Свеж
IPG за Lenovo Tab P11 -P11 Plus TB -J606F таблета целосен заштитник на телото хидрогел невидлив екран на допир чувствителен ултра HD чист филм против гребење на кожата -мазен / само -?

IPG за Lenovo Tab P11 -P11 Plus TB -J606F таблета целосен заштитник на телото хидрогел невидлив екран на допир

Достапност: Достапно.
DEN 750.40

Специјално дизајниран за специфичните уреди Лесно за нанесување и лесен за отстранување и повторно повторување. Чувствителен и свилен допир. Оригинален квалитет на сликата. Кристално чиста - со 99,9% транспарентност го зачувува оригиналниот квалитет на гледање дополнителен силен лепак, осигурува дека никогаш нема да се олупи. Практично невидлива заштита. Патентиран материјал од воздушна вселенска оценка, дизајниран за вашата специфична апликација за влажна уред. Бесплатна гаранција за замена на живот за животот на вашиот Lenovo Tab P11 TB-J606 F или P11 Plus Tablet. Им одговара на двајцата. Практично невидлив, го штити вашиот дисплеј од несакани гребнатини и ја одвраќа прашината, истовремено намалувајќи ги знаците на дневно носење. Не се меша во технологијата на екран на допир. Уникатните состојки на IPG обезбедуваат само-лекување за постојните гребнатини. Патентиран материјал од воздушна вселенска оценка, дизајниран за вашата специфична апликација за влажна уред. Бесплатна гаранција за замена на живот за животот на вашиот Lenovo Tab P11 TB-J606 F или P11 Plus Tablet. Им одговара на двајцата. Практично невидлив, го штити вашиот дисплеј од несакани гребнатини и ја одвраќа прашината, истовремено намалувајќи ги знаците на дневно носење. Не се меша во технологијата на екран на допир. Уникатните состојки на IPG обезбедуваат само-лекување за постојните гребнатини. IPG ги заменува обемни случаи и кршливи корици како суштински избор за заштита на електрониката. Уникатната структура на IPG обезбедува само-лекување за постојните гребнатини. Не се меша во работата на екраните чувствителни на допир, овозможува лесна докинг и употреба без прекини.

За производот

Купувачите избираат и

Исклучителен и класичен дизајн шарм Може да се користи во сите видови на декорација Совршено за ѓердан,

Надворешна индустриска сила Целосно печатено декорално UV обложен Големина од 12 "x 18" Направено во САД ис�

Три напредни режими Нашиот сензор за движење на отворено може да се исклучи целосно кога не се открива �

Ethernet кабелски сад : Овозможува лесен метод за донесување на етернет врска од суровата околина во индуст�

Автоматски ја крева слушалката и ја враќа во лулка Овозможува далечински или еден одговор на повик на д�

За 0,375 "до 0,562" DIA Внатрешен прстен се роди и 0,250 "до 0,672" Надворешно вратило на прстенот 0,038 "Големина на врв�

Квадратни агли и постигнаа поддршка за брзо опаѓање и примена Дебела печатена матна површина со дебели�

Добар квалитет и дизајн : Нашиот албум со фотонасловна слика е изработен од премиум оригинална кожа со р

Структура на алуминиумска легура, силно лежиште на оптоварување, мала тежина, отпорност на 'рѓа и абење,

XLR / TRS Combo X 1 (избалансиран влез) RCA X 1 (неурамнотежен влез) Студио со напојување од 100 W со 6,5 "конус Воофер...

