Свеж
Возрасни Пелени Панталони Инконтиненција Истекување Заштита Панталони, Може Да Се Мијат Постојано, Кул Светлина И Издржливи

Возрасни Пелени Панталони Инконтиненција Истекување Заштита Панталони, Може Да Се Мијат Постојано, Кул Светлина

Достапност: Достапно.
DEN 383.84

Хулахопки за возрасни отпорни на истекување-специјален трислоен дизајн на ткаенина, блиско монтирање, покриен со пелени, обезбедувајќи дополнителна заштита за случајно истекување поради инконтиненција Пред купување, многу е важно да се измери обемот околу бутот, бидејќи еластичниот појас во оваа област мора да биде цврсто поставен за да се спречи истекување на урина. Овие водоотпорни невидливи панталони се погодни само за возрасни. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и запишете ја вашата големина. Значи, можете да знаете која големина е соодветна за вас. Подобрата нега на кожата може да ја намали иритацијата без да го оштети интегритетот на кожата, што резултира со рани во креветот и болка. Дизајниран за целодневна и ноќна удобност. Водоотпорна инконтиненција панталоните се однесуваат на секоја пелена за возрасни, долна облека за еднократна употреба за возрасни или пелена за возрасни. Има одлична отпорност на дамки и користи уникатен процес без хемикалии за производство на сопствена ткаенина. Пред купување, многу е важно да се измери обемот околу бутот, бидејќи еластичниот појас во оваа област мора да биде цврсто поставен за да се спречи истекување на урина. Овие водоотпорни невидливи панталони се погодни само за возрасни. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и запишете ја вашата големина. Значи, можете да знаете која големина е соодветна за вас.

За производот

Купувачите избираат и

* Пол Жена * конектори на цинк легура XLR XLR 3 микрофон аудио професионален XLR приклучок Nickle конектор...

Usb Преносни Биро Вентилатор : Мини Воздушен Ладилник : МИНИ ДЕСКТОП ЛЕД вентилатор со дисплеј во реално �

●Потпирачи За раце За Продолжувач На Биро ● потпирачите За раката И лактот може да се прикачат на клупи

Изградете во стругалка за храна Лесно за полнење диспензерот за сапун Го прави Таткото За Чистење многу

11 Кутија од 6 Големини Рамен Назад Половина Круг АБ Бисер Монистра; 1 Компјутер Кристал Пикап Молив; И 1 Ко

СО вграден магнет, АМБИЦИОЗНИОТ А2 може да биде прикачен само на метална површина Завртка дупка на двата

Затворање на бравата КомпатибилностДизајнирана За Yamay / Letsfit / Намерно / Многу Fitfitpro SW021 SW023 ID205 L ID205 U ID205 S П�

Дијаметар : 3 / 8" Должина : 11 / 8 инчи Дебелина : 1 / 8 инчи Материјал : Најлон Тип : Рамен Мијалник...

Пораз неорганизираност со оваа удобна рачна ткаена корпа за складирање со постава Доаѓа со горниот кап�

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

5% толеранција Аксијално олово Земја на потекло : Јапонија Линијата за квалитет на пламен на пламен, рези

Изработена од водоотпорна и издржлива полиестерска ткаенина со метални патенти Обезбедете безбедна и �

Esенбах 29 Х Рачен Зголемувач Апланатската леќа, комерцијален дизајн НА ESЕНБАХ, ја нуди најдобрата оптика

Нелепливите маркери цврсто се држат за жица / кабел Маркери испорачани на апликација стапче алатка...

Сино ниво на кожен зглоб на зглобот на средно ниво Овие се одлични манжетни на средно ниво со малку стил

Квалитетен челик со голема брзина ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и ефикасно сечење со импре

Пластичните прибор за сервирање вклучуваат 24 парчиња кои служат коприва, 24 парчиња лажици што служат, 24

?Прилагодлива Осветленост И Температура на Бојата : Во Споредба со другите светла, нашата 5w безжична цев

[Водоотпорен] Сноркел со доверба до 102 стапки, плус уживајте во заштитата на пад на 6,6 стапки и доказ за за

Бренд : Небрендиран Жанр : Вежбање И Фитнес Нов ЗАМЕНСКИ ПОЈАС за употреба со Wesco WLTL29305 .1 Неблагодарна Раб

Подреден нов глобален адаптер 9 V AC / DC компатибилен со ILIVE ISBW2113 B Bluetooth Внатрешен простор на отворено без�

Плоштад Компактен Огледало, Декоративни Патување Шминка Огледало За Жени Девојки Подароци Џеб Шминка О

Пинк Фламинго забави Декорации за девојчиња : Овој розов фламинго сет вклучува 24 тропски фламинго харти

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

Конекторот за кабел за оптички влакна е отпорен на приклучување и исклучување Загубата е помала или едн

Должината на пакетот е 15 инчи Висината на пакетот е 20 инчи Ширината на пакетот е 12 инчи Тежина на пакет : 3

Користете за да креирате свој производ или етикети за испраќање Етикетите работат и со печатачи со ласе

Големина : големината на кутијата за организатор за подготвување оброци за возрасни / работа / на отворе�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : овие смешни корпи за перење со рачки се изра

Gold 1,000 Златна Обврзница отпечатена Од Американската Банкнота Копродукции Обврзницата е документ за соп

Scroll