Свеж
Gumdrop DropTech Clear ipad Case одговара на Apple iPad 10.2 дизајниран за ученици од К-12, наставници и училници-тестирани со капки, солиден, шок-изолирани браници за сигурна заштита на у

Gumdrop DropTech Clear ipad Case одговара на Apple iPad 10.2 дизајниран за ученици од К-12, наставници и училници-тестирани

Достапност: Достапно.
DEN 516.96

Компатибилност-Овој случај на лаптоп со тврда школка е изработен само за да одговара на Apple i Pad 102-инчен случај (9-та генерација 2021/8-та генерација 2020/7-та генерација 2019). Некомпатибилен со другите модели на уреди. Ве молиме, не двоумете се да дознаете ако ви треба дополнителна помош. Изградена за деца - Clop Tech Clear Case за Apple i Pad 10.2 "(9 -ти, 8 -ми и 7 -ми генерал) е изработен од термопластичен полиуретан (TPU) со гумени браници што ги опкружуваат работните рабови за зајакнување на сите 4 агли за максимална апсорпција на шок. Доаѓа во различни Бои - црна, сина, задечка, црвена и светло црвена боја. Пријателски за украсување - дизајниран со јасен куќиште за школка што овозможува лесно управување со средства и прилагодување на уредот. Полнете ја количката пријателска - работи во повеќето колички за полнење, но е идеален за уредот за земање дома Програми. Snap во инсталацијата - Инсталирањето на уредот на случајот е лесна, бидејќи на неговиот Snap на функцијата. Пакување за скенирање QR за упатства за инсталација. Информациите не се достапни. Компатибилност - Овој случај на лаптоп со тврда школка е изработен само за да одговара на Apple i Pad 10.2 -инх случај (9 -та генерација 2021/8 -та генерација 2020/7 -та генерација 2019). некомпатибилен со другите модели на уреди. Ве молиме, не двоумете се да дознаете ако ви треба дополнителна помош. Изграден за деца - јасен случај на Drop Tech за Apple i Pad 10.2 " (9 -ти, 8 -ми и 7 -ми генерал) е изработен од термопластичен полиуретан (TPU) со гумени браници што ги опкружуваат рабовите на случајот ги зајакнуваат сите 4 агли за максимална апсорпција на шок. Доаѓа во најразлични бои - црна, сина, задечка, црвена и светло црвена боја. Пријателски за украсување - дизајниран со јасен случај на школка што овозможува лесно управување со средства и прилагодување на уредот. Пријателска количка за полнење - работи во повеќето колички за полнење, но е идеален за програми за уреди за дома. Snap во инсталацијата - Инсталирањето на уредот на случајот е лесна заради неговата функција. Скенирајте го пакувањето QR за упатства за инсталација. Информациите не се достапни. Најсилната и сигурна заштита од падови за најновиот i Pad на Apple е тука! Drop Tech Clear Clus Cless нуди повеќе слоеви на материјал што апсорбира со обичај, со шок-апсорбирачки материјал за да ја задржите вашата таблета безбедно заштитена каде и да одите.

За производот

Купувачите избираат и

Црниот челичен клип од висок профил може безбедно да собере до 150 листови хартија од 20 килограми; остане�

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

43% вискоза од бамбус, 40% памук, 12% полиестер, 3% полиамид, 2% еластан ✅ Висока должина на коленото Овие врвн�

1 Уникатниот дизајн е визуелно поелегантен и може да се користи и за украсување на домот Денот на благод�

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Совршено е интегриран со вашата соба без разлика дали ја вклучувате или исклучите светлината Што е трај

2ЕР пакет Забава за забавни кутии за тоалети за тоалети 10 години женски едукативни игри 1 година новород�

Доказ за прашина : Спречете летање прашина за време на процесот на дупчење, спречете влегување прашина в

Заштеда на енергија : Чист бакар, кој циркулира големи количини на воздух и го штити вашето семејство од

Материјал : Пластика, бакар никел позлата Големина : тип На Нишка : 1 / 8" НПТ; Цевка ОД : 6ММ / Применлива Цев

Ранецот виликива вреди за вашето купување Материјал : Полиестер, Водоотпорен лесен, само 0,73 фунти.Прибл�

Отпорни на абење, тивки : најлонски тркалца со висока еластичност и висока отпорност, можат да одржуваат

Големина (Дијаметар х Висина) : 2,6 х 7,5 инчи (65 Тежина : 12,8 мл (350 гр) Материјал : Стакло Земја на Потекло : Ита�

БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : мепра серверот е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за мие

Д р Рекегг Германија Спигелија Антелмија разредување 30 ч (11мл) Користете под надзор на медицински совет�

2x72 Цилиндер за мелница 2x72 мелница за правење нож со тркала Цилиндер 5 / 8 2x72 мелница за ремен Производител

Лесен за употреба 6" шема со светла, сончева светлиначитлив екран на допир Вградена Гармин Навионика+ кр�

Простор за 12 чадори, но може да се користи и за трска, нордиски стапчиња за одење, стапчиња за пешачење и �

Компактен како стандардните индикатори за бирање од серија 2; голема, лесна за читање лер, дијаметар на с

Мала големина, мала тежина, лесна за носење Стабилни перформанси, висока точност 1[Добра Карактеристика]

Чашата За Очила мартини е направена од кристал без ултра јасност без олово целиот прекрасен сјај и тале

●Компатибилен Со Samsung Galaxy S10® ве Молиме изберете го точниот модел / големина на вашиот телефон пред да го

Пластика Широк спектар на апликации, оваа воздушна пумпа е погодна за аквариуми и резервоари за риби со

Име на производот : Изолиран Терминал За Стегање На Игла;Модел : ПТВ1 2510;Дизајн : Тип На Игла...

€ ®РАЗНОВРСНА】 Држач За Поддршка Нож За Распрскувач На Путер од нерѓосувачки Челик закосен раб За Ладе

[Безбедна Кутија ] капацитетот е доволен за да ги задржите сите видови скапоцености, како што се готовин�

Висококвалитетни материјали : 1 Рачниот менувач е изработен од нерѓосувачки челик и може да се користи д

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

2 Изработени од акрилик Карактеристики привремени тетоважи доаѓаат во четири различни златни и црвени �

Розова Крава Печатење Партија Балони : 40 парчиња 12 инчен розова балони, 30 парчиња 12 инчен крава печати ба

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 парчиња пластични невестински ѓердани со монистра во пакет (5 розови црв�

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Индивидуално спакувани 2000 мл и 3000 мл мултифункционални уреди за ароматерапија со голем капацитет : овој

Рибите ќе се забавуваат повеќе со мини бродот Специјални мистериозни бои печатени, високи симулации ор�

Материјали смола / камена мешавина Димензии 1,85 "L X 2 Со бренд ново во кутијата, се испорачува во заштитна,

Висок квалитет : нашиот диспензер за сува храна е изработен од пластика отпорна на храна и издржлива пп �

●Повеќе процес совршен●дизајнот на рамката по повеќеслојниот процес, опремен со безбедносни материја

Scroll