Свеж
ЛИЈУН комплет за Чистење Оџаци Четка За Оџаци Со Флексибилна Најлонска Прачка Комплет За Чистење Оџаци За Чистење Најлон Алатка За Бришење За Отстранување Прашина

ЛИЈУН комплет за Чистење Оџаци Четка За Оџаци Со Флексибилна Најлонска Прачка Комплет За Чистење Оџаци

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Висококвалитетни материјали : нашите шипки за четки се изработени од висококвалитетен најлон со висока цврстина, кој не само што е мек и еластичен, не е лесен за носење, туку и лесен за чистење и не е лесен за ' рѓа Овие карактеристики го прават да има долг работен век. Лесно за склопување и расклопување : оваа четка користи поделена структура, можете да поврзете повеќе прачки за да го проширите досегот. И прачката е флексибилна и може совршено да ги помине тие тешки лакти. Лесно За Чистење : Според вистинскиот избор на соодветната должина на столбот, оџакот може ефикасно да се исчисти од дното кон врвот. Според вистинскиот избор на соодветната должина на столбот. Практично : оваа четка може да го отстрани мрсниот чад, па дури и да ги отстрани тврдоглавите наслаги во грипот или оџакот, да спречи пожари и на крајот да ја постигне целта за заштита на семејната безбедност. Применливи сценарија : Нашите производи се погодни за метални канали и тули оџаци. Без оглед на обликот на каминот, тој може ефикасно да работи во внатрешноста на каминот и е добар помошник за чистење на каминот. Карактеристики : Чистење на шпоретот сами и заштедете пари. Може да се користи со електрична вежба, со помош на голема ротациона сила, влакната можат да го отстранат дури и најтврдоглавото натрупување во внатрешноста на грипот или оџакот.Помага во спречување на грип пожари. Главата на четката изработена од најлонски материјал, отпорност на висока температура, против стареење, не е лесно да се кородира, што го прави метењето поефикасно.Отстранувањето на акумулацијата на влакненца од каналот за сушење помага да се намали времето на сушење и да се подобрат перформансите на машината за сушење, истовремено продолжувајќи го животниот век на вашиот dryer.It нема да ја изгребе внатрешната површина на чадот од оџакот. Лесно се склопува и расклопува, и можете да поврзете повеќе прачки за да го продолжите дофатот.Прачките се флексибилни што можат совршено да ги поминат тие тешки свиоци на чад.Како Да Се Користи : Чекор 1 : Поврзете ги прачките ДВА по ДВА;Чекор 2 : Закачете ја наежвам со прачки;Чекор 3 : Ставете ја четката во грип;Чекор 4 : Лизнете ја прачката во грип;Чекор 5 : Прицврстете ја вежбата со прачката;Чекор 6 : Започнете со чистење на оџакот.

За производот

41 cm x 6 rods/9 rods/12 rods:
61cm x 6 rods/9 rods/12 rods:
Package Including:
410mm*100mm*6 rods/9 rods/12 rods + 1*Brush Head + 1*Chuck Adapter + 1*Small Wrench:
610mm*100mm*6 rods/9 rods/12 rods + 1*Brush Head + 1*Chuck Adapter + 1*Small Wrench:
chimney sweep kit cleaning extends up to 30 feet cleaner tools system with brush 9 flexible rods dryer duct 2-in-1 fireplace drier vent lint sweeping drill attachment synthetic head rod remover dry long nylon rotary drive kits reusable 18 ft :

Купувачите избираат и

Замена за InfocSPLAMP085 LAMP & HOUSING Projector Projector TV LAMB BULK Единица по продажба : 1 Замена за InfocSPLAMP085 LAMP & HOUSING Projector TVламб

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Мерки за надуена големина (должина x ширина x висина) : 43,3 x 15,75 x 48 инчи Самостојно се надува во момент со пр

Тоа вклучува еден статив топката главата и еден мини маса видео камера лизгачот Ансм статив топката гла

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење Кр�

【Голем капацитет】 Големина на случајот со молив : 8 Нашата кутија за пенкало има голем простор за склад�

Празнични украси Гринч кој го украл Божиќниот украсен украс на Делукс, поставен со Гринч Макс Синди Лу, �

