Свеж
Кауко Класик (мини) ранец за секојдневно, 8,2L

Кауко Класик (мини) ранец за секојдневно, 8,2L

Достапност: Достапно.
DEN 591.84

Материјал : Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина Што е издржлив во употреба и лесен за чистење. Димензии : 9,4 x 4,3 x 12,2 инчи (L*W*H), мала тежина на 0,83 фунти. Капацитет до 8,2 L. Различни џебови : 2* надворешно шише/штанд со чадор, 1* надвор од џебот од патент, внатре со 1* патент за патент, 1* лаптоп/таблет оддел (може да држи лаптоп од 10 инчи). Мулти-функција : Ремените на рамото што доаѓа со оваа торба се добро поставени и прилагодливи. Тоа е префектура чанта за ранец на дневен пакет за да се земе на дневно патување или на шопинг. Торбата може да се носи или со рачката на раката или лентата за прилагодување на рамото 2*. Најдобри опции за подароци - Бесплатна замена во рок од 30 дена или 100% наплата за неисправни предмети. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте го продавачот!. Материјал : Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина. Што е издржлив во употреба и лесен за чистење. Димензии : 9,4 x 4,3 x 12,2 инчи (L*W*H), мала тежина на 0,83 фунти. Капацитет до 8,2 L. Различни џебови : 2* надворешно шише/штанд со чадор, 1* надвор од џебот од патент, внатре со 1* патент за патент, 1* лаптоп/таблет оддел (може да држи лаптоп од 10 инчи). Мулти-функција : Ремените на рамото што доаѓа со оваа торба се добро поставени и прилагодливи. Тоа е префектура чанта за ранец на дневен пакет за да се земе на дневно патување или на шопинг. Торбата може да се носи или со рачката на раката или лентата за прилагодување на рамото 2*. Најдобри опции за подароци - Бесплатна замена во рок од 30 дена или 100% наплата за неисправни предмети. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте го продавачот!. Тоа е префектен ранец за дневен пакет за да се однесе на дневно патување или на шопинг. Торбата може да се носи или со рачката на раката или лентата за прилагодување на рамото 2*. Тоа е префектен ранец за дневен пакет за да се однесе на дневно патување или на шопинг. Торбата може да се носи или со рачката на раката или лентата за прилагодување на рамото 2*. Тоа е префектен ранец за дневен пакет за да се однесе на дневно патување или на шопинг. Торбата може да се носи или со рачката на раката или лентата за прилагодување на рамото 2*. Тоа е префектен ранец за дневен пакет за да се однесе на дневно патување или на шопинг.

За производот

Купувачите избираат и

[Функција] Дизајн на директен шуплив цилиндер, лесна, силна цврстина, безбедна [Параметар] Севкупна голе�

Тип : Кабел за вклучување / исклучување на прекинувачот DC, совршен прекинувач за напојување во линија за

Четка за чаша со сунѓерско млеко, долга рачка изолирана отстранлива четка за чистење чаша Приближна гол

Дизајнот на HSSтретман со професионално ниво HSS вклучува совети за карбид за долготраен остар раб Се одли

10 Railелезнички забави за преминување на фото штанд Професионално печатено додајте ги во вазни и цветни а

Камила За Бјорн Келер Голема Сцена На Раѓање Традиционални Фигури На Рождеството Христово Ерзгебирге р

【Краток опис】 Ова е направено од безбедни материјали, цврсти и издржливи и не лесно деформирани Лесен,

Добро изолирано : држачите на тенџере изолирани, отпорни на абење, не лизгање, меки и апсорбирачки, зашти

Дел додатоци за Taktopeak 3 "Декоративни комплет за покривање на PVC линија, резервни или замени Поставувањето

Ние сме производител Одличен квалитет услуга Совршени модели за совпаѓање Заштедете 3% секој на понуден

Име На Производот : Лента Мерка; Материјал : Пластична Кутија, Метална Лента Боја : Црна, Зелена (Случај), С

Шарена керамичка плочка ноќна светлина Мерки 6x4x3 инчи Направено во САД од нашите уметнички дела Нашите �

Автоматско превртување на заварувањетоОваа машина за преклопување автоматски ќе го трие ременот на де�

Одржувајте цврсти ерекции^Додадете моментално задоволство на секоја средба^бесплатно влажно лубрикан�

1 : 72 Скала историски авиони Должина : 9,75 инчи Ширина : 6,25 инчи Детално метално тело и пластика Високо дета

✅ Единствен дизајн : Направено за слушалки за vr Quest 2 VR, оваа ергономска елитна замена на главата на глава

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Високо магнетна челична музика жица за поголема јачина од не'рѓосувачки челик или бакарна жица Пролетн�

Мека одвнатреСтонг однадвор! Го штити вашиот контролер од оштетување за време на транспортот или склад�

Honeywell Отстранлив појас, странични Дпрстени и подлога, нозе на токи за брзо поврзувањеX мал RDTQCBDP / XSBK Honeywell

Продолжен опсег од 15 до 250 тони (33,000 до 550 Светско радио сертификација Заменливи универзални дисплеи Отп�

Универзална телевизија Монт : MD2619 ТВ wallидот се вклопува за повеќето од 4275 инчни телевизори до 100 фунти со

Надворешна индустриска сила Целосно печатено декорално UV обложен Големина од 12 "x 18" Направено во САД ис�

Трае до 50x подолго од двометалното сечило Екстремната издржливост е изградена со технологија Bosch Carbide...

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со рачен Nautiz X6 Овој кристалн�

Совршените Капаци За Прашина ДОО, е компанија специјализирана за изработка на многу квалитетни навлаки

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

Големина на торбата : висока 12 "широка x 15", под лизгачкото затворање (304,8мм х 381мм) Количина : 500 кеси (2 удоб�

Има фотографија од 6 инчи x 4 инчи (6x4) Стои хоризонтално Одлична рамка за сцена за кампување / пешачење...

➽ 【Висококвалитетни материјали】 Направени од PP материјал, безбеден и издржлив, внимателен и удобен ➽

Scroll