Свеж
Гергела готвач престилка за мажи, жени прилагодливи крстовидни престилки Професионално меко платно за готвење престилки водоотпорни престилки

Гергела готвач престилка за мажи, жени прилагодливи крстовидни престилки Професионално меко платно за готвење

Достапност: Достапно.
DEN 351.84

Мешавина од памук Затворање на влечење. 【Супериорен квалитет и издржливо платно престилка】 мека вода отпорен на материјал од платно, 100% памук од платно, материјал отпорен на капка вода, удобно, издржливо и квалитетно ткаенина, отпорна на абење и не е лесно да се оштети. Исклучителна хардверска тока. Со голем дизајн на џеб, занитките се користат за да се поправи интерфејсот, а бројот на навртки се зголемува за да се направи поцврст и убав. 【Прилагодлива крст назад и отстранлив каиш】 Престилка е дизајн на ленти за вкрстено враќање, прилагодлива лента за вратот може да може да го распрсне притисокот на рамото и вратот, така што ќе ја спречи главоболката на вратот при употреба, одржување на удобност. Дополнителни долги ленти со тока за брзо ослободување, опфаќа широк спектар на големина m до xxl. Можете лесно да ги прилагодите лентите за да одговараат на вашите потреби. 【Надграден дизајн】 Оваа престилка има четири џебови. Вклучувајќи два џеб со голем капацитет и два мали и длабоки џебови, погодни за различни видови на алатки, лесни за ставање и преземање на пенкала, мобилни телефони, мерки за ленти, хардверски алатки, термометри и други материјали. Двојните слоеви на ткаенина се шијат на прстените за да се направи потрајни и стабилни. Покрај тоа, каишот е засилен и проширен на главата на јажето, така што не е лесно да се лизне. 【Долга престилка со широк спектар на употреба】 Големите престилки на платно обезбедуваат одлична покриеност и заштита од градите до бутот, спречувајќи ги заварувањето на заварувањето, пилевина од дрво, нечистотија од градинарство и вода од славини. Погоден е за дома, кујна, ресторан, салон, убавина, кафуле, цветна продавница, бар, бистро, фарма, градина и друга дневна професионална и комерцијална употреба. 【30 дена гарантира】 Машината што се пее во ладна вода и не бели, карајте суво ниско железо по потреба. Ние нудиме добра гаранција за услуга, доколку наидете на какви било проблеми, слободно контактирајте со нас. Мешавина од памук. Затворање на влечење. 【Супериорен квалитет и издржливо платно престилка】 мека вода отпорен на материјал од платно, 100% памук од платно, материјал отпорен на капка вода, удобно, издржливо и квалитетно ткаенина, отпорна на абење и не е лесно да се оштети. Исклучителна хардверска тока. Со голем дизајн на џеб, занитките се користат за да се поправи интерфејсот, а бројот на навртки се зголемува за да се направи поцврст и убав. 【Прилагодлива крст назад и отстранлив каиш】 Престилка е дизајн на ленти за вкрстено враќање, прилагодлива лента за вратот може да може да го распрсне притисокот на рамото и вратот, така што ќе ја спречи главоболката на вратот при употреба, одржување на удобност. Дополнителни долги ленти со тока за брзо ослободување, опфаќа широк спектар на големина m до xxl. Можете лесно да ги прилагодите лентите за да одговараат на вашите потреби.

За производот

Купувачите избираат и

1 Модел : Основно јадро на трансформаторот на обликот на UU Број на дел : UF86 A Големи : Ве молиме, погледнете

Материјал : полиестерска ткаенина;Боја : Црна Големина на производот(L x w x H) : 12 x 11 x 8,5 инчи Перење, лесно з�

Капацитет на полнач : Излез : 19 V923a, 180 W; Влез : 100240 V ~ 1,5А, 5060 Hz; Совет на конекторот : 5,5мм*1,7мм; 3 приклучоци...