Апс Затворање на привремено Поддршка L2 CAP / A2 DP, AVRCP, профил на рацете, FM Radio2.with FM функција, може да пребарув

Вметнува прирабница од класа 150 Минирана температура : 450 степени_фаренхајт Максимална температура : 600 с

Направено од неопрена (полихлоропен) за употреба со најразлични течности и гасови од амонијак до Фрион �

Излез на светлина (осветленост) 6000 ANSI Lumens (нормален режим) Резолуција XGA (1024 x 768) 3000 1 сооднос на контраст

Табела броеви пакет : секој дрвен број со база, ве Молиме погледнете ја сликата за големината, табелата е

Бојата е свежа и удобна, а изработката е одлична Дизајнот на клипот што може да се повлече со прилагодли�

Име на производот : жица на отпорник; модел : 6 J43; материјал : легура на бакар на никел Просечен дијаметар �

Дијаметар од 12мм Должина од 32мм Изведба на високо ниво Комплет за погодност се состои од Finnegan 2ml, чиста ш�

71мегапиксел CCD фаќа доволно детали за отпечатоци од 15 x 20инчи 3x оптички зум; ISO 1600 и High ISO Auto, 3.0 Pure Color LCD...

◀ Висок квалитет : Оваа црна инфрацрвена топлинска ламба од 75 W е изработена од цврст елемент на керамик�

Што можете да добиете : getе добиете 1 сет на слатки училишни материјали, вклучувајќи 1 телескопска торбич�

Направено од не'рѓосувачки челик Прилагодливи точки на завртки Елегантен хром изглед Направено од не'р�

Име на производот : Спејт хексагонален растојание; Големина на низата : M3 Femaleенски Севкупна големина (пр�

Камила За Бјорн Келер Голема Сцена На Раѓање Традиционални Фигури На Рождеството Христово Ерзгебирге р

Безжични ТВ звучници лесно работат со дигиталниот оптички ТВ (Toslink / SPDIF), RCA или 3,5 mm Aux Audio Out Port Ако вашиот �

Користете за да креирате свој производ или етикети за испраќање Етикетите работат и со печатачи со ласе

H 4,5 cm x L 20 cm x W 6,5 cm / h 1,8 "x L 7,9" x W 2 Том : 0,6 литри 50% полиуретан, 50% полиестер Полиестерска рачка за веб страни�

Дебел ватиран дизајн : Овој држач за тенџере е направен во традиционалниот квадратен стил за целосно по�

Рачката со две композитни е ергономски дизајнирана Зацврстеното, калено челик, се движи од работ на раб�

Компатибилен со безбедносните камери на отворено F882 F882Северна Америка Адаптер за излезна моќност од ти

1810 не'рѓосувачки челик Големина : 1,2 x 1,2 x 7,8 инчи (3 x 3 Материјал : 1810 не'рѓосувачки челик Земја на производс

【Подобар квалитет】 Азиска керамичка супа лажица Супер отпуштање на висока температура, користејќи те�

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Мешан сјаен ринестон, направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и шармантни Мешаните големини и бо�

За употреба во широк опсег на температура од 30 степени F до 250 степени F, добра / одлична отпорност на мног�

【Голема големина】 zgmaxcl 5d со голема големина на дијамантска слика доволно голема за да се прикажат дета�

100% полиестер Затворање на привремено Удобно : Овие бејзбол панталони со лабава, со права нога имаат отво

Chucking Reamer Директен флејта Дијаметар : 9 / 32 Морс затегнување : 1 Се користи за да се завршат постојните дуп�

[Светли или како светла за итни случаи за слабост на електрична енергија, ураганот и комплетот за опстан

Тип на контакт : DPST; Терминали : 4 пинови (2 позиција на / исклучено); боја : црна ; Материјал : Најлон, сребрен

【2 пакувања со пакувања со чешма за прскање】 микрофибер тапа за абсорбента за абсорбента на мат мерка п

Големина : 14 x 6,5 x 7 '' и лесен за носење 2 ниво и 3лента Дупка за заклучување Може да се користи за складирањ�

ChromeVanadium Steel 59crv4 Зацврстени и калено по целата должина Земја на потекло : Германија Gedore се залага за униве

GE WE04 X24719 е оригинално копче OEM Start за фен Ова копче GE Start ја започнува фен кога ќе го притиснете GE WE04 X24719 мо�

Опис на производот; Стил : современ; Касета за кертриџ : керамика; Materail на вентил : месинг; Ракувајте со ма�

Scroll