Свеж
Комплет за модели на смола од 1/35 смола од WWII германски војник непрекинат и необоен

Комплет за модели на смола од 1/35 смола од WWII германски војник непрекинат и необоен

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!. Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Ако имате какви било прашања пред да купите или по потпишувањето за пакетот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта! Ние ќе ви одговориме на време во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1 : 35 Note : Unpionted и Unassembledage Range : > 14 години Олд Гендер : Унисексваријација : Не Едиблиноте : Фигуринистип : Статичности : Служба за кастинг : Воен теми : Филм и ТВ нота треба да се собере сами, сами, самите и слики што може да се украси за дневни соби, простории за студии, канцеларии, спални соби и повеќе!.

За производот

Купувачите избираат и

МАГНЕТНИ : Пикап напојува Со Неодимиум крофна магнет со 2 фунти Осветлено : Моќната LED светлина има век на

Занаетчиите за накит ќе ја сакаат оваа удобна алатка што мора да има Едноставна и корисна, здраност, отп�

【Извлечете ја решетката за панталони за плакарот】 Подвлечени панталони закачани со база на железничк�

4 Погоден за аголни тркала на алатот Вградени прецизни лежишта, погодни за разни колички со алати...

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Торбата со топла вода е изработена од кратки кадифони �

Изработени од полиуретан Опционалното навалување на седиштето обезбедува навалување на заклучување о�

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник Фиксна СМД Дебела Филм Отпорник (100 Парче Многу)...

Степен на раздвојување : 80d B Степен на искривување : 1% (3,7 V, 1k Hz, 1 W) Поддржете USB диск и TF картичка за свирењ�

[Големина] 84 инчи х 59 инчи [Материјал] Екон Полиестер [Карактеристики] Нашата позадина е изработена од ма�

Точка Пакет Димензија : 21 Тежина На Пакетот 22,35 Фунти Точка Пакет Количина1 Тип на производСКЛОПУВАЊЕ НА

[Транспарентно Виски Ротирачко Стакло Што Не Се Истура] Секое висококвалитетно стакло без прачки е изра

Компанијата Fryoilsaver е специјализирана за продажба направено во производи во САД Вистинска компанија во �

1 / 2 ER20 SPRING COLLET Постави за машина за гравирање CNC и мелење на алатки за гравура за гравура Прецизни колекц�

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

®Безбеден и издржлив материјал од нерѓосувачки челик, внатрешен резервоар двоен безбедносен прекинува

Најлон поставата Машинско Перење ? Голем Капацитет На Тежина : Секоја од торбите за намирници за повеќек

Стил на глава : Рамна Глава; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 100(+ / 2%) x Филипс Глават

Плејстејшн акција / авантура Во Виножитото На Том Кленси Шест : Непријателско Копје, продолжение на попу

Облога : ТИТАН Цврстина : 6580ЧРЧ Материјал : Волфрам Карбид Број на модел : TNMG160404DM YBC252 Употреба : струг алат

Памучна Мешавина Предвремено затворање Миење Раце Само КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ : Нашиот приоритет Е да обез

Големина на главата од 28мм Одговара на сите брендови Користете за меко дрво, средно тврдо дрво, материја

Само прстен Продадени во секоја Лесно вклопување во и надвор Делови за трактори на Costex CTP е снабдувач со

Дел Број : 75034 GT 75034 Примена Модели : Компатибилен Со Џин С 120 С125 С100 С105 Бум Лифтови Директна Замена; Оем Кв

Hqrp® 2пакет пена Замена Фото Ајкула дел XFF450; Вклучува 1 пена Компатибилен Со Ајкула NV450 / NV480 / NV200 Серија

❀Совршен организатор на накит чувајте ги сите ваши ситни ситници како што се прстени,ѓердани,обетки, на

Мерачот на вибрации има дигитален LCD дисплеј, е интуитивен и јасен Мерачот на вибрации (исто така нарече�

Вклучува Хедер зелена кадифена кутија со црна сатенска обвивка и лак Мерки за нож 14 " Мерки за вилушка 101

Големина : големината на кутијата за организатор за подготвување оброци за возрасни / работа / на отворе�

1БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА СО ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА : * * Забелешка : 12Те мултимедијални кратенки не се компатибилни �

Достапно во 2 различни боиЦрна, Црвена Ултра кадифен накит кутија совршена за давање подароци...

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 43гр Содржина На Пакетот : 20 парчињ�

Квалитетна глетка за употреба на моделски железнички распоред или диорами Димензии на пакетот : 5,8 H x 12,2

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, многу изд

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Обезбедува максимална брзина на полнење до 1 А, Полнења побрзо од повеќето стандардни к�

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Почитувани пријатели, со кои

Доволна Количина : вкупно ќе добиете 200 парчиња неправилни налепници за подароци Премиум количина за да

Тип : Рамен Софтвер Лажици Производител : Таул Опис НА предметот СТАРА ЧИПКА ОД КРПА СТЕРЛИНГ СРЕБРЕНА С

300д Оксфорд Крпа пвц Произволно Поставување : можете да го ставите покрај машината за перење за чување н�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

①ДИМЕНЗИЈА+ м8 х 100мм ; Должина На Прачка : 100мм / 3,94"; Ширина На Шестоаголник : 13мм / 0,51 " ①Дебелина на шес�

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

Scroll