Свеж
Комплет за зимски зимски зимски комплет NORMESTAR RV, комплет за зимски кампер со исклучен вентил, 16 инчи RV зимски компресор за воздушен компресор Брзо поврзување за мот?

Комплет за зимски зимски зимски комплет NORMESTAR RV, комплет за зимски кампер со исклучен вентил,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

[Надградете го комплетот за зимбирање на РВ] : Професионално црево за комплет за кампери со исклучен вентил, дојдете со 3/4 "Брзо поврзување со машки и женски адаптер, со тоа што издува вода од водните линии или водовод, зачувајте ги цевките од замрзнување, намалете го годишното Одржување на системот [Висок квалитет] : Адаптерот за зимски удар RV се конструирани од цврст месинг без олово, здрав, траен. Флексибилно засилено синтетичко гума, црево, водоотпорно, со одлична топлина, ладно и отпорност на корозија. [Лесен за употреба] : Нема потреба од дополнителни алатки, само зашрафете го зглобот на адаптерот со машка/женска нишка, а потоа поврзете го другиот крај со компресорот на воздухот. Потоа вклучете го компресорот на воздухот и ротирајте го топчестиот вентил, прилагодете ја стапката на проток на воздухот за да ја издувате Вода во цевката за вода. [Есенцијални додатоци] : Комплет за адаптер за зимски зимски Normestar RV, опремена со стандарден приклучок за компресор за брзо поврзување на воздухот, 3/4 "конектори за црево за градина и женски градина, лесно поврзете се со RV, морски, на отворено Извори на вода и градинарски црева, помагаат да се спречи оштетување поради замрзнување. [Гаранција] : Во Нормастер, целиот наш комплет за црево за зимска за прскање на прскалки обезбедува 30 дена гаранција за враќање на парите, замена од 1 година. Ако имате какво било прашање или предлог, ве молиме контактирајте не, ние веднаш ќе го решиме за вас. Машки GHT фитинг. Машки GHT фитинг. Иновативниот комплет Normestar RV Winterize може да избегне скапи загуби предизвикани од замрзнување на цевките за вода. Адаптерот за молз на компресорот Normestar Air го олеснува зимскиот RV, кампер, брод, приколка за патувања, градинарски црева, системи за наводнување, тапа на отворено и многу повеќе со употреба на воздушен компресор за да издува вода од цевките за вода во студената зима. Пред да го зимате вашиот RV, мора да бидете сигурни дека сте го зимиле вашиот систем за вода RV. Системите за цевки изложени на екстремно ладно време можат да се прекинат како резултат на екстремно ниските температури. Користејќи го вистинскиот комплет за зимување за да се избегне скапи штети предизвикани од замрзнување на водата.

За производот

Купувачите избираат и

Исклучителна и мала шуплива рамка, освежувачка, елегантна, висока вредност, мазни линии, едноставна и да

4 ПРЕГРАДИ : фиоката за организирање садови и прибор за јадење има четири фиксни делови за чување сребре�

Медицинска Сестра Лекар застрелан стакло Замислете го изгледот на збунетост измешан со возбуда додека

Подлогата може да се користи со рамка за глава за прашина од 5 инчи и рачка (се продава одделно) на подови

1 Погоден за Лексус 4700 1998 1999 2000 2001 2002, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, bluet

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

36 Волти 5 Засилувач Батерија Полнач со Врани Нога Приклучок Замена ЗА EZGO Yamaha DS TXT Клуб Автомобил Голф Кол�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Екстра долга батерија за играње wii U gamepad Лесен за употреба и 100% компатибилен Полнење без мемориски ефект

Лесна За Носење : изолираната торба за ручек е лесна и преклоплива за лесно складирање без зафаќање прос

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 / 2 инч Спојување со 2 дијаметар : 35мм Должина на спојување : 90 Спојување

Материјал : Тврда Пластика Точка на пишување : 0,5 мм Боја На Мастило : Црна Должина : 6,7 Инчи (17 СМ) 4 Бои : Роз

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

Овие клешти за нос со игла се за Употреба На R / C, производи од статички модел и многу повеќе Нивните долг�

Тип : жлеб дебеломер Опсег на мерење : 10160мм владетелот е изработен од нерѓосувачки челик, под класа Сите

Вистинска тежиназа разлика од другите лесни производи, нашиот пондериран кадифен е дизајниран многу за

Информации за пакетот : getе добиете 6 парчиња држачи за прикажување на брошура и 12 парчиња држачи на визи�

*Транспарентно лупа без раце, акрилно оптичко лупа со висока дефиниција, јасно и природно, за задоволува

? Количината на течност17 унци ? Изработени од висококвалитетно издржливо стакло ? Совршен за пиво, вода и

Организатор На Тоалетна Торба : Ако планирате да патувате или често сте на пат, ова е торба што ви овозмо�

Цртан Филм Јајце Школка Јасно Стакло Шише Јогурт Шише Име на производот : Јајце Школка Пудинг Шише Матер

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и висок квалитет Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со б�

ФИТНЕС БИЛАНС одбор таблата За рамнотежа На Дрво е одлична за подобрување на јачината на јадрото,држење

Вентилаторот на таванот со низок профил со светлина усвојува модерен и стилски стил на дизајн, персонал

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти си

Парична казназа мат финиш на злато и нескапоцени метали Силициум Карбид Екстра долготрајни...

Повеќенаменски Лед Ленти НАШИТЕ ултра долги 75 стапки RGB ленти имаат 405 LED јазли што можат да се користат �

2 во 1 Две контејнери во еден 2 чинии со шеќер, 2 лажици, 2 капаци, еден држач Повеќекратни намени...

€Соларни Y Гранка Конектори Q Сончевиот конектор 1 машки до 2 женски (M / FF) и 1 женски до 2 машки (F / MM), тој е к

Завртката е изработена од легиран челик, добра отпорност на корозија 6 различни големини на завртка ги з

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

СЕ што ВИ ТРЕБА : Директна замена на оригиналниот филтер за опрема Хифлофилтро е најпродаваната марка н�

Постојаното греење на температурата ја загрева храната, така што нема да ја изгори вашата храна Облога �

Компатибилни Модели Нашите најлонски плетенки се компатибилни Со Фитбит Верса / Фитбит Верса 2 / Фитбит

ДИЗАЈН НА РАЧКА за ПРЕКЛОПУВАЊЕ : со designономски дизајн на заоблена рачка, садот за храна совршено се вкл�

Разновидни Чинии за Сервирање постојат чинии за сервирање со големина 4 поставени за различни потреби �

Највисок Квалитет Европски Направени Дијамант Импрегнирани Полирачи Димензии на пакетот : 2" L x 2" W x 3 " H...

Име на ставка : Брзо Поставување;Модел : PL601 Големина На конец : 9мм / 1 / 8БСП;Внатрешен Дијаметар( Син Крај) :

Компактен и пренослив : нашата кутија за накит може лесно да се вклопи во вашиот ранец, куфер или торбичк

СЕ што ВИ ТРЕБА ЗА БОЕЊЕ ТКАЕНИНА во ЕДНО ПАКУВАЊЕ : Пријателскиот Пакет вклучува две пакувања Боја За Т�

Ова е Сосема Нов Резервен Опсег За Палење / Палење На Шпоретот На Рерната Врвен Квалитет Резервен Дел За�

Материјал : АБС+КОМПЈУТЕР+силикон Промена на бојата : топла бела и 7 боја Капацитет на батеријата : 1200mah...

Scroll