Свеж
Countertop на производители на мраз, 9 коцки подготвени за 6 минути, 28 bs во 24 часа, преносна машина за производител на мраз со корпа и лажичка за домашна кујна канцеларија ?

Countertop на производители на мраз, 9 коцки подготвени за 6 минути, 28 bs во 24 часа, преносна машина за

Достапност: Достапно.
DEN 1367.84

Брзото правење мраз помага многу : на производителот на мраз во Нортклан трае 5 само неколку минути за да направи единечна свежа серија од 9 коцки со мраз во форма на кристал и до 30 bs мраз на ден 1 км мраз е приближно доволно за 3 пијалоци, заштедувајќи околу. 100 долари на ледени кесички купени во продавница месечно. 2,88 k Wh потрошувачка на енергија на 24 часа ги заштедува и сметките за електрична енергија. Здравје и еколошки : Просторот на мраз во Нортклан го храни стопениот мраз назад во резервоарот за да биде рефрозен, заштеда на вода, задебелениот слој на не-флуоринска пена ја изолира добро топлината, обезбедувајќи дека машината користи помалку електрична енергија. Внатрешноста на Нортклан е изработена од чист материјал од бело храна без мирис, сите за вашето здравје и безбедност. Ултра ефикасен, едноставен и тивок : едноставно вклучете го производителот на мраз, пополнете го резервоарот со чиста, ладна, филтрирана вода и притиснете „Почеток“ за да и дозволите на машината да работи тивко под 35 d B, благодарение на надградениот моќен, но тивок компресор. Напредниот инфрацрвен сензор автоматски открива ситуации „мраз полн“ и „додава вода“ и испраќа звучни и визуелни сигнали. Преносен и мулти-сценорија : Производителот на мраз на Countertop Northclan може да се наоѓа на кое било место во кујната со бесплатен простор за countertop. Кампување, опашка, пловење, РВ, канцеларија, просторија за реце, сè додека има извор на енергија и вода. Покрај пијалоците за ладење и правење пијалаци, коцки од мраз од куршуми може да се користат и за зачувување на храна и како мраз за итни случаи. Додатоци со висок степен и ветување на Нортклан : Вклучете корпа за мраз, лажичка, прирачник, картичка за чистење и одржување. Ние се посветуваме на премиум производи и услуги по разумни цени и техничка поддршка за живот. Ако имате какви било прашања во врска со користењето на нашиот производител на мраз Countertop, ве молиме посетете ни се во секое време!. Производител на мраз, лажичка за мраз, корпа за мраз, упатство за корисникот, картичка за чистење и одржување. Брзото правење мраз помага многу : на производителот на мраз во Нортклан трае 5 само неколку минути за да направи единечна свежа серија од 9 коцки со мраз во форма на кристал и до 30 bs мраз на ден. 1 км мраз е приближно доволно за 3 пијалоци, заштедувајќи околу. 100 долари на ледени кесички купени во продавница месечно. 2,88 k Wh потрошувачка на енергија на 24 часа ги заштедува и сметките за електрична енергија. Здравје и еколошки : Просторот на мраз во Нортклан го храни стопениот мраз назад во резервоарот за да биде рефрозен, заштеда на вода, задебелениот слој на не-флуоринска пена ја изолира добро топлината, обезбедувајќи дека машината користи помалку електрична енергија. Внатрешноста на Нортклан е изработена од чист материјал од бело храна без мирис, сите за вашето здравје и безбедност. Ултра ефикасен, едноставен и тивок : едноставно вклучете го производителот на мраз, пополнете го резервоарот со чиста, ладна, филтрирана вода и притиснете „Почеток“ за да и дозволите на машината да работи тивко под 35 d B, благодарение на надградениот моќен, но тивок компресор. Напредниот инфрацрвен сензор автоматски открива ситуации „мраз полн“ и „додава вода“ и испраќа звучни и визуелни сигнали. Преносен и мулти-сценорија : Производителот на мраз на Countertop Northclan може да се наоѓа на кое било место во кујната со бесплатен простор за countertop. Кампување, опашка, пловење, РВ, канцеларија, просторија за реце, сè додека има извор на енергија и вода. Покрај пијалоците за ладење и правење пијалаци, коцки од мраз од куршуми може да се користат и за зачувување на храна и како мраз за итни случаи. Додатоци со висок степен и ветување на Нортклан : Вклучете корпа за мраз, лажичка, прирачник, картичка за чистење и одржување. Ние се посветуваме на премиум производи и услуги по разумни цени и техничка поддршка за живот. Ако имате какви било прашања во врска со користењето на нашиот производител на мраз Countertop, ве молиме посетете ни се во секое време!.

