Свеж
САЛАЛИС 3 Прилагодете Ги Позициите Електронска Табла За Цртање, Таблета За Пишување ЛЦД, За Цртање И Учење На Деца

САЛАЛИС 3 Прилагодете Ги Позициите Електронска Табла За Цртање, Таблета За Пишување ЛЦД, За Цртање И Учење

Достапност: Достапно.
DEN 716.64

Корисникот чувствува дека цртањето на транспарентната стаклена леќа, потезите на четката се непречено и искуството е добро Примената на увезените материјали за филтрирање на сината светлина и технологијата за оптичка обработка на повеќе нивоа може да ги натера корисниците да ги сакаат очите и да не се грижат. Поврзете и пренесувајте податоци на мобилни телефони, мобилни компјутери, десктоп компјутери итн. ПРЕКУ ОТГ кабли. Сликањето може да ја прилагоди осветленоста на светлосната боја со допирање на копчињата во 3 позиции за да ја прилагоди осветленоста, а пишувањето може директно да пишува на него или да ја исчисти пишаната содржина. Двостраниот таблет за цртање LED/LCD може да пишува и копира и може да испраќа на кој било мобилен телефон, десктоп компјутер, лаптоп или уред што поддржува софтвер Android/IOS/Microsoft. Двостраниот таблет за цртање LED/LCD може да пишува и копира и може да испраќа на кој било мобилен телефон, десктоп компјутер, лаптоп или уред што поддржува софтвер Android/IOS/Microsoft. Поврзете и пренесувајте податоци на мобилни телефони, мобилни компјутери, десктоп компјутери итн. ПРЕКУ ОТГ кабли. Сликањето може да ја прилагоди осветленоста на светлосната боја со допирање на копчињата во 3 позиции за да ја прилагоди осветленоста, а пишувањето може директно да пишува на него или да ја исчисти пишаната содржина. Примената на увезените материјали за филтрирање на сината светлина и технологијата за оптичка обработка на повеќе нивоа може да ги натера корисниците да ги сакаат очите и да не се грижат. Корисникот чувствува дека цртањето на проѕирната стаклена леќа, потезите на четката се непречено и искуството е доброспецификација : Тип На Ставка : Лцд Цртеж Таблет Тип На Батерија : Батерија на Копче (испорачана без батерија)Модел На Батерија : CR2025 Nominal Капацитет : 150mahapplications : 1. Професионално сликарство, анимација професионално копирање,скицирање, слика2. Следење на тетоважи, занаетчиски предмети, дизајнирана ткаенина3. Фото, филм, лизгач пренос4. Професионално следење и скицирање во внатрешноста, архитектурата, дизајниран и цртање5. Рендгенски набљудувач во болницата6. Пренос на податоци на цпу машини или градежна опремакарактеристики : 2-во-1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЛЕР/лцд двострана таблета за цртање погодна за секој аматер или професионалец painter.

За производот

Item Type:
LCD Drawing Tablet
Battery Type:
Button battery (delivered without battery)
Battery Model:
CR2025
Nominal Capacity:
150mAh
Application Scenarios:
1. Professional painting, animation professional copying, sketching, painting:
2. Tattoo tracking, craft items, fabric designed:
3. Photo, film, slider transmission:
4. Professional tracking and sketching in interior, architecture, designed and drawing:
5. X-ray observer in hospital:
6. Data transmission of CNC machines or construction equipment:
Features:
2-in-1 multi-function LED/LCD double-sided drawing tablet:
Suitable for every amateur or professional painter.:
It does not need to install any software and apps, nor does it require any special plug power supply. It only needs to connect the LED/LCD double-sided drawing tablet with an OTG cable and supports for 6.0/IOS13.3 and above /Microsoft, etc. Software mobile phones or mobile computers and desktop computers and:

Купувачите избираат и

Индивидуално пакување : похигиенско и почисто, лесно за употреба, погодно за професионална и домашна уп�

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

100% полиестер Направени во САД или увезени Ткаенина : Смешната маица за мажи е направена од мрежна ткаени

Врежани детали за розета со четкани златни тонирани акценти Кутија за накит мери приближно 6 x 4 x 2,5 инчи;

Водоотпорен, 316 L не'рѓосувачки челик, без бледнее, без обезбојување, без деформација, без алергија Може д

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ????????? врвови за жени / летни врвови

Рачно изработен камшик со висок квалитет Убавина за шминка Fansубители на предета Волуменски камшик...

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : ко

Тест цевки за деца : Лесен за употреба : Транспарентна тест цевка јасно за лесно читање Донесете поголем

БЕЗБЕДЕН И ЦВРСТ СЛУЧАЈ : Ферари ерподс случај со 360 заштита и надворешен дизајн отпорен на удари Ова е л�

100% полиестер Повлечете го затворањето Официјално лиценциран NFL, NCAA PET производ 100% полиестер се протега з

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично трае 710 дена за испорака Големина ш�

Батон притиснете за да го вклучите чувствителниот прекинувач, кој е погодно за употреба и ефикасно ја б�

Мрежа Направени во САД и увезени Везено лого на Винчестер Метални очни капаци Прилагодливо затворање...

Многу реални, можат да ги направат вашата соба и активности по шарени Елегантни и удобни бои, живописна �

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна!...

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

★ 【За ткаенината】 ★ Многу мека и утеха за носење Стандардна испорака : 714 дена Во рок од 24 часа испорака

Совршен аквариум чувајќи го Божиќниот украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн...

Повеќе поцелосна брада : Нашиот филер за моливи за брада е дизајниран да ја врати целата контура во брад�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

Авион Тематските Партија Снабдување и Декор Избрани Сте за Опасната Зона Сите Пилоти и Крилја Известув

Организатор на 7дневни пилули : одделите за разделување на пилули AM / PM го олеснуваат планирањето на днев

100% полиестер Црната бејзбол капа, црвена и црна бејзбол капа, црна бејзбол капа на капачето, опремена цр�

Time Време на делење : ① Експетитирана испорака : 35 дена ②стандардна испорака : 715 дена ☆ Во рок од 24 часа и�

Наменето за РВ Томас Пејн / Стејси Стјуард каучи Уредот за заштита на копчето ефикасно спречува случајн�

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Ситно шише со спреј за магла со капа за складирање на парфем, алкохол, шминка и така натаму Прекрасно шиш

Терминот „15 ти јули маченици“ често се користи во Турција за да се однесуваат на жртвите од обидот за в�

Бојата на клучната обвивка не е единствена, можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа, да менувате кл

Sham Rock Shought Sign : Пакетот вклучува еден знак за 3 D Sham Rock, зелен дрвен знак за висина во форма на детелина укра

4сечилата на Gemfan 2020 се совршени за беспилотниот дрон без четка од 85мм Тој е полесен, но доволно издржлив,

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

Пакетот вклучува 1 пакет потомци 3 покани за разгледници (8 компјутери) Оваа покана има „издигнување и сл

Оригинален дизајн Оригинал е Angry Elff Print за да се постигне исклучителен и одличен изглед Дали сè уште ги б

Не'рѓосувачки челик Подлога за жица од мрежа : Оваа подлога за мрежи е лесна за прикривање откако ќе ја з�

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

100% полиестер Симпатични дуксери Каваи 1012, слатки дуксери за тинејџери, слатки дуксери за тинејџери есте

Футролите со прерамки содржат ремен за раце и еден тенок, цврсто порамнет џеб кој е изработен од најдобр

Scroll