Свеж
Кутии брза лента логика® индивидуални ленти со ленти, кука, 1 x 75 ', црна

Кутии брза лента логика® индивидуални ленти со ленти, кука, 1 x 75 ', црна

Достапност: Достапно.
DEN 1262.40

Одлично за виси сè, од знаци, постери и прикази до алатки Систем за затворање на прицврстувачи на допир - Кога ќе се допреат двете страни, стотици куки се преплетуваат со стотици јамки за да се создаде безбедна врска. Кога ќе се раздели, куката се исправи и се ослободува од јамката. Гума заснована, лепило чувствително на притисок и за високи и ниски температурни околини. Кука и јамка се продаваат одделно. 1 инчи x 75 'логика на црна кука лента за индивидуални ленти. Одлично за виси сè, од знаци, постери и прикази до алатки. Систем за затворање на прицврстувачи на допир - Кога ќе се допреат двете страни, стотици куки се преплетуваат со стотици јамки за да се создаде безбедна врска. Кога ќе се раздели, куката се исправи и се ослободува од јамката. Гума заснована, лепило чувствително на притисок и за високи и ниски температурни околини. Кука и јамка се продаваат одделно. Отпорен на временски услови.

За производот

Купувачите избираат и

Сунѓер : Сè уште користејќи валкани шумски шум во погрешно складирање? Нехигиенски шминка сунѓер е лесн�

Светли бои : Постојат вкупно 6 различни бои за овие божиќни мониста на брадата, вклучувајќи црвена, зелен

Дистрибуција педала f Електрична гитара Бехрингер Хеви метал HM300 ефекти на искривување на тешки метали,

▶ Се претпочитаат висококвалитетни железни материјали, кои не се лесни за деформирање, имаат силен кап�

♥ ️ Најсебен подарок Оваа уникатна кутија за сенка прави одличен инспиративен подарок Не ја пропуштај

Современа големина на осветлување на таванот за кристал : Димензијата на оваа таванска светлина е 6,7инх

【Она што го добивате ќе добиете шкурка за пескарење со кука и јамка за пескање на кука и јамка (120 решетк

Допрете го горниот капак за да го отворите капакот на конзервата за ѓубре Компактниот ѓубре може да бид�

✅ Зголемете ја личната и професионалната продуктивност Чувствувајќи се неорганизирано, немотивирано

Најлон Како што се гледа на резервоарот за ајкули : Оригиналната тешка трка и Спартанска трка спонзорир�

Compatibility 【компатибилност】 Овој ултра тенок и тенок случај на Air Pods е компатибилен со куќиштето за полнењ

Цена за : Секој стандард : E136401, ROHS во согласност, IEC 60252 Hz : 60 / 50 Материјал за кутии : Алуминиумска покривка �

Четката за шише / вентил има долга рачка и тркалезна глава што се вклопува во тегли, шишиња и очила за чис

Целосна алуминиумска обвивка, висока механичка јачина, отпорност на притисок, отпорност на висока темп�

【Осветлете го вашиот дом】 Единствена буква неонска светлина емитира светла светлина, светлата фантас�

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Интегриран дизајн на сензор за движење PIR и ноќен сензор, опсег на сензори од 10 стапки со агол на сензори

Вкупна Големина : 78,5 x 20mm / 3,1 "x 0,75" (L*D); Дијаметар На Стеблото : 24 x 7mm / 1 "x 0,27"(L*D) (Мал) Вкупна Должина : 78,5 мм / 3,

Увезени Полиуретанска обвивка Затворање на патент Само Хемиско чистење 【Премиум квалитет】 Оваа торба

Пакетот вклучува : 5 шишиња со компјутери кои менуваат 3,32 "x0,79", 1 парчиња инка, 1 парчиња капнување Материј

Тип на производ : Внатрешен мини кабел за SAS Интерфејс A : SFF8087 36 PIN директно со брава до интерфејс Б : SFF8087 36p

Апликација / употреба : Слушалки Големина на батеријата : Сопствена големина на батеријата Компатибилно

★ Големина на случајот со молив : 26х50,5 см / 10 Лесен и издржлив Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Ра

Материјал за тензии : Заднината на завесата на Tinsel е изработена од ливче со сјајна површина, тоа ја прави

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна Г�

Содржина на пакетот : Компатибилен со 1пакет TN227 TN227 Castridge Black Toner Принос на страница : до 3.000 страници по TN227

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

Електричното Кчетири е совршено за секоја електрична потреба од Power Sport Се обидоа и тестираа во најтешки

Лабораториска опрема и инструменти Направени во Соединетите држави Произведено од КолПармер Лаборато�

MTVIKI 9108 UPN, оваа IP KVM конзола 8 порта ви овозможува да контролирате до 8 компјутери на единечен прекинувач KV

Иновативно решение за складирање Нема повеќе тешки, незгодни кабинети за пополнување метал Удирајте ј�

Пневматскиот цилиндер на MGPM серија 12мм од е висококвалитетен раствор за контрола на движење со опсег на

50% памук, 50% полиестер 8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната стр�

✦ AM FM канал со водоотпорен IPX3 : Фреквенцијата на AM е 5201700 k Hz и FM е 87108 MHz Ова радио за итни случаи со водоотп

100% полиестер Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табел�

Компатибилен со Traxxas Trx4 Redcat Gen 7 8 RC4 WD D90 Axial SCX10, компатибилен со скоро сите 1 / 10 RC Crawler надградува делови Три

Четката за мешавина од реални техники+ Blur Contour Contour има густо спакувана овална глава за максимална мешав�

Не'рѓосувачки челик 304 цевка тело и затегнати очила модерни wallидови на отворено, запечатени со силиконс�

Чист и модерен дизајн Мал и компактен Доаѓа во комплети од 1, 2, 4 и 10 Вклучува кожен и метален привезок ● [�

【Mini Chalkboard Set】 Дојдете со 12 пакувања мини знаци на табли (4'''x 3 "), 1 маркер за креда базирана на вода и 1 крпа

Scroll