За производот

Купувачите избираат и

DFJF7 DPCCL201N045 Стрелките f07 D / docomo DFJF7 DPCCL201N045 Стрелките f07 D / docomo Ги штити СТРЕЛКИТЕ f07 D / docomo од гребнатини Мн

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефо

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, донесувајќи малк�

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

1930 Бафало Никел Многу Добро Сликите на производите се од точната колекционерска монета (и) што се продав

АПС Закачалка за наметка на вратата : Едноставниот дизајн може добро да одговара на вашиот домашен стил,

Најквалитетната каменина е наменета за секојдневна употреба Шарената глазура е непорозна, нереактивна

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x 1,5м) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок вин

Проценка Линија Одбор Дент Гледачот е фото помош која ќе им помогне на телото продавници во документира

Полиестер Нашата мека маска за очи е обложена со ватиран памук за мека удобност Маската за очи има добар

Замена ЗА ГРОМ 125 150 КУБИКА ГОДИНА 2015 ПАРКИНГ СВЕТЛО Единица по продажба : 10 Замена ЗА ГРОМ 125 150 КУБИКА ГОД

3м (ТМ) Полиетиленската Лента 483 лесно се протега и е многу усогласена за цврста заптивка над и околу непр

Силна и високо лепило : Овие се идеални 100% алтернативи за рециклирање на пластична лента, кои можат да се

СОВРШЕН ПОДАРОКдржач за веренички прстен за невестата, помогнете и да ја покаже својата нова блинг; сов�

Дијаметар : 18ммМатеријал : Челик Стил На Глава : Хексадецимален (#27) Дијаметар : 18мм.Материјал : Челик...

Синтетичка Кожа Малата чанта со вкрстено тело беше изработена од мека синтетичка кожа, нејасната обвив�

●Големина И Пакет ● пакетот вклучува : 1 појас, 1 дијадема, 1 постер, парче лента (се користи за фиксирање �

100% памук Панталони од руно во памук и полиестер кои припаѓаат на ексклузивната колекција НА ЈАДРОТО ВР46

Стоп на вратата е изработена од нерѓосувачки челик, силна и издржлива, анти ' рѓа, долг работен век, нема �

ПОДАРОЦИ за МАМА : Овој Совршен Пар Ѓердан со прекрасна порака картичка е одлична смешна мајка подароци

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Function Функција за заштита】 : Овој заштитник на RV Surge може да обезбеди безбедна околина за полнење за ваши�

Производ 1 : овие пластични мечки доаѓаат во три големини, три тежини и шест бои Производ 1 : Помогнете им �

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Направете го вашиот систем Aux систем и домашно кино за AV Hifi опкружувачки систем компатибилен со Bluetooth и д

Исклучиво дизајниран За Samsung Galaxy Tab S6 Lite 104 "(Верзија 2020) (Модел : SMP610 / SMP615 / SMP617) Не е компатибилен со било к

【Двојна USB30 панел конектор, двоен дизајн на канали USB3.0, работа самостојно и не влијае едни на други...

Undead Bathalian Miniature Figurine 25 mm херојски скала Темно небо легенди Reaper Miniatures Вклучува 1 минијатурна 25мм херојска

100% Полиестер ✿[Сет за завеси] : Комплетот вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој / / 38 W x 54 L Инчи секој / /

Ipad Мини Случај За apple i Pad Mini 1 / 2 / 3 7,9инчен (2012 / 2013 / 2015), Уникатен Дизајн На Kick Stand Е Одличен За Време На Лицет

?ПАКЕТОТ ИТМЕ вклучува : ќе добиете кутија за пакување подароци СО 3д маска за очи, 2 пара силиконски чепч�

Tecnec тешка должност 123 15 засилувач Стингер АК кабел 50 нога Tecnec тешка должност 123 15 засилувач Стингер АК ка�

Една Функција рака туш Вклучува вентил за проверка за да се спречи вкрстен проток на топла и ладна вода..

Направен од микрофибер, тој е мек на допир и го штити вашиот часовник од какво било оштетување или абење

Име на производот : тркало за тампонирање; материјал : абразиви, најлон Боја : црвена; целокупна дијамета�

Цврста конструкција на цврсто јадро Нелизгачки меѓусебно поврзување со врски со Дпрстен Фаукс кожа вна

10во / 6аудиоинтерфејс USBC со 2 микрофонски претходници Пакет софтвер Mac / компјутер 2 излези за слушалки Оп

Материјал : овие шишиња за капење масло изработени од килибарно стакло +силиконски врвови, што е издржли

Scroll