Сосема нов и висок квалитет Количина : 1 сет x 150 парчиња Материјал : HSS Нова кутија за обликување на удари,

【Мултифункционално складирање】 Оваа комунална количка може да се смести во кујната, дневната соба, то�

Држач за датотеки со wallидови изработен од одличен материјал Издржлив, стабилен, отпорен на корозија и о�

Севкупна големина : 15 "H x 12" W x 10 "D Големина на приказ : 14" H x 4,5 "W x 1 Боја : злато тон Употреби : Одлично за книг

Голем Капацитет : со голем капацитет, куќиштето за алат со мрежест џеб внатре е повеќе од доволно за да г�

Двоен црево : Твин црево е дизајнирано за транспорт на кислород и ацетилен на вашата опрема за заварувањ

Притисок : Низок Притисок Температура На Медиумот : Нормална Температура Стандард Или Нестандарден : Ст�

[Карактеристики] Нашата Закачалка За Ѕид Со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водо

[1] : АПЛИЦИРАЈТЕ за може да се користи ВО ПЕКС Цевка, пвц цевки, канали, црево, водоводна цевка, цевковод, �

Исчистете ги wallsидовите; Исечете го задниот филм на рамката и залепете ја рамката до соодветна позиција;

100% човечка коса Еден пар црвена цреша #61 лажно трепки Што е тоа : лажните трепки станаа популарни во 60 тит

Добијте го омилениот дизајн на рацете на едно од овие шишиња со вода за алуминиум за да направите соврше

Нашата компанија е група од шест компании во Хонг Конг и Кина Нашето корпоративно седиште е во Цим Ша Цу�

Копчето за прекинувач за напојување откако ќе се вклучи вентилаторот; Вториот пат да се притисне копчет

Leand sung Сосема нов и висок квалитет Поврзете го овој уред со ламба или домашен апарат во серија врска, а по

Цврст и издржлив животен век Запознајте ја вашата побарувачка за сликање Применливо за обработка на ум�

Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пеп

Компактната големина го ослободува просторот на клупата Голем светло осветлен дисплеј овозможува лесн

100% полиестер И висок квалитет Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно Sequins ќе ringвонат �

【Големина】 : 5 D DIY дијамантски сликарство со рамка мери приближно 16 "x 20" и е достапно во бела / жолта / црн�

Монтирањето на ѕидот на ТВ го прави гледањето пофлексибилно : за да го намалите отсјајот на навалување, �

5,5мм x 2,1мм машки 15 парчиња 5,5мм x 2,1мм женски женски DC спојувач за напојување Тип на конектор : 5,5мм x 2,1мм м�

Одлична мултифункционална станица за држачи на воздушна четка која ви овозможува да работите поефикас�

Тип на производ : Мерачи на процеси Компатибилност на медиумите : Секој медиум не е корозивен за PTFE Влажн

Треба да го инсталирате крилото за заштита на беспилотни летала и да ја инсталирате батеријата за далеч

Големина : Овој капак одговара на кој било автомобил, камион, SUV со приемник за метеж од 2 инчи Сликата мер

Античкиот и исклучителен дизајн на овој ретро телефон создава силна модна носталгија, која е совршен по

Пролет константа (N / mm) : 10,2 инчи (259,0 mm) Надворешен дијаметар : 1,1 инчи (27,0 мм) Бесплатна должина : 2,2 инчи (55 м

Силно држење за 48 часа Силно држење за 48 часа Доказ за водоотпорен и пот Безбедно на кожата (тестиран офт

PDF Data Seet Featursures Man Производство со употреба на приклучоци за мета BS1363 жичен до 13 AMAM Ratingset во црна прашкаста

Рамка за 3 D дисплеј во сенка со стакло 6x5 "& длабочина од 1,75" Доаѓа со поправки и упатства за тоа како да се

Стил на каросерија Straight Shank, компатибилност на бројот на моделот PF84; PM55, дијаметар на Шанк (мм) 25 Должина н

Scroll