Свеж
Полици за домашни полици, wallидни полици, железна уметност шестоаголник модерна полица за складирање на двојни wallидови, решетки за складирање, лавици за складирање

Полици за домашни полици, wallидни полици, железна уметност шестоаголник модерна полица за складирање на двојни wallидови,

Достапност: Достапно.
DEN 1619.68

★ Оваа шестоаголна железна полица со двојно слој е конструирана со структурата на лентите и се одделува со табла во средина за слоевит декорација или складирање; Уникатно решение за полици за намалување на нередот во дневната соба, канцеларија, студентски дом, кујна и многу повеќе ★ Усвојување на модерен декоративен дизајн, оваа шестоаголна лебдечка дрвена wallидна полица е обезбедена со прекрасна метална рамка, исклучителна и елегантна. ★ Оваа решетка за складирање е многу лесен за склопување и удобно да се обеси. ★ Користете ја оваа стилска лебдечка полица за организирање и прикажување на вашите омилени украси за дома. Изгледаше прекрасно во бања, кујна, трпезарија или која било просторија од куќата што има корисен wallиден простор. ★ Времето на испорака е 15-20 дена. Ако не сте ја добиле нарачката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не. ★ Оваа шестоаголна железна полица со двојно слој е конструирана со структурата на лентите и се одделува со табла во средина за слоевит декорација или складирање; Уникатно решение за полици за намалување на нередот во дневната соба, канцеларија, студентски дом, кујна и многу повеќе. ★ Усвојување на модерен декоративен дизајн, оваа шестоаголна лебдечка дрвена wallидна полица е обезбедена со прекрасна метална рамка, исклучителна и елегантна. ★ Оваа решетка за складирање е многу лесен за склопување и удобно да се обеси. ★ Користете ја оваа стилска лебдечка полица за организирање и прикажување на вашите омилени украси за дома. Изгледаше прекрасно во бања, кујна, трпезарија или која било просторија од куќата што има корисен wallиден простор. ★ Времето на испорака е 15-20 дена. Ако не сте ја добиле нарачката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не. Создадете дополнителен простор за полици дома или во канцеларија за прикажување и организирање на вазни, семејни фотографии, колекционери, сувенири. Ставете го во дневната соба и ставете ја омилената книга, украс или растение на неа. Или можеби сè уште ви треба мал простор за складирање во кујната? Како е вашата канцеларија? Или можете да ја ставите во кујната. ★ Обезбедување дополнителен простор за складирање при создавање софистициран дисплеј, овие полица додаваат функција и карактер во кој било дом или канцеларија.

За производот

Купувачите избираат и

Складирање на преклопување, компактен и шик Ултратенка погодност за патување Уникатниот дизајн на безб

Производителот Модел Број : НАМАЛУВАЊЕnnj005 Големина : 147 х 38мм Материјал : 1810 нерѓосувачки челик (огледало

Уред : Погоден За Канон Еос М50 и Еос М50 Марк II / М50 II, а не за друг уред Материјал и Боја : Мек силикон, квали�

Совршено за чистење на каминот од врвот до дното или преку вашиот камин Чистете ја шпоретот сам и заштед

Добијте ја оваа квалитетна кригла за патување Овие чаши од 11 мл се направени од керамика со највисок сте

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Алвин ЅВОНА НА КАПЕЛАТА ОД АЛВИН Стерлинг Сребрена ОБИЧАЈ НАПРА�

АЈДЕ Фиеста Подлоги ВКЛУЧУВААТ 6 цврсти и професионално печатени Еднострани Подлошки За Пијалоци Зашти

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Материјал : печатените книжарници се направени од дрво и железо со напредна технологија, што е доволно с

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања

●Материјал● : 100% Полиестер €ГОЛЕМИНА : 29" W x 120 " L ● ШИРОКО КОРИСТЕН q : романтичниот тркач на маса е идеал

?Лесен и КомпактенТежок само 6,7 мл и долг 6,9, овој ултракомпактен чадор лесно се вклопува во вашиот џеб ил

€ПРЕМИУМ хардвер € издржлив цврст метален хардвер, надградба на метален клип и кука, исполнување 100% пр�

6 Боипостојат 6 бои за пакетот сини, црвени, жолти, зелени, портокалови, виолетови убави бои летаат на не�

91% Полиестер, 9% Вискоза Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинск�

100% Метална Легура Магнетно затворање Миење Раце Само Оригиналниот Uss Enterprise NCC 1701 се враќа Во Star Trek : Discovery

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

ЕФЕКТ на ЗАТЕМНУВАЊЕ како завеси за затемнување на просторијата, ОВИЕ ЗАВЕСИ за ЗАТЕМНУВАЊЕ за спална �

Работи СО : ENVIROCARE SC14240203, Хако Минутеман Исправен, Минутеман Мвп Ц3711514, Минутеман Мвп Ц3711515, Минутеман Мвп �

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме внимателно прочитајте ЈА картата за големина на производот НА COMPCCTV и описите пред

[Затворање со двоен патент и армирана рачка] Нашата торба за складирање има мазен дизајн со двоен патент

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Рачката на оваа жичана стриптизета е во согласност соonomономскиот дизајн, удобно чувство, цврсто, едност

●Спецификации ● USB продолжен кабел СО Голема Брзина СО USB / 3,5 mm AUX должина НА влезниот кабел 3,3 ft €Компа�

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив...

Навистина спохистицираниот, но практичен дизајн ја прави оваа табла со сирење со нож услуга по која тре�

Брзина 1 : 2100 вртежи во минута Брзина 2 : 2900 вртежи во минута Брзина 3 : 3600 вртежи во минута...

Вклучува : Индиго Петел 9" Салата / Десерт Плочи, Во собата на 4 Точка Димензии : 9 " Дијамант Совршен за Секо

Појас 3 V 3 / 8 x 50in OC 2 Бенд Појас 3 V 3 / 8 x 50in OC 2 Бенд Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма...

Компатибилност Компатибилен Со Црна И Декер HNVC215 B10,HNVC220 BCZ01, HNVC215 BW52, HNV215 B12, HNVC115 J06, HNVC115 B22 Dastbuster Рачен Вак�

Контактните материјали за храна се хигиена и безбедност Нема мирис, нема восок, нема масло...

(Г) дијаметар : 5мм (Г) стебло : 5мм Вкупна должина (Л) : 55мм Ротација : десна рака 1 Амана Брендирана Алатка...

Може да се користи како : накит за кремирањеѓердан од пепелѓердан од урна Спомен накит Накит За Спомен

Име на производот (издржлив во употреба) : Вклучи Стегач; Модел Бр (најнова технологија) : ЈА (ГХ)201А...

Големина : 13,39 Л х 16,14 Ч инчи; доволно Голем за да земе парче чевли, шише со вода, спортска топка, чадор, кни�

Scroll