Свеж
Yugtcen zip врски 60 парчиња, 8 -инчни тешки кабелски врски zipties, најлонски монтирање на монтирање ленти долга пластична вратоврска, клипови за прицврстувачи за заклучува?

Yugtcen zip врски 60 парчиња, 8 -инчни тешки кабелски врски zipties, најлонски монтирање на монтирање ленти долга

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Премиум материјал : Направено од висока квалитетна најлон пластика, нашите црни поштенски врски имаат отпорност на пламен, висока цврстина и отпорност на топлина Врзаните обвивки што работат со темпратурата е -40 ~ 266 ° F (-40 ~ +130 ° C), е силна и издржлива. Силно заклучување : Овие долги поштенски врски со заби за заклучување ве тера безбедно да ја завиткате секоја група кабли или жици цврсто. Lagre & долги поштенски врски : Големина на поштенски врата (вклучително и главата) 210mmx 5mm / 8.19" (l*w), поштенските врски 8 инчи не се мали поштенски врски, може да управува со повеќето кабелски жици. Широко примена : Врските со жицата можат да се применат за домаќинството, електронската индустрија, градежната индустрија, автомобилската индустрија, кабелската и жицата, пакувањето и испораката, домот, канцеларијата, гаражата, работилницата, внатрешните или надворешните активности. Изобилна количина : willе добиете 60 парчиња за вратоврска, доволно за да го исполните монтирањето на поштенската вратоврска. Премиум материјал : Направено од висока квалитетна најлон пластика, нашите црни поштенски врски имаат отпорност на пламен, висока цврстина и отпорност на топлина. Врзаните обвивки што работат со темпратурата е -40 ~ 266 ° F (-40 ~ +130 ° C), е силна и издржлива. Силно заклучување : Овие долги поштенски врски со заби за заклучување ве тера безбедно да ја завиткате секоја група кабли или жици цврсто. Lagre & долги поштенски врски : Големина на поштенски врата (вклучително и главата) 210mmx 5mm / 8.19" (l*w), поштенските врски 8 инчи не се мали поштенски врски, може да управува со повеќето кабелски жици. Широко примена : Врските со жицата можат да се применат за домаќинството, електронската индустрија, градежната индустрија, автомобилската индустрија, кабелската и жицата, пакувањето и испораката, домот, канцеларијата, гаражата, работилницата, внатрешните или надворешните активности. Изобилна количина : willе добиете 60 парчиња за вратоврска, доволно за да го исполните монтирањето на поштенската вратоврска. Карактеристики : 1. Лесни за употреба Овие удобни големи поштенски врски се едноставни за употреба и лесни за управување. Висок квалитет на најлонски материјал Висок квалитет на еколошки најлон пластика има издржливост, отпорност на пламен, висока цврстина и отпорност на топлина, врски со кабел за електрични жици, кабли, жици се безбедност.

За производот

Купувачите избираат и

Сјајната завршница е отпорна на гребење Рачно изработено, печатено во САД Двоен дизајн 2,75 инчи...

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

FG81 FBDL95012 FG81 FBDL95012 Серија 80 F / 81 F е компактен, економичен безбедносен апарат за севоеден...

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Повеќекратни големини : Овој сет е комплет за забивање, кој вклучува некои навртки со различни големини

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Премиум професионален квалитет Голем хемиски диспензер со дијаметар со дијаметар со удобен 20 ° до 120 ° F

Материјал : HSS; Должина на флејта : 135мм / 5,3 " Вкупна должина : 200мм / 8"; Дијаметар на дупче за дупчење : 7,5мм

1 Caja de 6 Sobres 1 кутија од 6 коверти Mezcla de панела con miel y jengibre Витамина Ц Те Верде engенгибер Канела Мил Ментол.

[Корица за табели за еднократна употреба] : Уралили неткаен покритие на табелата е дизајнирана со еласти

* Користете смалување за да изолирате за да ја заштитите врската * Платен материјал од месинг : Со силна с

▶ Ова е сосема нов кондензатор на овален климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # 02425900000 S1

✔ Ексклузивно дизајниран за i Pad ➤ Овој случај е исклучиво дизајниран за i Pad избран во големина Овој слу�

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

Големина на дисплејот : 960 x 1280mm / 37,8 ”x 50 Пиксел терен (мм) : 2,5 x 5,71 68% транспарентност Облак заснована и це�

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

Дизајниран да работи со единствениот најпопуларен терминатор за заклучување што се наоѓа денес во поле

Големина : 0 Е прилагодено : да Материјал : UNS 304 H Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : MJDP512 Е прилагодено :

Тежина : 19 Димензии на производот : 18,00 x 8,00 x 6,00 инчи Состојба : Ново Димензии на производот : 18,00 x 8,00 x 6,00 ин�

✔100пакет, компатибилен со сите 1 / 10ти скала RC модели автомобили, како што се Traxxas / HPI / Team Association / Redcat Rac

Ласерско залепено светло торбичка со крстосници, мала торба со хипстер, разноврсна, може да биде вкрсте�

Тековна : Друго Материјал : пластика Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Сертификација : CCC...

Обврзници до високи површински енергетски метали, стакло и пластика Цврстата конструкција на пена обез

Современа и уникатна висококвалитетна правоаголна полиран златен тон челичен метален рамка со слики с�

Компатибилен за Delta EFB0412 VHD 4020 4 CM 40mm DC 12 V 0,18 A 2PIN 1 U случај на аксијално ладење вентилатор Совршени делови з

95% полиестер, 5% полиестер, машки панталони Направени во САД или увезени Затворање на копчињата...

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Сина кутија за подароци : кутиите за испорака 9x6x2 за подароци се одлични за пакување на мали бизниси или �

✔ Материјал : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, и�

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

Обоени ознаки помагаат при кодирање на пратки и инвентар Ознаките имаат 3 / 16 „засилен, отпорен на солза,

Сликање на нокти цртајќи француска четка за пенкало за фототерапија Совршена алатка за вашата уметност

Прецизно вклопување Оваа топка за влечење топка и мијалник обезбедуваат одлична замена за вашата топка

6 решетки од 3Д смола во форма на срце во различни бои, секоја решетка со метални топчиња со нокти, 3Д умет�

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гаранција за услуга 100% сосема нов, високо квалитетен пол�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Бит за вежбање е дизајниран со квадратна тресење, што не е лесно да се пробие или да се испушти кога е инс

ЕМИ може да се користи за да се потисне мешањето што е генерирано од уредот или со друга опрема со цел да

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од �

Издржлива количка : јаглероден челик, еколошки материјали , долга услуга за издржливост Партиција за с�

Scroll