Неомонтите Од Newstar WL70440 B11 е целосно подвижен ѕиден држач за рамни екрани до 32 инчи и максимално оптовару�

Мала Корпа За Отпадоци : Изработена од врвен пластичен материјал, извонредната изработка го олеснува св

Широк спектар на примена, може да се користи за палење цигари и домашен шпорет Добро дизајниран и едност

Карактеристики : Чувајте ја вашата работна површина чиста голема за собирање на сите мали парчиња плеве

Камрадска статива за лајт лента за рамо Камраде 5 години гаранција Погоден за стативи до 86 см и 33,9 инчи �

21 парчиња 16елемент со висока изведба на млазницата за употреба со сите стандардни касети од 50 ml, компати

Прстен за обука на силиконски пенис, секси стимулатор за долна облека, петел прстен, уред за обука на пен

Врежан албум со фотографии Доаѓа во кутија за подароци За 200 од вашите омилени слики (100 страници) Сувени�

Комплетот за радијална радијална влакната е погоден за дебагирање, чистење, завршување, машинска обраб�

Ова е тешка верзија на нашата стандардна железничка пруга, која има повеќе од двојно од капацитетот на т

Продолжена лента : Механичко влечење, 17 до 51 lb, не'рѓосувачки челик, големина на низата на шипката оваа ли

ПОВЕЌЕКРАТНА употреба~ крпите за Ладење се одлични за трчање, возење велосипед, вежбање, куглање, голф, ј

ПВЦ Направени во САД или увезени 【Големина】 Овие сандали за бања се достапни во големината на мажите и

1 Изработено е од висококвалитетна PU кожа и сунѓер и хромирана материја, издржлив и мек за да седите...

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

100% акрилик [Единствен дизајн] Кутијата за прикажување на меморијата е изработена од висококвалитетен а�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

♥ Големина : 10x65ft / 3m (ширина)*2m (висина) ♥ Материјал : тенок винил кој има мала тежина, може да се свитка и п

ЗАДНА Проекција Тв Додатоци Висококвалитетна Замена Сијалица со домување Препорачуваме Оем Решенија з

Дијаметар : 115мм Досади : 22,2мм Брзина : 13300 вртежи во минута Дијаметар : 115мм Досади : 22,2мм Брзина : 13300 вртеж�

❤ Најдете ги информациите брзо : Лесно добијте ги потребните информации секој ден Шарените џебови брзо

Метал Повлечете го затворањето Дизајнот е уникатен и има добро комеморативно значење Добар избор за по�

Карактеристики : Комплетот за подлога на теренот вклучува 6 завртки за заостанување (3 инчи) и 3 влошки за

Навој градина црево врска Идеален за градинарски црева, уреди за наводнување, подлошки под висок притис

Пластика : ) Направено од премија за трајна и практична употреба : ) лесен, отпорен на гребење и еднократн�

Име На Производот : Батерија Алигатор Клип Номинална Струја : 200А; Материјал : Пластика, Бакар; Боја : Црна,

Микрофон сунѓер Икапок Конференција Кондензатор Микрофон Сунѓер Ветер Штит Шофершајбната Пена Капак 5

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

? 【Одличен квалитет акрилна боја】 Специјалниот процес го прави нашето акрилно сликање кремаста конзис

Знак за кутија 6x6 Приказ на таблети Вистинското патување со ласери Words Life започнува при пензионирање...

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер...

Шармантниот ефект ви овозможува да создадете убави дизајни за нокти за кратко време Белешка : Протресет

❤ Pack Пакет】 И ќе добиете 1 x Carseat Canopy, 1 x Бебе ќебето ✨ 【【Дише и удобно】 Нашиот капак на автомобилот има �

120 / 277 волт 16 засилувач Макс Пакетот за напојување на сериите Nlight За употреба со Nlight Systems само RJ45 врска...

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

пластика Произведено во САД Или Увезено Usb флешуредот е изработен од висококвалитетни материјали, водо�

Севкупно : 71 1 / 2 "висока Базата е широка 14" Сенката е 16 "преку горниот дел x 16" преку дното x 5 1 / 2 "Висока...

Име на производот : Терминали за крим; модел : 5 Fit for Wire : 1210awg (46mm2); Dian Dia Dia : 5,3 mm Материјал : пластика, метал; �

Scroll