Свеж
Крип на тревникот на тревникот 4-насочен систем за наводнување на капка подигање 3/5 mm комплет за наводнување на наводнување на капка за наводнување, со 2L/4L/8L уред за ?

Крип на тревникот на тревникот 4-насочен систем за наводнување на капка подигање 3/5 mm комплет за наводнување на наводнување

Достапност: Достапно.
DEN 982.72

Попрскачот за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отворено, пастирски, градини, фарми, земјоделско земјиште, итн Ефективниот притисок паѓа рамномерно. Наводнување на влечење по должината на клипот за да се спречи ерозијата на почвата или подлогата. Дрипите за компензација на притисок се користат заедно како континуирана линија. Се користи за наводнување на тревникот, наводнување на градина и зеленчук, ладење на покривот и наводнување на други летни растенија.Сигубилно за мали, средни и големи кондензирани растенија, дрвја, дрвја, овошни бази, садови за мост, вазни и други домашни градинарски. Овој дел од лавиринтот надолу стрела, патот е долг и долг, тој е ракетна структура на телото. Ефективниот притисок паѓа рамномерно. Наводнување на истекување по должината на клипот за да се спречи ерозијата на почвата или подлогата. Дрипите за компензација на притисок се користат заедно како континуирана линија. Вклучување на компензација на притисок и можност за спречување на истекување. Поддржете најразлични комбинации за да се задоволат различните потреби на нејзината конструкција. Пакување : 20 комплети.

За производот

Купувачите избираат и

【67 W максимално брзо полнење】 Поддршка до 67 W брзо полнење за време на употреба на единечна порта, овозм�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕

Затворен градинарски кревет хидропоника Систем за растење затворено градинарство за градинарство ала�

Модел : 627 RS; Лејт лента : топка со еден ред; Големина : 7x22x7mm Материјал : 52100 хром челик; Coverd : двојна гума зап�

55 фунти Леано Железо Чајник (85oz) 1x Чајникпојавување Тривет 1x Нерѓосувачки Челик Чај Инфузер ТОЛКУ ГОЛЕМ

12 ПЦС назасини со шатори, жолти, должина од 5,9 инчи / 15 см, ширина 0,51 инч / 13 мм, лесни пластични влогови со т

Тенок 14,8 V, литиумјонска батерија од 98 Wh Постојана ждрепка од 12а, врв 16а 1,5 "тенка, тежина од 1,4 lb...

50% памук, 50% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Печатено во САД 100% гаранција з

24К злато трим автентично Направено во Египет Стилите и боите се разликуваат Извинете што не можеме да д

Пластика Рачна музичка кутија Направете своја музичка кутија DIY Божиќни музички играчки Направете свој

Коста за вежбање на спортски салата за спорт, за да работи со лента за рака, лента за бенд, Neoprene Black Удобен

Опис : Променлива област, директен мерач на читање Максимална стапка на проток (LPM) : 20 Материјал (фитинг) :

EAU63103205 FARIRGIRATOR CONDENSER FAN MOTON, FIT FOR FOR FOR LG FRIRGIRATERS 73132 73133 LFXS24623 B Заменува : 4509125 AP6235484 PS12080243 EAP12080243, DC 12 V 4PIN мотор М�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Само миење на рацете Вклучен пакет

Преглед : Предните и задните AArms за вртежи во минута за придружните MT8 се дизајнирани да ја подобрат издр�

Дрво 12 џеб списание литература за приказ на wallидови Секој џеб има 3 / 4 "на печатен материјал до 5 фунти...

Мала големина со добар капацитет за товарење за држење работи на што е можно повеќе Лесно прикачен на та

【Дизајн】 Овој јасен печат е отпечатен со исклучителни обрасци, вклучително и благослови од 17 парчиња ц

Оксфорд Ткаенина Нема затворање затворање Материјал 300д оксфордска ткаенина, цврста Ткаенина, не е лес�

Компатибилни модели : АКВОС Нула6 SHG04 (модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на произ�

?Допрете за да ја прилагодите светлината оваа ноќна светилка обезбедува осветлување додека безжично го

Дијамантска површина на шарата сигурно подножје и закосени рабови за дополнителна безбедност Тешката �

Компатибилност : Оваа Телефонска Кутија Е Компатибилна Само Samsung Galaxy Z Flip 4 5 G 2022, ние прифаќаме технологи�

Наполнете Го Вашиот Алфа Или ТТ10 Уред Компатибилен Со Алфа И ТТ10 Вклучува УСБ кабел и адаптер за НАИЗМЕ�

Исклучителна есенска дизајн】 Внимателно изработените украси на есенска врата користат богати елемент

КЛОКОТОТ када : Ставете Ја Меркат во кадата и притиснете надолу за да се кренат меурчињата! Овој комплет

Ефикасна Алатка : оваа четка за чистење на опасната влакненца, прашина и други таложења на пелети во цев�

Преглед : JConcepts ја продолжува својата традиција на правење лента од 2008 година со најновото издание на за�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : оваа разноврсна решетка може да собере и прибор за јадење и прибор за јадење, како ш�

Заврши за квалитет на фото : Luminess 9парчиња Основен систем на воздухот со Фондација за воздушна четка 4во1

100% полиестер Секојдневни активности, ви обезбедува целодневна удобност Задолжителна ставка! Машки и же

100% памук Велкро затворање Миење Раце Само Изработени од 70% памук и 30% полиестер Една големина најмногу о�

Кристалите можат да помогнат во концентрацијата и меморијата Кристалите можат да помогнат во балансир�

Scroll