Свеж
Xyyxdd тапа, мијалник за месинг месинг бања тапа за инсталација на единечна рачка тапа топла и ладна вода миксер за миксери високи

Xyyxdd тапа, мијалник за месинг месинг бања тапа за инсталација на единечна рачка тапа топла и ладна

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ги решиме сите проблеми со квалитетот за вас, а вашата набавка е апсолутно нула ризик. Четири : Површината на тапата е третирана со напредна технологија и е заштитена со трислојно електропланирање, што е исто толку светло како огледалото. Нема да 'рѓа, кора, избледи оркеен. Дебелината на електроплативниот слој е поголема од 30 μm, Облогата е мазна, светла, униформа, андг-адхезија. Има супер-корозија и термичка изведба на отпорност на шок : тест за CASS за 4 часа, достигнувајќи го националното ниво 10 стандард. Три : Контрола на квалитетот : Квалитетот во процесот на производство пред готовиот производ е контролиран од контролата на квалитетот, а делот за обезбедување на квалитет спроведува случајни инспекции од готовиот производ до пакувањето, главно за да се провери пакувањето и поставувањето на производот. Две : Процес на производство : Бакар ингота 、 Расипување 、 Кастинг (гравитација за тапа) 、 Пост-чистење 、 Инспекција за леење 、 Машинирање 、 Инспекција за толеранција 、 Тест Инспекција на производи 、 Пакување 、 Испорака. Едно : Главното тело на тапа е избран месинг, ја усвојува најнапредната технологија за гравитација во светот и е произведена од Precision Hining, што е природно и издржливо. ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ги решиме сите проблеми со квалитетот за вас, а вашата набавка е апсолутно нула ризик. Четири : Површината на тапата е третирана со напредна технологија и е заштитена со трислојно електропланирање, што е исто толку светло како огледалото. Нема да 'рѓа, кора, избледи оркеен. Дебелината на електроплативниот слој е поголема од 30 μm, Облогата е мазна, светла, униформа, андг-адхезија. Има супер-корозија и термичка изведба на отпорност на шок : тест за CASS за 4 часа, достигнувајќи го националното ниво 10 стандард. Три : Контрола на квалитетот : Квалитетот во процесот на производство пред готовиот производ е контролиран од контролата на квалитетот, а делот за обезбедување на квалитет спроведува случајни инспекции од готовиот производ до пакувањето, главно за да се провери пакувањето и поставувањето на производот. Две : Процес на производство : Бакар ингота 、 Расипување 、 Кастинг (гравитација за тапа) 、 Пост-чистење 、 Инспекција за леење 、 Машинирање 、 Инспекција за толеранција 、 Тест Инспекција на производи 、 Пакување 、 Испорака.

За производот

Купувачите избираат и

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашиот Honor View20 ги претвора USBпортите во USB C порти Поврзете USB C пери�

Оценета импеданса : 4 оми Оценета моќност : 2 W Чувствителност : 82d B Дијаметар на рог : 20мм Дијаметар на гово

【Разновидно складирање】 : Торба за чување табла за сликање A2 за цртање е совршена за чување и транспорт

【Премиум материјал】 Складирањето на накит е изработено од микрофибер ПУ кожа + постава за руно Мулти м�

Промовира Олеснување На МускулитеКористете ги нашите ролки од пена за мускулна масажа за да ги смирите

Цврст терминал на пинот за проводници на бакар и алуминиум Должина на пакетот : 4 Ширина на пакетот : 2 Вис

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

Екопријателски лесен супер силно полиестерско платно и мазен патент Материјал со висок квалитет ве тер

2023 Кошула за цвеќиња од цвеќиња за блузи за најдобри продавачи на тинејџери Кошула за блуза без ракави б

€Апсорпција На вода Овие марамчиња за чистење се изработени од висококвалитетни материјали од микрофи

Далечински управувач со сензори на гестици Покрај обичниот далечински управувач, овој RC автомобил е ис

Стаклени топки од мозаик : стаклени мозаични орбити Покрај тоа што е украс, може да биде и одличен подаро

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

Тибет Хималајски кристален кварц Енхидро груб скапоцен камен со 1 подвижен меурчиња природна голема на�

Дизајн На Божиќен Стил : Помага Да Се Подобри Празничната Атмосфера Ајде Да Го Украсиме Нашиот Божиќен П

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Худи за жени ткаенини : 95% полиестер, 5% памук; висококвалитетна ткаенина, пријателска за кожата, мека и уд

90% полиестер женски кошули случајни Концертни врвови за жени 【Материјал】 : Памук, тој е мек, истегнат, л�

10 парчиња алигаторски клипови Електрични DIY тест води алигатор со двојни крокодилни клипови роуч клипт�

Длабок и широк сад со путер Амхомел Фармхаус Путер за чинија без мерки за запечатување на сијалици 5,5 x 3,

✦✦ Јапонски држач за склопување на вентилаторот за преклопување ✦✦ Можете да го испратите решетката �

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕШЕТКА ЗА СУШЕЊЕ НА МИЈАЛНИКОТМерибокс над решетката за сушење садови за мијалник �

【Чуден додаток на вашиот декор】 Овој роман држач за клучеви на облак изгледа како меки облак кој е симп

Дрво Големина : 7x7in, совршена големина за да виси на wallидот HIGH QUALITY : Made of quality synthetic wood, the wood sign is solid and durable no

[Компатибилност]Симпатична неонска силиконска кутија погодна за вашиот i Phone 13 Pro Max(2021)6,7 Инчи,куќиштето �

Оваа кутија за торта е елегантна, цврста и издржлива Постојат еднократно Идеално за држење колачи, десе�

Тежина : ѓердан за вкрстено танцување : 14oz925 Стерлинг сребрен материјал Crossердан за вкрстено танцување : 1

Компатибилен тип : Компатибилен со додатоци за опрема за фотографија на фотоапарати Go Pro, додатоци за ка�

Вклучува 30 картички, отпечатени во фотохартија 4х6 " секоја Ве молиме испратете како порака откако ќе ја �

Издржлив надворешен материјал Уникатен ватиран дизајн Дебела заштитна заштита насекаде околу која е з�

♥ Материјал : Заштита на животната средина 316 L изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив, безобразен, н�

● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезб

Изразете се со дизајнот што одговара на вашето чувство за хумор, политички погледи или ја промовира ваш�

Овој скапоцен камен се формира природно, а секој е Балансирањето на енергетската аура и отстранувањето

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

65% памук, 35% полиестер Направени во САД и увезени 【За забрзување】 Забрзување : 37 работни дена Стандардно

100% полиестер Направени во САД или увезени 712 дена испорака Почитувана кралица Ве молиме проверете ја на�

Комбинирана вежба Карактеристики : Направено од висококвалитетен карбид со метален материјал, многу и�

Scroll