Свеж
Црна тапа за бања Икебана, 2 рачка од не'рѓосувачки челик бања мијалник за мијалник модерно модерна 360 ° вртливата испрскана лапаница без тапа за олово за мијалник з?

Црна тапа за бања Икебана, 2 рачка од не'рѓосувачки челик бања мијалник за мијалник модерно модерна 360 ° вртливата

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Стил на рачка : Две рачки, тоа овозможува ефикасно напорно контролирање на температурата на водата и волуменот Аериран проток е идеален за секојдневни задачи за бања. Рачката може да се ротира 90 ° напред, овозможувајќи инсталација на построги простори. Завршено е мат црна SUS 304 не'рѓосувачки челик : Заштита од Rust & Corrosion 、 оцрнување, анти-Fingerprint.it нема да згасне со текот на времето. Може да се отстрани висококвалитетен аератор на оваа тапа, лесен за чистење, мека вода од меурчиња, без прскање. Може да понуди непречен проток, може да заштеди повеќе од 50% вода. Стилски дизајн : матна црна завршница не'рѓосувачки челик, се спротивставува на гребнатини и корозија. Елегантен метал две рачки за леснотија на работа и контрола на температурата. Лактот за излез на вода може да се ротира 360 ° за флексибилна употреба. Кога сливот е исполнет со вода, лактот може да се ротира на едната страна, што не зафаќа простор и не го спречува корисникот. 2 монтирање на дупки со 4 -инчен дизајн на центри за лесна инсталација, целосно исполнете ја околината за употреба на повеќето клиенти. Погодна максимална дебелина на countertop 1. Севкупна висина : 8,46". Висина на плунката : 5. Слип дофат : 4,72". Црна тапа за бања. Упатство за инсталација. Додатоци за монтирање. 【Современ стил】 мат црна завршница, едноставен и модерен концепт за дизајн, се спротивставува на гребнатини и корозија, не е лесно да се остават отпечатоци. 【Премиум квалитет】 Површината на матната технологија за обработка на црната боја, може ефикасно да се спротивстави на корозијата во секојдневниот живот. Внатрешната структура на тапата користи висококвалитетен комерцијален SUS 304 не'рѓосувачки челик за да го намали остатокот од тешки метали. 【2 Рачка тапа】 Елегантни метални двојни рачки за леснотија на работа и прецизна контрола на температурата и протокот. 3 дупки за монтирање со 4 инчи дизајн на центри за лесна инсталација. Рачката може да се ротира на 90 ° напред, овозможувајќи инсталација во построги простори. 【360 ° Ротација】 Оваа тапа за бања има дизајн на ротација од 360 ° за флексибилна употреба и зголемена површина за чистење. Може да се ротира од едната страна, што не зафаќа простор и и е погодно да се чисти секој агол на сливот. 【Обезбедување на квалитет】 30 дена се нудат гаранција за враќање на парите и поддршка на клиентите. Ако има проблеми, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, ве молиме, слободно контактирајте со нас без двоумење, и ние ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем. 【Современ стил】 мат црна завршница, едноставен и модерен концепт за дизајн, се спротивставува на гребнатини и корозија, не е лесно да се остават отпечатоци.

За производот

Купувачите избираат и

Различни сцени покажуваат стилови на сите натпревари, секогаш има еден погоден за вас Исклучителен изг�

Природен волфрам Врежан белег на еднорог Должина : 49,53мм дијаметар : 6,35мм Природен волфрам...

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи Висок квалитет : Надворешн

Дисковите на Powerlock Type III имаат навојни централни центри за кои се потребни два и пол вртење и се монтираа�

Големина : 8 x 10 инчи Дрвен знак со висок степен : Направено од компресирана дрво суровина MDF Совршен дизај

【Содржина на пакетот】 ќе добиете 12 пакувања автоматски торби за отстранување на нечистотија се компат

Складиште за чување на тешко патување со пустиник Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини вдлаб�

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Многу обрасци : Нашата продавница има многу стилови на сечење умира, можете да ги истражувате „yrhjyjq die Cuts

50% полиестер Направено во САД ✅ Совршено за секоја пригода : Нашите уникатни дизајни ви помагаат да ја п�

Зебра Z избор 4000 D термичка етикета 4 ширина x 1,25 должина 12 / ролна 2100 / ролна хартија, акрилик директен

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 30% на 1 од секои 2 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

1000 серија шприц со прекинување на типот РН за ракување со течности и гас 500 капацитет на шприц на микроли

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

USB 30 Type A порта се поврзува со компјутер, адаптер, итн., И се користи за проширување на интерфејс од типот Ц

✿ 【Лесно прилагодете ги потребите за ладење】 Нашиот повеќекратен функционален вентилатор е дизајнир�

Чисто, необјавено, неразредено масло што е безбедно на вашата кожа Има толку многу намени за ова масло...

Шише е изработено од стакло отпорен на корозија што го прави густо, мазно и антишок Стаклото ролери шише

Sport Armband компатибилен со Apple i Phone XS Max 6 Совршен додаток за мобилен телефон што треба да го имате додека раб

Стегање Прстен Терминали Димензии на пакетот : 4.208 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 0,2 килограми Земја На

100% полиестер Повлечете го затворањето Миење на рацете и машината Уникатен сублимиран дизајн...

Забележи! Богатствата на каролина држачот за леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој Држач За

★★ 【MFNDVD услуга】 : Ние користиме големини на САД, можете да ги видите деталите за големината на сликата

Обратен напон : 5 V Модел : 302 W2 VC Светлен интензитет : 20003000mcd Тип : Како што е прикажано Директен напон : 3, 23, 4

☆ Подобрете : Решението може да ви помогне или вашата сакана да ја вратите самодовербата, слободата и да

Описот на насловот е метричка големина, ако треба да се претворите во империјална големина, ве молиме по

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Висока сила Општа индустриска Врска, приложување, монтирање Општа индустриска Врска, приложување, монт�

Материјал за дишење : Оваа харем панталони скока за жени се изработени од 95% полиестер, 5% спандекс, супе�

Ткаената ткаенина обезбедува добра заштита за сите сезони 100% водоотпорен материјал рефлектирачки урет

Единствена пена Единствена пена Ние сме посветени на влечки многу години Првично, обезбедивме специјал

Изграден во САД Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно крварење...

Scroll