Свеж
Дуо за ладење на паричникот Инсулин го одржува инсулинот ладен повеќе од 45 часа без да има потреба од ладење!

Дуо за ладење на паричникот Инсулин го одржува инсулинот ладен повеќе од 45 часа без да има потреба од ладење!

Достапност: Достапно.
DEN 460.32

Чува инсулин и многу други лекови чувствителни на температура, ладни и безбедни Пакувања со мраз или ладење никогаш не беа потребни - само активирајте со вода. Влажете го, чувајте го и заборавете го. Светло и компактно. Совршен за кампување, канцеларија, ресторан, патување (возови, автобуси и авиони) и комплети за итни случаи. Мора за подготвеност за итни случаи. Ги одржува лековите ладни и безбедни преку продолжени прекини на електрична енергија. Случаите што можат да се користат нудат погодност, слобода и што е најважно, мир на умот. Идеално за носење 2 пенкала за инсулин. Паричникот за ладење на инсулинот Insicool Duo е дизајниран да го задржи инсулинското пенкало во топло време. Одржува инсулин помеѓу 15 до 25 ° C еднаш активиран со вода. Паричникот за ладење Insicool има технологија која апсорбира вода и го лади инсулинско пенкало преку испарувачко ладење. Клучни карактеристики : Активирано со вода без ладење или мраз што е потребно го задржува инсулинот ладен и безбеден на сите температури. Повторно користење како да се користи : натопете го паричникот во вода (по можност ладен) за 30-45 минути исцедете вишок вода и исушете со која било крпа и префрлете го инсулинското пенкало во комплет за патување со инсулин инсулин : ова може да задржи 2 пенкала. Го чува инсулинот безбеден до 45 часа (трае до 5 пати подолго од мразот) - дури и во постојани температури на животната средина од 100 степени Фаренхајт, т.

За производот

Купувачите избираат и

Тип на течност : Една течност може да пренесува ултразвук, како што се вода, морска вода, канализација, ма

●Зошто Да Изберете : мекиот силиконски материјал на овој пренослив вентилатор, прилагодливата закриве�

Содржина на пакетот : 100 × Завртки за шалтер на типот на нокаут Дијамета на капакот на главата : 4,5мм / 0,18 "

360 степен наоколу заштитен засилен внатрешен раб заштитете го вашиот лаптоп од случајно паѓање; Една гл�

Моќен и ефикасен : Кажете му на збогум на рачни распрскувачи на пумпа со овој електричен распрскувач Со �

Светски Влез : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, авто

Супер осветленост : Комбиниран зрак со троен ред и дизајн на рефлекторска чаша за гнездо во средината за

Дупка за заглавие на заглавието од 20 парчиња 2 P, P = 2,5 mm заглавие на машки игла 0,098 "2,50мм фосфор бронза A2505 W

86% Најлон, 14% Еластан Затворање на патент Машинско Перење УДОБНО АКТИВНО ВКЛОПУВАЊЕ : Истегната ткаена т�

Пинцетите на тип на типот изработени од хромиран челик и сина пластика со врвен квалитет Врвно оптовару

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Основна лента за лента со лента Аојама Број на производи : RA1363 Број на боја : 82 Серија за основни ленти со

Оваа пумпа е добра за аквариуми, водопади, системи за филтрирање на езерцето или која било друга апликац

Забавни Комплети За Играње Плажа и Базен : ќе добиете 24 парчиња 12 инчи топки за плажа на надувување и 24 не

Игра за тимска работа : оваа трка за трчање е игра која бара тимска работа и координација; Потребни Се по�

Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал Нето тежина : 297g; Содржина на пакет : 20 пара x мото

Продаден како 50 / пакет Насочната стрела обезбедува правилно вметнување во ламинатори Премиум материја

Издржлива и лесна конструкција : Цврста боја пластичен PP материјал обезбедува долгорочно користење на �

Материјал : Овој сет на ротирачки секач на легура е изработен од челик од волфрам со голема цврстина, тел

Друга Мајка : Секоја небиолошка мајка во вашиот живот Исто така, маќеа или маќеа, втора мајка или бонус м�

Планината за проширување е поставена за крајно задоволство од гледањето идеално за гледање на задните �

● [Најнова Надградена Торба За Шминка] 2023 Надградена најнова торба за шминка со рамно лежење со големо о

Должина : вклучен Е Пакет од 130мм : 50 Парчиња Карактеристики : Овој брис за чистење е особено за чистење на

Полиестер, Најлон Повлечете го затворањето Машинско Перење XL одговара на 1113 Машинско перење топлокапе �

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Носителите на картички за место главно се користат за да држат картички или фотографии, главно се корис�

Име на производот : Мултифункционална кожна дупка Панч; Главен материјал : пластика, метал Главна боја : �

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

Материјал : Керамика големина?10,2*6,6 см Е главната цел на моксибустија топло преку студ, промовирање на ци

Пакетот вклучува (1) 64gb Sd Екстремни Pro UHSII Sd Картичка San Disk и (1) Сѐ, Освен Stromboli 30 Sd И Микро (TF) Читач На Картич�

Scroll