Свеж
Покрив за климатик со GDCaptain за надворешни единици Трајни капаци на единицата за наизменична струја за надворешна водоотпорна ткаенина ветроупорна дизајн се вклоп?

Покрив за климатик со GDCaptain за надворешни единици Трајни капаци на единицата за наизменична струја за надворешна

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

600d Оксфорд 【Трајни и цврсти-клима-уредот за надворешни единици е изработен од тешка ткаенина од 600Д Оксфорд, отпорна на абење и долготрајно со години. Врвот на изрез Обезбедете голема отпорност на солза. 【Универзална големина】 Опфаќа климатик се вклопува до 32 x 32 x 36 инчи (l x w x h), ве молиме измерете пред да купите. Предложено е малку поголем од вашиот A/C. Еластичниот кабел за полите на дното може да обезбеди тесно и безбедно вклопување дури и во најсаканите денови. 【Ефективна заштита】 Ажурираната ткаенина е одлична отпадоци од вода, отпорна на УВ, заштити го вашиот надворешен климатик од природно оштетување, како дожд, прашина, УВ и така натаму. Вентиларите за воздух од две страни обезбедуваат добра циркулација на воздухот. 【Лесен за употреба】 Големи рачки со лоша рачка од две страни ги скратуваат времето и напорот што е потребно при инсталирање или отстранување на овој наизменичен капак за надворешна единица. 【Топли совети!】 Ве молиме, забележете дека ова покритие не може да се мие со машина или да се исуши. Можете да користите влажна крпа за редовно да ја бришете. Покрај тоа, капакот на наизменична струја не треба да се користи кога единицата за наизменична струја е во употреба. 【Трајни и цврсти-клима-уредот за надворешни единици е изработен од тешка ткаенина од 600Д Оксфорд, отпорна на абење и долготрајно со години. Врвот на изрез Обезбедете голема отпорност на солза. 【Универзална големина】 Опфаќа климатик се вклопува до 32 x 32 x 36 инчи (l x w x h), ве молиме измерете пред да купите. Предложено е малку поголем од вашиот A/C. Еластичниот кабел за полите на дното може да обезбеди тесно и безбедно вклопување дури и во најсаканите денови. 【Ефективна заштита】 Ажурираната ткаенина е одлична отпадоци од вода, отпорна на УВ, заштити го вашиот надворешен климатик од природно оштетување, како дожд, прашина, УВ и така натаму. Вентиларите за воздух од две страни обезбедуваат добра циркулација на воздухот. 【Лесен за употреба】 Големи рачки со лоша рачка од две страни ги скратуваат времето и напорот што е потребно при инсталирање или отстранување на овој наизменичен капак за надворешна единица. 【Топли совети!】 Ве молиме, забележете дека ова покритие не може да се мие со машина или да се исуши.

За производот

Купувачите избираат и

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Оригинални маици на Форд Мустанг : Чувајте

Нимболин Ракташодак Третира компликации на кожата, како акни вулгарис, ги прочистува крвните нечистоти

Карактеристики на производот : пакетот содржи калапи од 5 парчиња и 2 парчиња оризова лажица, калапите за

Ниско Јаглерод Хексадецимален Допрете Завртки Произведени ВО ASME B18 1 и Sae J429 спецификации Цврстина на ис�

Гроздобер Решетка За Ѕидни Палта : Фината изработка за полирање обезбедува мазна површина без брус Реше

€HiRes Audio & LDAC Codec ® Доживејте hiRes audio со повеќе детали и јасност Со звучни Peats mini HS bluetooth слушалки, благодаре�

Позлатена масонска монета со заштитна пластична капсула Подароци за офицерите на сината ложа, монета с�

Направено од материјал, цврст, издржлив, антирист, задржување на обликот и практичен, долг животен век Д�

67мм52мм 6752 мм 67 до 52 Чекор Надолу Прстен Филтер Адаптер 67мм52мм Чекор Надолу Филтер Прстен Адаптер Вовед М

