Свеж
Ipetboom 3PCS Led Расте Светла LED СИЈАЛИЦА LED Светилки Светла Дневна Светлина Аквариум Фабрика Сијалица LED Сијалица Резервоарот Вметнување Цевка Хоризонтална Светилка LED С

Ipetboom 3PCS Led Расте Светла LED СИЈАЛИЦА LED Светилки Светла Дневна Светлина Аквариум Фабрика Сијалица

Достапност: Достапно.
DEN 1113.60

МАЛА АКВАРИУМСКА СВЕТЛИНА светлата бела боја е за раст на растенијата или коралите и не поттикнува алги LED СВЕТЛА СТАП светлото НА резервоарот за риби E27 led има ротирачка основа, можете слободно да го прилагодите аголот на зракот според реалните потреби. СИЈАЛИЦАТА НА РЕЗЕРВОАРОТ за РИБИ користи Две различни светли бои : оваа светилка за заштеда на енергија во резервоарот за риби има две различни светли бои, имено бела светлина и топла бела светлина, можете да ја изберете соодветната светла боја според обликот на резервоарот за риби. АКВАРИУМ РАСТЕ СВЕТЛИНА ЗА РАСТЕНИЈА ПРЕДВОДЕНА надградба или замена, се вклопува и аквариуми рибни кутии. LED АКВАРИУМ СВЕТЛИНА E27 LED Сијалица-Создава бран ефект. Список на пакети 3 * комплет ОД 9 W E27 LED Светилка За Заштеда На Енергија за Да Одговара На Сите Аквариуми За Аквариуми За Риби И Кутии За Риби (Бели) Описи На Стокитезавртни Светилки-Материјал : алуминиумска легура.Средна Завртка База-Лумени : 550-650.целосен спектар аквариум светлина-Led Диоди : 44.Е27 ПРЕДВОДЕНА сијалица-Создава ефект на бранување.актинско осветлување за аквариум светлосната светилка создава атрактивен ефект на бранување врз водата во аквариумот и има подолг век на траење во споредба со светилките во традиционален стил.Риба Светлина 6 инчи (L*W*H).29 галон Аквариум Капак - Температура На Бојата : 6500К бело.5 W E27 LED Светилки тоа е помала потрошувачка на енергија додека се создава доволно светлина во вистинскиот спектар : Светло Бела За раст на растенијата или коралите без поттикнување на алги.светилка за маса за резервоари за риби-за раст на растенијата или коралите без поттикнување на алги.солена вода аквариум светлина Големина : За 15 * 4 * 4 цм / 5.LED светла за резервоари за риби-LED надградба или замена, вклопувања и аквариуми за рибни кутии.Сијалица на резервоарот - Моќност : 9 W. ЛЕД сијалица Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба.аквариум заштеда на енергија светлина - за ладна вода, тропски или морски аквариуми.аквариумски растителни светилки-Напон : 85-265 V. Карактеристики на светла за аквариумски резервоари-Боја : како што е прикажано на сликите.

За производот

Купувачите избираат и

Вкупна Должина : 30мм / 1,18"; Дијаметар На Навој На Машинска Завртка : М61; Должина На Навој На Машинска Завр�

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : 2,4 х 3,9 инчи (6 х 10 см), 4,2 фл оз

Големина : големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу мала, само 130гр...

Име на производот : Стакло Клип; Одговара Стакло Дебелина : 1012мм / 0 Вкупна Големина : 46 х 24 х 18мм / 1,8 "х 0,94" �

Издржлив Материјал : ременот на овој пакет фани е изработен од најлон; Патентот е имитација на метал; Тка

ТВ кабинети и ТВ конзоли, идеални за ТВ екрани до 90" Преден сјај со висок сјај и 16 ЛЕД светлосен систем ВО

?●Едукативни Играчки За Бебиња ● бебето ги држи различните блокови и ги турка блоковите низ еластичнит

*【Повеќе големини】 : Нашите кутии за складирање се достапни во два стила Големината на квадрат е 11.02 in и

Вистинскиот Производ Може Да Варира Погледнете Ги Спецификациите На Производот за подетални информаци

Фонтаните млазници создаваат убави визуелни ефекти за езерца и водни градини од сите големини Прекрасн

Нов ПРЕКИНУВАЧ СО ВИШОКОБЛИКУВАН СЛУЧАЈ 480 V 35 A Нов ПРЕКИНУВАЧ СО ВИШОКОБЛИКУВАН СЛУЧАЈ 480 V 35 A Mfr Име На Б

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

ВИСИ КУКИ? ЗАКАЧАЛКА ЗА КУЈНСКИ ПРИБОР Мала по големина и мала тежина, лесна за носење и употреба за па

1000 ВАТИ МАКС / 500 ВАТИ РМ 42 Hz фреквенција одговор и 88db чувствителност Алуминиум Глас Серпентина Сабвуфе�

1 Едната страна за прилагодено печатење, другата страна е бела 12 Х 35 Инчи, 30х89 см Изработени од 100% Микрофи

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана Одлично за сушење садови, раце и лица и погодн

Од двете страни има запечатувачки токи за да се спречи влегување прашина Целото тело е одвојливо, лесно

Одговара на 40 до 55 ЛЕР Непречено прилагодување На Навалување Може да се инсталира за да се извлече од ле�

Завртете ги околу секој канал и закачете парче метален канал со срамнети со земја и дупчат краеви (не се

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Со ЛЦДДИСПЛЕЈ : Мерачот На сила На игла За дигитални грамофони е опремен со голем дисплеј за јасно читањ�

●Висококвалитетен Материјал●овој организатор на визир за цд / ДВД изработен од висококвалитетна и изд

Спецификации на производот : на пример, 3x10x50x90°, спецификација 3mmx должина на сечилото 10mmx вкупна должина 5

1 / 4 " Бспп Женски Најлон Пластичен Електричен Влезен Електромагнетен Вентил 24ВДЦ НЦ Нормално Затворено

Најлонските Кабелски Врски трајно обезбедуваат жици, кабли, кеси итн За континуирана или продолжена из�

Компатибилност Компатибилен со CAT S42, едноставен и чист дизајн Тенок внатрешноста на случајот е нареден

Ротирачко Истиснување / Со Остра Гума За Бришење Тежина : 1,1 мл(30,6 гр) Дијаметар на олово : 0,02 инчи (0,5 мм)...

Scroll