Свеж
Dr.Prepare Magnetic Work Light, 4500mAh LED работно светло за полнење, 700 лумени Комб механичар Работно светло, виткање на работното место за поправка на автомобили, работилница, домаќ

Dr.Prepare Magnetic Work Light, 4500mAh LED работно светло за полнење, 700 лумени Комб механичар Работно

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

? 72 часа светла светла за поплавување на пајажина и 24 часа LED фенерче Вклучете ја работната светлина во која било USB-C порт за лесни надополнувања. 4 LED индикатори ви помагаат да ги пратите преостанатиот капацитет на батеријата. ? Долго притиснете го прекинувачот "+" или "-" за лесна контрола на осветленоста (само пајажина). ? Можете да ја насочите работната светлина кон каде и да ви треба, исто така, едноставно со прилагодување на вртливата. ↺ [Дизајн на преклопување] може да се преврти напред и назад за 210 °, работната светлина може да се претвори во рачна фенерче, покажувајќи фокусирани греди за да осветли тесни простори. Идеално за удобно носење и без напор складирање. ? Работете одлично за поправка на автомобили, работилница, инспекција, кампување, домашна употреба, итно осветлување, итн.? 72 часа светла светла за поплавување на пајажина и 24 часа LED фенерче. Вклучете ја работната светлина во која било USB-C порт за лесни надополнувања. 4 LED индикатори ви помагаат да ги пратите преостанатиот капацитет на батеријата. ? Долго притиснете го прекинувачот "+" или "-" за лесна контрола на осветленоста (само пајажина). ? Можете да ја насочите работната светлина кон каде и да ви треба, исто така, едноставно со прилагодување на вртливата. ↺ [Дизајн на преклопување] може да се преврти напред и назад за 210 °, работната светлина може да се претвори во рачна фенерче, покажувајќи фокусирани греди за да осветли тесни простори. Идеално за удобно носење и без напор складирање. ? Работете одлично за поправка на автомобили, работилница, инспекција, кампување, домашна употреба, осветлување за итни случаи, итн. Светлото од 700lm COB обезбедува моќна бела светлина за поплавување за осветлување на поголема површина, а преклопниот дизајн го претвора во LED фенерче. Со надградената батерија за полнење 4500m Ah, ова работно светло може да трае до 72 часа за да се справат со големите проекти за DIY, поправки на автомобили и одржување или вонредни состојби на патот.

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилни модели : Aquos посакуваат A104 SH (зимски модел 2021) Материјали : ПУ кожа, поликарбонат Структура н

Комплетен комплет за сликање со дијаманти за вежбање, дијаманти мониста искри, совршен натпревар во бој

Убава wallидна уметност за да се наполни голем јаз на wallидот, е многу заслепувачко постоење! Толку е лесно

Тема : Груба / целосна нишка / A270 / Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 6 Тема : Груба / целосна нишка /

5pcs / многу HD3 SS3415 PCI Express Switch MUX / DEMUX 3 PORTS 4CH 42PIN WQFN EP T / R HD3 SS3415 RUAR 5pcs / многу HD3 SS3415 PCI Express Switch MUX / DEMUX 3 PORTS 4CH 42PIN WQFN

Појас спб 17 х 3350 мм лп 10 бенд Име на производителотD&D Power Drive Сликата може да покаже различен број на бендо

Апс Прилепување на затворање Bluetooth верзија : 5.0 Battery Capital : 3.7 V 900 MAHEFFECTECTECT Растојание : ≤10myplaying Време : 25 час�

Коаксијален кабел Fтип : Овој коаксијален или коаксен кабел направен со конектори од типот Canare Fтип (еден

1 / 2 инчи и 1 / 4 инчи Шанк погоден за сите големи рутери (за Бош, Девалт, Макита, Милвоки, Портер Кабел, Риби �

Должина : 2 инчи Дебелина : 3 / 8 инчи Тип на материјал : 6061 Алуминиум за општа намена Температура : T6511 Должи�

Додадена безбедност : Ослободување на затегнување на сечилото, со електрично меѓусебно блокирање, спре�

Име на производот : слеп занишан; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) PCS X Blind Rivet; Главна боја : сива Материјал : ал

Молескин Класик Бележник и Пен Кабеко Пен се прави одличен Божиќен подарок! Бележник : Ширина 5,1 инчи (13 с

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

Две четки за јаглеродни влакна и централната кадифена подлога работат заедно за да соберат прашина и др

Тој нуди целосен асортиман на додатоци за алатки за стотици апликации Димензии на пакетот : 7,62 H x 28.384 W (с�

Големина на низата : (г) M10 / 0,4 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : Јаглероден челик, обл�

Пакет од 2 парчиња, совршени за 4x6 "фотографии / слики, погодни за сертификати или документи Издржливата п

DCAC 100 W инвертер од типот на мост DC 24 V до AC 24 V напојување на напојување на напон конвертор на напон DCAC 100 W и

Подигање на низата PLLA Тип на супер завртка / остра игла (10 парчиња) Нетоксичен / непирогени / хеви мета

(В) Кен Вукуи, Кодаша / Аниме „Токио Реинџерс“ Комитет за производство 8 парчиња во 1 кутија (8 типа во си�

Ова е висококвалитетен винил умирање за отсекување на декорална единечна боја без боја во позадина дал

Знак на картичка за знак мини креда табла таблета за табла за табла за табла со табла за креда храна бифе

Безбедни и безбедни алфа конекторите остануваат безбедни за време на инсталацијата на конекторот за ж�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Адаптер за влијание со 1 / 2 инчен внатрешен квадра

Премиум материјал : 300 D Оксфорд за врвот и 150 D Оксфорд за страни Максимална напнатост до 320 фунти (300Д) и 180

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инста

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Ноли За Iphone 13 Случај Со Носителот На Картичката : практични носителот Картичка ЗА лична карта, кредитни �

Вметнете го вибрирачкиот куршум во внатрешноста на помалиот крај на сијалицата на ракавот и вклучете г�

Ви треба повеќе приемник за гледање? Ве молиме, пребарувајте b00ec6p0k8 натаму Директно примајте сигнали на �

Направено од супериорен ретардант на пламен ПВЦ материјал со челична пролет Професионален и брз начин �

Scroll