Свеж
Sendhe 2pcs пареа од пареа од пареа, додатоци за глава од микрофибер, триаголник за замена на велкро, крпа за замена на триаголник, сина глава*2

Sendhe 2pcs пареа од пареа од пареа, додатоци за глава од микрофибер, триаголник за замена на велкро, крпа за замена на

Достапност: Достапно.
DEN 854.40

☀ Изработено од микрофибер, е супер апсорбиран и ви помага лесно да ги исчистите подовите -Дизајнот на велкро во облик на триаголник е лесен за инсталирање и отстранување, што може ефикасно да ја спречи главата на МОП да се лизга или да падне. - Големината на главата на МОП е 28,5*19,5 см и тежи само 34g, што е многу лесна. - Главата на МОП има карактеристики на издржливост, без опаѓање на косата, долг живот и може да се мие постојано, намалувајќи ја фреквенцијата на замена, заштеда на пари и енергија и да се биде повеќе еколошки. - Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ќе одговориме што е можно поскоро. ☀ Изработено од микрофибер, е супер апсорбиран и ви помага лесно да ги исчистите подовите. -Дизајнот на велкро во облик на триаголник е лесен за инсталирање и отстранување, што може ефикасно да ја спречи главата на МОП да се лизга или да падне. - Големината на главата на МОП е 28,5*19,5 см и тежи само 34g, што е многу лесна. - Главата на МОП има карактеристики на издржливост, без опаѓање на косата, долг живот и може да се мие постојано, намалувајќи ја фреквенцијата на замена, заштеда на пари и енергија и да се биде повеќе еколошки. - Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ќе одговориме што е можно поскоро. Место на потекло : Chinaname : Mop Head Color : Blue и Whitematerial : Micro Fiber Packing : 2pcs Size : 28.5cmcategory : MOP додатоци : 1. Поради различни фактори, како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината, вистинската боја на стоката може да биде малку поразлична од сликите на веб -страницата. Ве молиме, оставете мали рачни отстапувања за мерење во податоците.

За производот

Купувачите избираат и

Материјали : алуминиум, нерѓосувачки челик Анодизирана Алуминиумска Лична Кремација Урни херметички и

Замена на Radio Shack 211935 батерија Замена за батерии без здруженија на зрачење Количина : 2, гаранција за живо�

【Висок капацитет】 7,5 x 3,15 x 4,5 инчи со соодветно складирање на капацитет на големина, може да складира до

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува �

Стп кожа Надворешноста на оваа кутија за накит е изработена од стп кожа, која е водоотпорна и отпорна на

Примери на производи што ова функционира најдобро со : мали шишиња со кружни шишиња, шишиња, шишиња со ка

Заменува до 400w метал халид 66% заштеда на трошоците за енергија наспроти КРИЕШЕ.000часовен ЖИВОТЕН век...

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Оваа ставка е изработена од убава, висококвалитетна застаклена керамика СМЕШНИ ЧАШИ ЗА КАФЕ : има многу

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Комплетот вклучува : (2) Две Матирани (ДОФ) Двојни Старомодни Очила овие очила држат 13,5 Американски Течни

Органза, ткаенина Принцеза на забавата на принцезата : ?? 【Искра пеперутка самовила крилја】 Нашето крил

DEN 979.20

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено ја�

4 х 4 инчи спирала врзани сјајни тешко покриени 9 / 16 инчен близнак јамка жица врзување ' рбетот 75 необложе�

Идеална Апликација : според структурата на таблата со инструменти на специјалните модели, рамката на та

ДИМЕНЗИИНадворешност : 18"L x 12"W x 10" H Внатрешни Работи : 16 ТЕЖИНА– 18 фунти Рачно изработени во САД ДИМЕНЗИИ

Овој прв од сетот за предучилишна табла е изработен од траен и лесен алуминиумски метал Мери 8 инчи за 12 �

Моќност : Стерео @4 Оми : 4 х 200В Моќност : Стерео @2 Оми : 4 х 280В.Малата Големина Се Вклопува Насекаде...

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Црна Кожа Страна Случај Страна Капак Торбичка Појас Футрола Клип Дупка за прст во долниот дел на куќишт�

FOAM LANCE со фитинг за брзо конектор за 1 / 4 " Капацитет : 0,22 галон (1 L) Пиштолот за миење на притисок е метрички

Опис : ССР25Даинпут Напон : 332 VDCOUTPUT Напон : 24380 VACOUTPUT Струја : 250ВОРНИОТ ВОЛАТ : 250von Напон : : GreyLong Service Life и вис�

Пренослив надворешен инкубатор Чувајте топло и чувајте свежо, јадете во устата и топло во срцето...

Гаранцијата на производителот не може да се примени Јамашита Занает Ветување : Дизајнирање и производс�

Ноќната светлина е популарна од многу деца и расадник, погодна за читање, играње игри, дури и останете со

За нас сме фабрика длабоко во планините На Планините Кинлинг во Кина, Нанјанг, Провинцијата Хенан Приро�

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x 1,5м) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок вин

Пакетот вклучува : 1* Мерач на длабочина 1* Белешки за рамни датотеки : Вистинската боја на предметот може

Преносен организатор на витамин за патувања Со отстранлив фиока и капаци, исклучително е лесно да се вч�

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

Совршен за свадба, годишнина, свршувачка итн изработен од врвен крафтхартиен материјал, така што не е те

Дополнителна сила мигрена стап е како оригиналниот мигрена стап, но посилен и без лаванда Содржи ментол

Секој знае дека растителните или животинските клетки изгледаат навистина кул кога се гледаат преку мик

【Компатибилен со】 Совршено компатибилен со Bissell Proheat 2 X Revolution Models 1986, 2007 серија, 1984 година 】 Овој сет за �

Сосема нов, неотворен, неоштетен предмет во неговото оригинално пакување (каде што е применливо пакувањ

Претходно Нанижан : банерот е нанижан однапред и може да се закачи директно ,без потреба од амсамбл Тоа ќ

Мини тркалезен цилиндер усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, широко користен во машинската индус

【20 напон и 2 променливи брзини】 Повисок напон значи поголема јачина на вртење на вртежен момент за надм

Доаѓа како соодветен пакет од 2; Чувството гласи "Молете се повеќе грижете се помалку"; ласерски печатени

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

Еластична Повлечете го затворањето Не Избелувајте,Исушете Ја Линијата ЧОРАПИ СО ЦЕЛОСЕН СТИСОК на ПРСТ

*Функција за Мерење на AC протекување на струја, голема струја (особено погодни за истекување тековната м

Scroll