Свеж
Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Lenovo S230U (анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмот меур без мазна како свила, намалете го напрегањето на очите

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Lenovo S230U (анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмот меур без

Достапност: Достапно.
DEN 177.60

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина. Ова е УВ и сино светло блокирање и заштита од напрегање на очите. Лесен за инсталирање : Овој заштитник на екранот е многу лесен за инсталирање. Неговото советување е да гледате видео пред инсталацијата. Тоа е едноставно како што тоа дете може да го примени и тоа. Не е потребно претходно искуство за да се инсталира ова. Само излупете, спреј, нанесете и чистете. Тоа е толку едноставно. Ако се соочите со какви било потешкотии, контактирајте не. Ова е транспарентно и скоро невидливо по инсталацијата. Ова ви дава огромно искуство во допир, ова е непречено како и свилениот допир и работи како и заштитата. Ова е тенок материјал од ултира се чувствува како хартија. Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка. Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина.

За производот

Купувачите избираат и

8 унца луксузна сјајна фолија за дипломирање конфети 2023 : Размислувате за совршен конечен допир на вашио

100% Сосема Нов Висок Квалитет Прекрасен изглед, добро чувство на раката Како алатка за танцување, може да

Должината на пакетот е 8,89 сантиметри Висината на пакетот е 3 Ширината на пакетот е 6 Тежина на пакетот : 0,4

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и поб�

Графички мотор : AMD Radeon HD 6350 Dell Дел Број : HFKYC, 0 HFKYC, CN0 HFKYC Тип на меморија : 512 MB DDR3 64битен Тип на автобус : PCI Exp

√ Количина : Содржи 100 парчиња / 7 големини со најчесто користени 304 ореви од капаци од не'рѓосувачки чел�

Почеток на кондензатор Packard # PTMJ36 Овие кондензатори за почеток на моторот се суви, електролитички, непал�

Безбедност на карго : Товарниот бар на чуварот на чуварот е совршен додаток за да ги чувате предметите б�

ИздржливИзработен од тежок меламин отпорен на кршење Изолирана температураСе Спротивставува на цртањ�

Памукот е во ред и не е груб Линиите се уредни, пријателски за кожата и антибрчки, стојат исправени и сти�

Козметичката кеса е изработена од ткаенина и сунѓер, мека и удобна, отпорна на нечистотија, отпорна на т�

Количина на пакет : 50 парчиња 12x15 инчи, дното е широко 3,1 инчи со рачки со меки јамки Силен високо квалитет

1 Издржлива технологија без контакт Интегриран лиен нерѓосувачки челик панел и рачка...

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

【Одлични материјали】 Нашите капаци на каишот се состојат од фланелета со меѓуслојни волна од памучна �

Standиден штанд за LCD, LED монитор и компјутерски LCD дисплеј Standиден штанд за LCD, LED монитор и компјутерски LCD д�

【Она што го добивате】 сетот за навртки за навртки вклучува 60pcs m6 навртки за забивање, кои големината на

Антикорозија на не'рѓосувачки челик, повлечен метрички владетел : Направено од не'рѓосувачки челик со г�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Компактен и Практичен со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Кл�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Гол�

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Одлично за забави, фестивали, историски настани, прилики итн Совршени за забавата на 4 ти јули, патриотск

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

?Комплетот за фрлање балони вода вклучува : 1 воден балон топ+1 воден балон балони брзо пополнување самоз�

Класа на опасност 1 / дивизија 3 F точка плакард Легенда „Експлозиви 1,3f 1“ со графички Направено од лепил�

Користете само највисок квалитет, најсигурни материјали од добавувачи кои ги исполнуваат нашите сопст�

Пад на делови за замена за водечки производители на пумпа за AODD Делови со висок квалитет по ниска цена...

Истиот работен ден испорака !! Оптимално решение : Уживајте во непречено возење без проблеми со нашиот д�

Категорија : ХардверОпрстени и комплети за прстени О Опрстен, без метал што може да се открие, без рендге

【Висококвалитетен материјал】 Почнувач за стартување на семе се изработени од висококвалитетни пласт�

Ве молиме двојно проверете го моделот на мобилен телефон пред да поставите нарачка или контактирајте н�

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера Цврст материјал отпорен на триење Водоотпорен преден џ�

Луксузни желка школка дизајн случај за i Phone 11 XI 61 инчен 2019 подарок за подарок и жени Заштита на екранот и

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

Функција на звучникот 13 Бирација за брзина на меморија Контрола на јачината на звукот...

Висок Квалитет нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батер

Тековна : 200ma Материјал : Не'рѓосувачки челик Карактеристики : Контрола на автоматизација Број на модел :

Кутијата за складирање на накит е изработена од квалитетни материјали како кадифе, картон, сунѓер и мет�

Scroll