Свеж
НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Сензор Трансформатор, Pzct-02 Сплит Јадро Струја Трансформатор Серпентина Сензор За 100a Засилувач Енергија Метар Се Користи За Мерач На Енергија Во

НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Сензор Трансформатор, Pzct-02 Сплит Јадро Струја Трансформатор Серпентина Сензор За 100a Засилувач

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

●Трансформатор На Струја На Сплит База ● Ова е трансформатор на мини сплит база на струја; тој е најмалиот во споредба со сличните производи (излез 100 MA)Тековен Трансформатор. ●Професионална Употреба€тековен трансдуцер што се користи за мерач на енергија во специјални; AC 220v, 380v напојување може да се примени и двете. ●Добри Механички Својства●Целосно затворени, добри механички својства и отпорност на животната средина, силна способност за изолација на напон, безбедност и сигурност. ●Структура На Спојници За прицврстување ● дијаметарот на внатрешната дупка е 16мм, точноста е 0,5 степен, Користејќи ја структурата на спојката, може да се фиксира на кабелот директно преку најлонски врски. ●Лесен За Употреба ● Вграден влезен серпентина; мал и лесен, лесен за инсталирање.Кога ќе го поправите мерачот на енергија, не треба да ја прекинувате струјата ако го користите овој производ. Ова е мини сплит база струја трансформатор; тоа е најмалиот во споредба со слични производи (излез 100 MA). Дијаметарот на внатрешната дупка е 16мм, точноста е 0,5 одделение. Користејќи ја структурата на спојката, може да се фиксира на кабелот директно преку најлонски врски. П : Зошто го сакаме она што го правиме?. О : многу ве грижиме. Ние веруваме дека добар производ може да донесе среќа на нашиот клиент. Вашето задоволство е нашата сила. П : Како можеме да направиме, ако има некој проблем со производот?. О : многу ве грижиме. Секој производ што го купувате Од Козикикан споделува едногодишна услуга. Можете да добиете сосема нова замена ако има проблем со квалитетот со вашите предмети. Примарната КТ треба да биде поврзана во серија со јамката за тест струја, секундарната треба да биде како работа во состојба на краток спој. Секундарното коло не е дозволено отворено коло, затоа ве молиме не инсталирајте осигурувач.

За производот

Купувачите избираат и

Исклучени директни линии и геометриски обрасци, рамнотежата и хармонијата ја прават Есте совршена коле

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен 8 стапало вкупна должина на кабелот Сите про�

Линијата за облека е ветроупорна и има посебен дизајн на решетка / ограда и дизајн на преграда Спречете �

Отпорен На лизгање / Погоден За Целата Површина Или Подот / Прекрасен Стисок КарактеристикиБез ' Рѓа, Гу

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

Премиум МатеријалИзработен од висококвалитетна ткаенина, многу издржлива и не е лесна за бледнее Класи

Име на производот : Затка на вратата; Нето тежина : 126g Содржина на пакет : 1 x затка на вратата; Материјал : Н

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Меџик за лекување на кристали Добри колекционери Се користи во работа од соништата и потсетување од сон

100% полиестер Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табел�

Здрава керамика, без штета на, бојата на подгазнувањето, изолираната боја не згаснува Отпуштање на висо�

Астандардна верзија, нема паметна функција БUSB+ LED+ полнење CUSB+ LED+ полнење+ звучник ДUSB+ LED+ полнење+ звучни�

Премиум двојна ТВприемник со излез на сплитекран за да можат да гледаат 2 аналогни ТВ канали во исто вре�

Тема : Историја на Втората светска војна, јазик : англиски, земја на производство : САД Име на публикација

100% тексас Направени во САД и увезени 715 дена испорака Она што го добивате : 1 п жени жени плус големина 4x л�

Винил со умирање, направен од премиум 5годишен отворено оракал 651 винил За автомобили, камиони, браници, �

?€10000mah Висок Капацитет Трае Подолго€овој iphone XR батерија случај обезбедува 150% дополнителна енергија со

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

Виолетова Ренфру е официјална лента за поголемиот дел од професионалните тимови за хокеј во Северна Ам�

Боја : Сива Топчесто Лежиште : Двојно Топчесто Лежиште Вклучува : 4ери Со Сопирачки Орли Ротирајте 360 Степ

Апс Тегла за кутии за организатор на wallидовиразумен дизајн, може да чува далечински управувач, мобилен �

Предмети за дозвола на продажба, заштедете 50% на 1 кога купувате 3 од продавница за дозвола Направени во С

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

€ТРИАГОЛЕН ДИЗАЈН на ГЛАВАТА q : четката за чистење со долга рачка за туширање е дизајнирана Со глава Со

Дали сакате да додадете малку осветленост и интересна работа во вашиот дом или бизнис, LED Neon знак може да

3 / 16 "Х 12" Шпорет Врата Заптивка Јаже Направени Во САД!!! Нашите јажиња се изработени од висококвалитетно �

●ВРЕДНОСТ за ПАРИ ● овој сет вклучува решетка за клучеви монтирана на ѕид од 10 инчи и 14 инчи, што може да

Различни функции за прилагодување на копчето ви овозможуваат брзо да го прилагодите аголот на снимање �

Т Бренд за напојување Нов Влезен опсег на напон : AC 100 V 240 V Compatible with : 46 V DC~ Sony DEJ011 Walkman CD Player DEJ011 DEJO11 , Sony DEJ368

✔ Материјал : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, и�

Safeafe Материјал : Златен десерт стои плочата користи пластика со градежна храна, која е безбедна и нетокс�

Овие суви крпи се изработени од корално руно задебелен материјал, мала тежина, абсорбента и суво брзо Па

Опсег на мерење : 060мм дебеломер со Двојна намена, мерач на дебелина на дискот на сопирачките и мерач на д

Scroll