Пакет Вклучи : 1 број балон + слама, балон со број од 32 инчи, можете да ги изберете балоните што ги сакате М�

Лесно за нанесување и отстранување, не се потребни алатки Силно се држи до рамни површини Отстранува чи�

Мултифункционална Алатка За Мерење : овој дебеломер за весник овозможува должина, длабочина, внатрешен

Продадени во парови со завртки за монтирање Со задебелување на дизајнот на дупката за завртки, подобрет

Налепниците се направени за да се држат на било која мазна површина Направено со висококвалитетно маст�

19931995 РМ 125 Апачи Греј Сенге Графички Комплет Компатибилен со Сузуки Прикажаната фотографија ги покажув�

Капацитет ОД 30 ЛИТРИ : Ранецот има преграда за лаптоп со полнење што може да собере лаптоп од 15,6 инчи, как

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете 100% полиестер, удобен и дишење Се препорачува да се м�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

100% крпа прерамка рамен женски блок буци високи потпетици змиска кожа флип флоп 13 сандали за жени најдоб�

Големина на производот : 2,8 х 2,4 инчи( 7 х 6 см), 4,9 мл ( Тежина : 0,14 кг Земја На Производство : Јапонија...

[Идеален сезонски декор за внатрешна / надворешна употреба] Perfnique Добредојдовте на нашиот домашен знак д

40w AC Адаптер Моќ Компатибилен СО HP Мини КОМПЈУТЕР 210 2101018 CL 2101032 2101040 2101050 CA €БЕЗБЕДНОСТ : со меѓународниот

AC Адаптер Напојување За Proform XP90 GL36 ВЕЛОСИПЕД CROSSTRAINER 56 Исправена Велосипеди Ве молиме изберете точен нап�

4,75 Инчи Во Дијаметар Рачно Насликани Во Украина 4,75 Инчи Во Дијаметар Рачно Насликани Во Украина Кутијат

Nemix Ram МЕМОРИЈА 96gb Комплет (6x16 GB) DDR4 2666 PC421300 / 12 V 288Pin SDRAM Компатибилен Со Apple Mac Pro 2019 Mac Pro 7,1 (8Јадро)...

Оксфордска крпа Ранецот е дизајниран со цврста, висококвалитетна ткаенина од ткаенина од Оксфорд, отпо�

ГОЛЕМИ КРПИ за ЧИСТЕЊЕ ЗА СЕКОЈА РАБОТА 50 парчиња По Ролна Крпа за Чистење Многу Крпи За Многу Чистење...

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Дрво Направено од висококвалитетно дрво, полирано непречено, чиста мелодија, нема потреба да се грижите

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Овој myvolts 9 V висококвалитетен адаптер за напојување во автомобилот е компатибилен со bush cdvd100w1swpink dvd плее�

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

Нови А1989 А1706 Долниот Случај Завртки (Pentalobe P5) 6 парчиња Замена За Mac Book Pro 13 " А1706 А1989 Долниот Случај Завртка

Лесен начин да ја поправите вратата од гаражата : Ако вашата вратило на вратата од гаражата не успее да с

2 црни Јаглеродни Влакна погледнете над Панел Аерокат сврзувачки елементи со 2 Орев Фиксирање Плочи, 2 Цр

●2022 НАЈНОВА НАДГРАДБА●таблетот од 10,1 инчи е опремен со најновиот систем Андроид 11,0 , 64gb rom + 4gb RAM мемориј

ПРВО ИЗМЕРЕТЕ го мијалникот за да се осигурате дека решетката може да одговара на вашиот мијалник Голем

Изработени од целосна житна кожа Дизајниран за носење уреди од 12 инчи Поместена внатрешна обвивка од ве

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 30% полиестер, 30% памук, 20% мрежа, 20% seq

Пакет од 24 Clear Hinged Lexan Drop Chaining Kooks дизајнирани да се поврзат со патеките T Bar на суспендирани тавани Едност

Оваа патна кригла содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот �

Scroll