Свеж
GBC Document Camera, Discovery 3000

GBC Document Camera, Discovery 3000

Достапност: Достапно.
DEN 1770.00
DEN 11199.84

Plug & Play - Камерите за документи се подготвени да одат, веднаш од кутијата Тие доаѓаат со сè што ви треба за да започнете. Вклучете ја камерата и сте подготвени да ја претставите!. 8 MP сензор со 8x/17x зум - прикажете кристално чисти слики со помош на вашата камера со документи. Со сензор од 8 MP, дигитален зум од 8x и оптичко зумирање 17x, замаглување е нешто од минатото. Забавно и функционално - камерите за документи додаваат интерес и длабочина на вашите лекции. Не е потребен компјутер за употреба при презентирање, или за зумирање, микроскоп, истакнување, маска или функции на слика во слика. Лесно анотирајте ги сликите - користете ја камерата со компјутер за да забележите слики. Погодното поминување преку функцијата ви овозможува да се префрлите помеѓу гледањето на фотоапаратот и екранот на компјутерот со кликнување на копче. Интуитивна контрола - Интуитивниот контролен панел е лесен за употреба и гарантира дека сте секогаш одговорни. Погоден далечински управувач ви овозможува да ја контролирате камерата додека се движите низ училницата. Компактна големина со флексибилна рака-Компактната камера ја прави лесна употребата со повеќекласи. Флексибилната рака овозможува лесно складирање. Вграденото LED светло со 3 поставки за осветленост ви помага јасно да комуницирате. Изграден до последно-GBC стои зад оваа висококвалитетна камера со документи со ограничена петгодишна гаранција. Адаптер за камера, AC/DC, USB кабел, 2 HDMI кабли, 2 батерии ААА, далечински управувач, адаптер за микроскоп, анти-сјај, брз водич, прирачник за ЦД и софтвер за откривање. Адаптер за камера, AC/DC, USB кабел, 2 HDMI кабли, 2 батерии ААА, далечински управувач, адаптер за микроскоп, анти-сјај, брз водич, прирачник за ЦД и софтвер за откривање. Камерите за документи додаваат длабочина на вашите лекции - и тие се супер лесни за употреба! Discovery 3000 е приклучок и игра - подготвено е да се оди, веднаш од кутијата. Доаѓа со сè што ви треба, вклучително и адаптер AC/DC, кабел VGA, HDMI кабел, далечински управувач, адаптер за микроскоп, анти-сјај и повеќе. Со сензор од 8 MP, 8x дигитален зум и 17x оптички зум, прикажува јасни слики, елиминирајќи ја заматеноста. Користете со или без компјутер. Искористете ги предностите на зумирање, микроскоп, истакнување, маски и функции на слика во слика.

За производот

Купувачите избираат и

Боросил Тип 33 Боросиликатни стакларија со Ниска Експанзија Производи за стакларија со квалитет на боро

Дизајн Функција дизајнот на овој сад помага да се одржува предивото чисто и фиксирано за време на ткае

Ве молиме запомнете : Сликата исто како референцавистинската испорачана стока ќе преовладува...

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

ДИЗАЈНИРАН За Samsung Galaxy S21 5 G / 4 G : Свртете онолку глави со куќиштето колку што сакате Со Вашиот Телефон Раф

Мултифункционална корпа за одводнување, посебна, двојна корпа за одводнување Перење / одвод / складир�

Што добивате : нашиот пакет содржи вкупно 24 парчиња клипови за моливи за животни, доаѓаат со 4 различни с�

Име на производот : Прекинувач на копчето за притискање; Тип на контакт : Моментен Димензија (не е вклуче�

???Комплет од 2 херметички контејнери за шпагети со капаци за оставата, чајната кујна, со димензии 30, 5Х8, 7Х

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии на Пакетот на артиклите : 51,562 См Л Х 47,244 См В Х 61,214 См

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

30 Мониста За Светилки : кутијата за складирање на огледалото за суета со светлина е опремена со 30 монист�

2 " повлечете стругалка за цврсти апликации за стружење и соголување Остриот волфрам карбид со 2 раб трае

Компактен Дизајн : овој паметен wifi модул со мини дизајн костуми за wallидна кутија за прекинувачи и лесно �

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

Ги зголемува перформансите на системот Лесен за инсталирање Меморија за квалитетна премиум од доверли�

[Погодност] Дали се борите да го пронајдете вашиот мобилен телефон во чантата додека го држите вашето бе

Високо Чувствителни : ОТПОРНИ На Вода IPX7 48 Канал СеВоПогледСледење Вграден Во Монтирање На Магнет...

USB2 0 Dvd Плеер Диск Слободен Rom Надворешен Плеер Комбо Цд Режач Диск За КОМПЈУТЕР Mac Windows Лаптоп Компјутерк�

'Вашиот Дизајн На Шарени триаголници На Кожата Disagu 3, за да одговара на Вашиот Sony PS3 Stehend + Контролер Му дав

1867 штит од два центри Број на ставка за инвентар #845 / А Ве молиме, прочитајте внимателно пред да ја направ

Париз Ајфелова кула на глувчето Големини на подлогата : Опции за повеќекратни големини за да одговараат

Рачно сет со кристали Сваровски Внатрешноста на кутијата е завршена со прекрасна рачно насликана емајл

АПЛИКАЦИЈА : ладилник е уред кој ја троши топлината за електронските компоненти склони кон топлина во е�

Лесно се прилагодува растојанието за да се постигне мерење на висината,мултифункционално мерење на дла

100% сад одгледуваат Пима памук Повлечете го затворањето ДИШЕ (ЈА РЕГУЛИРА ТЕМПЕРАТУРАТА) И ЛЕСНО СЕ ГРИЖ�

Ве молиме исчистете го сребрениот прибор по употреба и исушете ги парчињата за нивната издржливост Ве м

УНИКАТЕН ДИЗАЈН овој случај се одликува со врвна надворешност на тврда обвивка изградена од издржлива

●Најновиот надграден полнач за рекордер за возење од втора генерација ● ги проучувавме повеќето полна

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ Овие Божиќни Добри Кеси вклучуваат 24 Парчиња Подароци Кои Даваат Слатки Божиќни П�

★ Дали сакате да изберете соодветна глава за семејството на вашето дете на забавата? Ако е така, ве мола�

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" L X 12,6 W" X 11,8" H големата кутија за складирање има доволно простор за складирање на мно

1 x HDTV Антена со 13ft Коаксијален Кабел 1 x Адаптер За Напојување 2 х Пластични Ноктите Поврзете ја антената �

Одлично За Одмор За Забава Со Костими, Комплет Додатоци Или Самостојно & Висок Квалитет Материјал : Харт�

Биметал тип, M42 одделение, 931 / 2 "долг, 1 / 2" широк, 0,025 "дебел, 14 TPI профил на забите за не'рѓосувачки Погоден з

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Компатибилен Модел : Солиден случај погоден За Галакси Забелешка 9 (2018 Ослободување) Само 6,4 инчи Нема За�

Прецизно вклопување* / / Оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините на вашиот Samsung Galaxy S20 без да до�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

?268 ПАРЧЕ МЕГА ПАКЕТ : Толку МНОГУ ВРЕДНОСТ! Со 268 различни бебе туш декорација шумски тема, оваа невероја�

Амиши направени во САД Изграден со традиционални методи на дограма Јасен лак заврши Темни парчиња со ко

Прекин на огнот делови само тапани Телата на барабанот за прекин на Огнот се челик со тежок мерач со вна�

Scroll