Свеж
Нова starвезда храна за храна 27327 знак на шатор за табели од не'рѓосувачки челик ,, 3 x 1,5, сет од 2

Нова starвезда храна за храна 27327 знак на шатор за табели од не'рѓосувачки челик ,, 3 x 1,5, сет од 2

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Избегнувајте конфузија на контејнери Сет од 2 шатори за табели. Направено од не'рѓосувачки челик. Совршен за ресторани, банкети и свадби за употреба во затворен простор или надвор. Мери приближно 3,5 инчи за 1,5 инчи. Избегнувајте конфузија на контејнери. Сет од 2 шатори за табели. Направено од не'рѓосувачки челик. Совршен за ресторани, банкети и свадби за употреба во затворен простор или надвор. Мери приближно 3,5 инчи за 1,5 инчи. Нова starвезда храна за услуги верува во обезбедување на квалитет. Ова е причината што ние се фокусираме на развој на основни кујнски производи кои се однесуваат на околината со голем обем и тешка употреба на ресторани, истовремено обезбедувајќи функционалност и издржливост што готвењето од сите позадини ја користи за да биде успешна. Нашиот квалитет, исто така, ги надминува нашите производи благодарение на нашиот прекрасен и снаодлив тим чија главна цел е да обезбедиме каква било помош на нашите клиенти, од одговарање на прашања во врска со нашите предмети за брзо испорака на замени за нарачки оштетени во транзит. Без разлика дали сте професионален готвач кој работи во огромна комерцијална кујна или кулинарски уметник што готви дома, Нова Starвезда е тука за да ви служи.

За производот

Купувачите избираат и

Уметнички портфолио торба изработена од трајно платно, џебови за складирање со повеќе функции за истег

1 / 4 "Машки НПТ на едниот крај и 1 / 2" Женски НПТ на другиот крај Погоден за воздух, пропан, лп и природен гас

【Безбедносен материјал】 Направен од висококвалитетна смола, таа е еколошки Може да остане под вода до�

сосема нови и Сјајноста е многу добра, еластична концентрат за обновување Рационализирано тело на пенк�

Шише со лесна велосипедска вода 100% БПА бесплатно од 25 мл со еднократно пластично спортско шише со пласт

10 мерач прифаќа вистинска 4 жица со мерач Обвивки за гума за подигање ги штити терминалите од корозија �

Претходно исечен комплет за нијанса на фарови направен специјално за вашето возило направен од Rинт 5 го

Алуминиумска легура Прицврстување на кабелско јаже : Направено од алуминиумска легура, цврста и практи�

Одлична рамка за прикажување на кутии за прикажување на вашите скапоцени артикли Областа на дисплејот �

Скала : 12 ", големина : 11" x 8 "x 6"; Тежина : 3 фунти Издржлива конструкција на полирезинфиберглас Индивидуалн�

Направено од природен агатен материјал, секој камен има кристален кластер, кој ќе ги сака колекционерит

Земја како етикетирана Регулација на напон : AC 50220 V Поврзете го овој уред со ламба или домашен апарат во �

(5 во 1) Комплет за чешлање на овој човек, вклучувајќи клипер за коса, тример за коса, тример за нос, брич�

Ако имате какви било прашања во врска со оваа гира, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволи

Ова е идеална кутија за складирање за сите или мелени зрна кафе, чај, шеќер итн Карактеристики : издржлив

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИСПИ : Екранот е видлив само �

Бесконечна оригиналност : Јадрото на панелот за визир има многу хоризонтални еластични слотови со разл�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : Xperia 10 III СО52 B (летен модел 2021)...

Бродови директно од Европа со 34 дневна испорака до САД испорака и сите должности вклучени во цената На �

Најдобрите подароци за Тетка се оние што таа ќе ги негува во годините што доаѓаат Лажиците прават одлич�

Направено од врвен силикон, удобен и безбеден за човечкото тело Истегнување и доволно широко за да пону�

95%полиестер, 5%спандексСумер блузи на продажба Направени во САД или увезени Совршена облека за лето днев

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Релеи Способност за антимешање, стабилни перформанси Широко се користи за целата контрола на MCU, индуст�

【Краток опис】 Ова е направено од безбедни материјали, цврсти и издржливи и не лесно деформирани Нема ч�

Стилски и Уникатен Дизајн : Нашиот Аквариум Со Двобојна Шолја За Кафе 11оз има стилски и уникатен дизајн �

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

Патувањето само стана полесно и далеку поорганизирано Не пропуштајте ги овие прекрасни организатори н�

Цинк позлатени челични прицврстувачи на ултравеж Студ од Портој АД оставете навојно обетка во бетон Во�

СПЕЦИФИКАЦИИ : Содржина : 100% Синтетички Достапни во 10" х 10", 15" х 15", 20" х 20" И 28" х 28 " Должина На Купот : 1,5 Инчи

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

Едноставен и практичен дизајн и лесен за носењеAbs материјали за првите материјали за заштита на животна

Водич Бр (1 / 1 излез @105мм) : 36 (М ИСО 100) Систем за контрола на изложеност : TTL autoflash и рачен блиц Компензација

Боја форма на сунѓер : Направено од палстичен материјал, безбеден и Сликарска четка : Компактен и пренос�

Притиснете, повлечете го капачето за стил за права нишки Прирабница за лесна инсталација и отстранувањ�

Картата е одлична за близу нане Вистинска картичка прикажана на фотографија Испорачано во пластичен то

Новиот едногодишен формат има календар за планирање на месечнопреглед пред секои 4 недели на страницит�

Висока отпорна на температура : жолтата облога отпорна на топлина спречува изградба на пилевина и смола

Scroll