети за подароци за роденден : 1 * Антички телефон 1 * Телефонска рачка 1 * Телефонска линија 1 * Упатство за корисникот среќен шопинг!.

За производот

Купувачите избираат и

*Функција на производот : погоден за употреба во мали и преполни бањи и може да создаде дополнителен про�

Ракетен Вентилатор За Воздух : Премиум млазницата и високо еластичната пластика нудат експлозија на во�

ВИСТИНСКИТЕ ДЕЛОВИ СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНИ! Ова Е Ајкула Вистински оем замена дел Дел Број ЏЕП580 Секогаш внимав�

80% Памук, 20% Спандекс Еластично затворање затворање Машинско Перење Памучна Долна облека за Истегнување

Моќност : AC110 120 V 50 W; Водоотпорно Ниво : IP68 Погоден За Резервоар За Риби : 5 до 8 литри; Должина На Кабелот за

12 ВО 1 УСБ ЦЕНТАР 3 0 Тип Ц 4К Компатибилен Тв Монитор Видео Конвертор РЈ45 Етернет Сд Тф Картичка Читач Ком�

ДИСПЛЕЈ СО ГОЛЕМИНА : комплет За Подлога од 4, 3,9 инчи погоден за повеќето чаши или чаши 2 ПАРЧИЊА чаша пре�

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Температурен опсег 40°f / 450°f и 40°c / 230°c Резолуција 0 1°F / c 1 5mm чекор надолу сонда како што е препорачано од

Напојувајте со вистински сигурен кабел за продолжување верувајте на вашата енергија треба да ја засил�

Изграден од нерѓосувачки челик кој обезбедува издржливост и сигурност Внатрешниот дијаметар е 26 мм / 1",

Што ќе добиете : пакетот содржи 2 парчиња само оженет автомобил магнети со големина на прибл13,97 х 8,85 инчи,

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

Потребно е комплет за пластични модели Лепак и боја се продаваат одделно Потребно е комплет за пластичн

Целосно прилагодлив 36насочен комплет за серпентина Превртен дизајн на монотуби со големи шок тела од 55

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

1[Добра Карактеристика] : оваа кабелска патент вратоврска е изработена од издржлив најлон, што е добра из

Излезност Контрола Прекинувач КАТО Е Јапонска компанија која планира, произведува и продава модели на �

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Име на артикалот : прекинувач за рокер; тип : вклучен / исклучен (DPDT), заклучување Терминали : 6 игла; Големи

●Ултра HD 4 K t мора да најдете рамна површина за да го поставите вашиот статив пред да фотографирате ●Пре

Избрани суровини, транспарентни и јасни Свилен и тежок, што ви носи исклучителен квалитет на живот...

3 / 8" завртка дупка и завртка се погодни за повеќето камери, стативи и стабилизатори 3 / 8" завртка дупка и з

10" х 3 " Врежана Цврста 3д Релјефна Дрвена Плоча Двобојна Сатенска Полистаинска Завршница...

еластично затворање Миење Раце Само Истегнување, Спандекс, Затворање На Истегнување, за различни наста�

Avantree Екстра Мали (XS) Големина Ушни Совети За Avantree Жични Или Безжични Слушалки СлушалкиTWS115, TWS110, TWS106, TWS109, N

компатибилен_уредиЧест X8, Чест X30i? Совршено одговара на капакот на куќиштето На телефонот За Чест X8 / Чес

Стерилните совети се сертифицирани без Рназа, Дназа и пироген Произведени според највисоките стандард�

ЛГБТК+ ШАРЕНА, ИНКЛУЗИВНА И ГОРДАУбава Љубов Е Љубовта Виножито Усни Во Облик На Премиум Винил Браник На

Погоденза запечатување и стаклен лепак, генерално може да се инсталира 300500мл тврд пластичен стаклен ле�

Топло Потсетува : ова е вистински работен фиксен домашен телефон, пред да почне да работи, ви треба веќе �

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активен Контакт Аранжман : СПДТ Контакт Форма : 1 Форм�

ШТО ВИ ТРЕБА : дали барате модерен и елегантен допир што ќе ги направи вашите оброци попријатни? Дали сте

Scroll