Свеж
Yuanaiyi 6 пакувања со чинија за растенија на бранови - пластични садови за капење со тенџере/издржливи тешки бели растителни садови за затворен и растение од врата

Yuanaiyi 6 пакувања со чинија за растенија на бранови - пластични садови за капење со тенџере/издржливи тешки бели

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Висок квалитет : Растителните чинии се специјално изработени од густ и PP смола материјал и дизајн на бранови, што ги прави подебели и посилни од другите Добра отпорност на влијание, отпорност на пад, отпорност на сонце и отпорност на стареење, доволно издржливо за да се одржат тешки садови. Подобра заштита : Никогаш не грижете се за вишокот на вода или почвата што го загадува вашиот под! Овие ленти за капење ќе фатат вишок остатоци и влага со нивниот водоотпорен дизајн. Не грижете се за или под наводнување на нив. Чувајте ја вашата чистачка во градината. Модерен дизајн : Убав бран раб, можете да украсите околу основата на вашите омилени растенија и цвеќиња. Пакетот вклучува : 6 ленти за цвеќиња вкупно, со 3 различни големини за да ги задоволи вашите различни потреби. 6 -инчен сад за засадување 2 пакет. 8 -инчен сад за засадување 2 пакет. 10 -инчен сад за засадување 2 пакет. Гарантирајте : Брза испорака и услуга, Ве молиме слободно контактирајте ме ако имате проблем. Висок квалитет : Растителните чинии се специјално изработени од густ и PP смола материјал и дизајн на бранови, што ги прави подебели и посилни од другите. Добра отпорност на влијание, отпорност на пад, отпорност на сонце и отпорност на стареење, доволно издржливо за да се одржат тешки садови. Подобра заштита : Никогаш не грижете се за вишокот на вода или почвата што го загадува вашиот под! Овие ленти за капење ќе фатат вишок остатоци и влага со нивниот водоотпорен дизајн. Не грижете се за или под наводнување на нив. Чувајте ја вашата чистачка во градината. Модерен дизајн : Убав бран раб, можете да украсите околу основата на вашите омилени растенија и цвеќиња. Пакетот вклучува : 6 ленти за цвеќиња вкупно, со 3 различни големини за да ги задоволи вашите различни потреби. 6 -инчен сад за засадување 2 пакет. 8 -инчен сад за засадување 2 пакет. 10 -инчен сад за засадување 2 пакет. Гарантирајте : Брза испорака и услуга, Ве молиме слободно контактирајте ме ако имате проблем. Yuanaiyi 6 пакувања бранови растителни чинии - пластични садови за капење со тенџере/издржливи тешки растителни садови за бело растение за затворен и надвор од фабриката за врата (6/8/10 инчи).

За производот

Купувачите избираат и

Дел од асортиманот хилман #977 / Етикета #72 Идеален за употреба како точка за прицврстување за закачување

БПАБесплатно ШИШЕ HDPE Без Фталат одобрено за пакување храна и безбедна козметика Повеќето нереактивни п

ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Екстра долгите андроид кабли за полнење се идеални за Поттикне Оган, Поттикне Х�

Еколошки Материјал : јога пената е изработена од висококвалитетен еколошки материјал БЕЗ Мирис ЕВА,кој

95% Полиестер, 5% Спандекс ??●Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја табелата со големини како подолу (

Универзален ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА / Целосен опсег Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над н

Алатка За Нега На Убавина Професионална Професионално Одделение Зашилена Пинцета "Изборот На Професио�

Материјал : Издржлив и Мек полиестерски материјал Чанта За Шминка со патент со цитат и прекрасен принт н

Складирање и завршна обработка : идеален за завршна обработка на работната површина, збогување со неуре

Што Добивате : пакетот вклучува 60 т мора да се грижите дали ќе падне 60 и Прекрасен Роденденски Појас : Изр

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : овој дебеломер има димензии до 24 инчи и 610мм и има достапни И SAE и метрички е�

Материјал : производот е изработен од висококвалитетен пвц материјал, нетоксичен и без мирис Овој вид т�

Фино мелење, гаснење на главата обработено за подобра јачина Изработени од јаглероден челик и месинг, и�

Истражуваат грижата кариера забава Со барби медицинска сестра кукла и поврзани додатоци! Носењето слат

Професионален Дизајн : комплет за алатки Сакер кулк на надградени алатки комбинирајте 5 функции во 1, вкл

Голема идентификација на големината со тврд печат Термички обработени приклучни основи за издржливост

Премиум13парче сет, Опремен со широк спектар На Торкс Тампер Доказ Малку Приклучок Изработени и Дизајни�

4 Парчиња Различни Големини Мини Шпатула Силиконски Сет, Тоа Може Да Ги Задоволи Вашите Различни Потреб�

HP Десктоп Компјутер 600 G1 Prodesk Мала Форма ФАКТОР СФФ КОМПЈУТЕР е моќна и прифатлива машина која располага

10 стапки во вкупна должина, 12v~24 V прекинувачки влез 5 V 2000ma излез dc адаптер за напојување CE / FCC / Ro HS сертифи

●Детска Дигитална Камера Zhoname Со HD 8 mega pixel И 32 GB SD, 2инчен IPS екран, цртан филм мека корица32 слатки рамки за

Нашата Торба За Складирање ПРЕДИВО изработена од годишно + јп материјал Големата торба за складирање пр

Компатибилен Со Xbox 360 & Xbox 360 Тенок конзоли Дел Број : X851819001 Обезбедува висококвалитетна графика на монит�

ДЛАБОКИ УСЛОВИПрепуштете ја брадата со пена толку богата што треба да има свој поштенски код Длабоки ус

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Држи камери / камери и други дополнителни додатоци Главниот оддел е обложен со мек неопрен.5 инчи перниц�

100картичка подготвена За Играње Командант Легенди : Битка за Палубата На Командантот На Портата На Балд�

Може да ја промовира циркулацијата на крвта, да го ублажи заморот и болката во одредена мера, правејќи в�

Високотехнолошкиот дизајн на апликаторот Sens Epil им овозможува на поединците правилно да таргетираат и з

Мали и моќни Добро запечатување и низок шум Издржлив и без одржување Сепараторот е направен ОД ЕПДМ и им

®ЕДНОКРАТНО, МЕКО и ФЛЕКСИБИЛНО, lumma дискот е менструален диск за повеќекратна употреба со силиконска н�

95% Полиестер, 5% Спандекс Женски Коктели Фустани Средновековни Долги Ракави Гроздобер Фустан Со Плус Гол

Scroll