Свеж
Zukeeljt Trash Can Mini Мал отпад за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци од домашна канцеларија за домашни маси за ѓубре, за домаш

Zukeeljt Trash Can Mini Мал отпад за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

- Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор ● Направено од PP материјал кој е цврст и издржлив. Овој ѓубре може со матна површина да изгледа високо и елегантна. ● Зголемениот дизајн на дното го прави ѓубрето може стабилен и не е лесен за носење. Ова ѓубре може да избегне истекување на отпадоци или канализација и да ја загадува вашата соба. ● Направено од супер-силен полипропилен, лименките за ѓубре се издржливи, лесни за бришење на чистење со влажна крпа и има заоблено дно без пукнатини за нечистотија, вар или течности за да се заглават. ● За разлика од обична мала конзерва за отпадоци, Овој ѓубре може да даде изјава со своите стилски бои и уникатни завршувања и беше дизајниран да го подобри постојниот декор. - Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека зазема помалку простор. ● Направено од PP материјал кој е цврст и издржлив. Овој ѓубре може со матна површина да изгледа високо и елегантна. ● Зголемениот дизајн на дното го прави ѓубрето може стабилен и не е лесен за носење. Ова ѓубре може да избегне истекување на отпадоци или канализација и да ја загадува вашата соба. ● Направено од супер-силен полипропилен, лименките за ѓубре се издржливи, лесни за бришење на чистење со влажна крпа и има заоблено дно без пукнатини за нечистотија, вар или течности за да се заглават. ● За разлика од обична мала конзерва за отпадоци, Овој ѓубре може да даде изјава со своите стилски бои и уникатни завршувања и беше дизајниран да го подобри постојниот декор. Тип : Камен на ѓубре : Залихи, еко-пријателство : С : 217 * 203ммм : 298 * 230мм.

За производот

Купувачите избираат и

YTX9 BS Е Батерија Од 12v 8 AH 135 Ладни Засилувачи (CCA) Запечатена Оловна Киселина (SLA) Димензии : 5,90 инчи х 3,38 инч�

Име На Производот : Универзален Наклон Транспортир;Материјал : Нерѓосувачки Челик Опсег на мерење : 0320 с�

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

13 Точка картон преджичен превозот таг Ознаките имаат засилена дупчица од 3 / 16 инчи, отпорна на кинење...

600% Осветленост : 18000 LM 80 W На H4 / 9003 LED светилки, 6500 K ладни бели светилки што го осветлуваат патот 6x светло к�

Појас Б 21 / 32 х 240во ОЦ 14 Бенд Сликата може да покаже различен број на бендови Име на производителотD&D Power Dr

100% памук Инстант класиците не се случуваат само, потрошени се 20 години за усовршување на оригиналната М�

Материјал : ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Основен Дијаметар на Цврста структура : 0,66 инчи ; Висина :

Изработен од мек стопен материјал што одговара на овој кадифен, има конструкција што може да се пере на �

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

КЛАСИК МОЖЕ ДА ОБЛИКУВА СТАКЛЕНА ГИМНАСТИКА : 20 мл стаклени чаши со силиконски заштитен ракав(Килибар, Ц

1 100% сосема нов и висок квалитет Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобно �

Боја : Бела Пакетот Вклучува : 1 Инфрацрвен Сензор Прекинувач Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешк

Ова е идеална кутија за складирање за сите или мелени зрна кафе, чај, шеќер итн Употреба : Може да се кори�

Кул Бел Ентериер ПРЕДВОДЕНА за 20032006 Потомство x A Содржина на пакетот( 3 ПАРЧИЊА) : куполни светла (2), светл

HP Compaq L1706 17" 5ms Lcd TFT Монитор 1280x1024 500 : 1 VGA ДИСПЛЕЈ ОДДЕЛЕНИЕ АТежина На Пакетот : 6078,24 грама Димензии на паке�

За дома, активности на отворено или итни случаи Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМЕШ

1100% сосема нов и висок квалитет.Ултра тенок лесен дизајн што го прави толку погоден за секојдневна употр

Телефонски / адресар прави е лесно да ги пратите информациите за контакт за семејството, пријателите и

Фина кинеска плоча, висококвалитетна керамика без олово, добра изработка Големина на плоча : 25,5 см*25см*3с

1953Д Линколн Пченица Цент Многу Парична Казна Сликите на производите се од точната колекционерска монет

фарови компатибилни со шкода октавија 1996 1997 1998 1999 2000 Производ : Фарови / ПриклучокNPlay Инсталација / Сод�

НЕРАСКИНЛИВА и ЛЕСНА Обезбедување нераскинлива алтернатива на керамичкиот сет за вечера Тие не се крш�

Пвц ПРЕПОЗНАВАЧ НА СТАКЛО за ВИНО Изработени од материјал, издржлив и безбеден за употреба ЧАША ЗА ПИЕЊ�

5 Засилувач Секундарен Стандард / Сопствени Излези На Располагање Фреквентен Опсег 50400 Hz Вртежен Момен�

️ ● [Пакет] ќе добиете 24 парчиња француска средна должина дизајн на Детелина на Денот на Свети Патрик ла

Замена ЗА КАВАСАКИ JT750 750 STX ГОДИНА 1998 750 CC МОТОР Единица по продажба : 1 Замена ЗА КАВАСАКИ JT750 750 STX ГОДИНА 19

Пакетот вклучува : 4 Парчиња 25 "црево прстиња, одговара црева од 2" дијаметар до 3 " Издржлив Материјал : изр

Електричен комплет за вежба за нокти со се што ви треба за да започнете со подготовка, полирање, сечење, �

Погоден за микробранова печка и кабинет за дезинфекција и машина за миење садови Права Страна и Широк Д�

ИЗДРЖЛИВ : Секоја винилна гира има облога што овозможува сигурно и лесно држење за време на секој тренин

Компатибилни мотори : БМВ МИНИ W10, W11 Компатибилни модели : Мини Еден И Купер (20012006, Р50), Мини Кабриолет (200520

Вистинска Безжична Слобода Слушај Послушно До 6 часа играње и 54+ со случајот? Да, фала Материјалите отпор

Неткаен Полипропилен СЕКОЈА ГОЛЕМИНА НА ОБЛЕКА : ширина од 60 инчи х 24 инчи совршена големина торба за об�

Sp Scienceware, 606000600, Термометар ЗА Верификација DURAC Pl C за да се потврдат температурите на примерокот во Замрз�

Материјал : ПП + АПС Дводелен дизајн : 5 КИЛОГРАМИ од секоја страна, вкупно 10 КИЛОГРАМИ Дизајн : Јасен диза�

НАДВОРЕШЕН ХАРД ДИСК Изработени од премиум метален материјал, што е и практично ХАРД ДИСКОТ користи лап

Пвц Магнетен Лист : Работи со метални и метални легури гаражни врати проверете дали вашите гаражни врат�

9999 Фино Сребро, ПРВИ ИЗДАНИЈА (Оценето Во Првите 30 дена од издавањето) Канадски Јаворов Лист, Сребрен Лис

1 / 4" х 1 / 4", 11 / 2 " Должина, Машки Нпт Долга брадавица Работен притисок од 1200 PSI, температурен опсег од 65°F до

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 1063" дијаметар, среден капацитет задоволете ги вашите дневни потреби за вода за д�

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

Scroll