Свеж
DLOETT Пренослив Диктафон Мултифункционален 1.8 Инчен 5.0 Музички Дисплеј Асистент за учење англиски Екран На Допир Fm Часовник

DLOETT Пренослив Диктафон Мултифункционален 1.8 Инчен 5.0 Музички Дисплеј Асистент за учење англиски Екран На Допир Fm

Достапност: Достапно.
DEN 4085.76

Функција за музички дисплеј : Усвојување за msonv супер hifi tm технологија за аудио оптимизација, придружена со акција и dac декодирање засилувач за да ви донесе одлични 6d музички перформанси, поддршка на функцијата за прикажување текстови Голема меморија и ОТГ : Поддршка на max 128gb TFT картичка (не е вклучена), со 16g вградена меморија, дисплејот може да ја задоволи вашата голема потреба за складирање. Отг удобен пренос (не е достапен за ) донесе ново искуство за преземање. Музичкиот дисплеј е добар избор за учење јазик, со професионално повторување На А-Б и репродукција на брзина од осум нивоа, што е добар партнер за практика на слушање. Професионална функција за снимање : музичкиот дисплеј има функција за снимање 1536k professioanl, со добра технологија за намалување на бучавата за да ви донесе јасна изведба на снимање глас. Мултифункционален дизајн : музичкиот дисплеј со повеќе функции може да поддржува FM радио, часовник, видео дисплеј, часовник, прикажување слики и други функции, мало тело за да ги задоволи вашите различни потреби за користење. Тип : пренослив музички дисплеј количина : 1pc Material : метал + електрична компонентабојка : црн екран : 1.8 инчен екран на допирање : 5.0 работно Време : 50h Battery : 250mah Built-во меморија : 16gextenging меморија : tf картичка (не се вклучени)макс 128gvideo формат : AMV, AVIMusic формат : MP3, WMA, WAV, МАЈМУН, FLAC, wavfrequency : 20hz-20khzinterface : usb 2.5 mmsignal до бучава сооднос : > 70dbdrostortion : 0.05% систем : за window98 и погоре верзија големина : 9.39 Инч (L*W*H)Карактеристики : функција На музички дисплеј : Усвојување за msonv супер hifi tm технологија за аудио оптимизација, придружена со акција и dac декодирање засилувач за да ви донесе одлични 6d музички перформанси, поддршка на функцијата за прикажување стихови.Голема меморија и ОТГ : Поддршка на max 128gb TFT картичка (не е вклучена), со 16g вградена меморија, дисплејот може да ја задоволи вашата голема потреба за складирање. Отг удобен пренос (не е достапен за ) донесе ново искуство за преземање.Музичкиот дисплеј е добар избор за учење јазик, со професионално повторување На А-Б и репродукција на брзина од осум нивоа, што е добар партнер за практика на слушање.

За производот

Купувачите избираат и

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

АВТОМАТСКА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ пп материјал, не е лесно да се добие ' рѓосан ДЕСКТОП КОРПА за ОТПАДОЦИ кори

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност Овој производ е Произведен во Ки

ПРЕМИУМ КАФЕВкусете мазен, добро избалансиран вкус во еден момент со чистиот вкус на кафе По Избор На Ку

①Креирајте Свое Лого Овој ласерски гравер ОД 50 W за дома може да ги задоволи вашите дневни потреби Може �

Прилагодено за филипс норелко повеќегодишен 7000 : футрола за тример за Брада одговара за чуварите на фил�

1It исто така може да издржи екстремно високи температури без оштетувањесовршено за готвење во вок!...

06920026 Карактеристики : Термички обработени Висока отпорност на удар Поголема дебелина на ѕидот за допо

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Земја На Потекло : Кина Висината на Пакетот На Производот е 1,0 инчи Должината на Пакетот На Производот е 1

Направете Свои Налепници : Сакате да ги изненадите децата? Овој пакет еднорог мора да биде најдобриот из

Farpoint Dovetail Плоча За Celestron 11 " SCT, FDC11 Вклучува Радиусни Блокови и завртки за монтирање 17 "долг, 4" широк, 0,5 " де

4во1 мултифункционално кампување фенеркрајниот придружник за сите ваши авантури! Оваа светлина за камп�

Заштита на намалување на намалувањето на напонот за заштита на сигнал за заштита на сигнал / Заштита на

За да ги задоволите вашите повеќекратни потреби, или за секојдневна работа или за игри Одличен глушец з

Изработени од нерѓосувачки челик 302, HRC 40~45° Антимагнетни, Антистатички, Антикиселински, Отпорни на Абењ�

Адаптерот им овозможува на леќите до 20мм вкупна смена и 10 степени на навалување Вграден 360 степени на ро�

Одговара На Биокубата Коралифе 29 Одговара КОРАЛИФЕ ПРЕДВОДЕНА Биокубе 32 Совршено дизајниран да ги след

Број На Модел : Објектив За Микроскоп Надворешниот дијаметар на конецот е 20мм,теренот е 0,705 мм...

ABS (акрилонитрил бутадиен стирен) 3Д печатач филаменс вакуум запечатен со десикант Температура на млазн�

Димензии на пакетот : 10 Тежина на пакетот : 2,1 фунти Земја на Потекло : Сад Број на единици : 1...

Бренд : ЦИХЕР Совршени Украси за 40ти Роденден За Жени : "40ти совршени за оние кои опседнуваат со совршена�

USBC поврзување без возач Универзална Компатибилност На Прозорците Бројни видео пристаништа Динамична в

Комерцијална вафлиОвер Комерцијална вафлиОвер Функција : Нелеплива Сертификација на површината за гот

Дел за автентичен производител на оригинална опрема (OEM) Квалитет на OEM Точен дел што дојде со вашиот авт�

Винил со умирање, направен од премиум 5годишен отворено оракал 651 винил За автомобили, камиони, браници, �

Пакетот Вклучува Tot Вкупно околу 1000 парчиња тркалезни 18к златни попрскани лабави монистра за растојани�

Понудете им на децата од предучилишна возраст возбудливо и исполнето градежно искуство СО ОВА лего Зим�

Најновиот Дизајн На Патент За Хидро Колба Шише Со Широка Уста 20, доволно цврсто за да нема потреба повеќ�

Тешка фенерче со ЛЕР СО голема моќност, висока осветленост на луменот, широк зрак и опсег Ова е најдобра�

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини Size❤bleas

Scroll