Свеж
Зозен Мерно Тркало Телескопско Мерно Тркало 6-Инчи, Мерно Тркало На Растојание Во Стапки и Инчи Со Стрелка За Почетна Точка

Зозен Мерно Тркало Телескопско Мерно Тркало 6-Инчи, Мерно Тркало На Растојание Во Стапки и Инчи Со Стрелка

Достапност: Достапно.
DEN 415.84

Максимален опсег на мерење : 0-9, 999 стапки Единици за мерење : ft+инч. Целосна должина и должина На Преклопување : 39 во17 во. Вклучен пакет : 1 Мерно Тркало + 1 Торба за Носење. Работи на : многу површини како Трева, почва, чакал, дрво, тепих и многу повеќе. Посоодветно за внатрешна употреба. Еден Клуч За Нула. Поливинилното Тркало. Стрелките Да Се Најде Позиција. Секогаш Држете Се Долу. Ротирајте На Фиксна. Два Ротациони Зглобови. Покрај минималното намалување на 17 инчи, мерното тркало ЗОЗЕН може да се скрати и на која било големина од 18 на 39 инчи за да ги задоволи сите ваши потреби за мерење. Ова мерно тркало се урива на само 17 инчи, така што е лесно за професионалците да се држат при рака, а одлично е и за сопствениците на куќи, бидејќи е исто така многу лесен. Торбата за Носење може да го носи мерното тркало со вас за да ги задоволи потребите за излегување и мерење. Супер лесен за носење. ?●Капацитет од 10.000 СТАПКИ● Мерни единици НА САД, Мерки во стапки/ инчи-Дуодецимален Броен Систем. Измерете го тркалото за растојание наспроти вообичаената мерна лента и тоа ќе бидат истите мерења. Без разлика дали се приватни или индустриски цели, мерењето на права линија и крива линија е лесно. ?€Zozen 6-Инчен Мерно Тркало Тој е составен од 3 делови од прачки. што може да се прилагоди на која било должина што ја сакате, само лесно поправете ја. Едно клучно ресетирање, Посилна заграда, Совршени споеви, ТПР гуми, Оригинален маркер за локација, Извонредна торба За носење Зозен. Тркалото со дијаметар од 6 инчи е полесно, што го прави пренослив и лесен за употреба. ?●Пренослив и Лесен●Преку 2 тимови истегнувањето може да се истегне до 16 инчи во ранец(вклучен) за лесно носење и транспорт. Расплетува се протега на 40". Доволно разноврсна за користење на различни внатрешни и надворешни проекти. Флексибилниот телескопски столб ви овозможува да го користите на повисок терен. ?€Точни и Флексибилни Q Усвојува прецизен дизајн на конструкцијата на менувачот со точност од 0,5%. бројот напред се зголемува, а бројот наназад се намалува, ефикасно избегнувајќи грешки. И зозен Користете дуодецимален броен систем, ви олеснува да читате податоци. ?● Кој Го Користи Тоа-геодетското тркало е одлично за внатрешни, надворешни проекти, исто така идеално за проценители на недвижнини, спроведувачи на законот, градежни работници кои уредуваат работници и сопственици на куќи за да ги измерат вашите гранични линии на вашиот имот.

За производот

Купувачите избираат и

【Точно мерење】 Механички километар, не бара батерија, лесен за употреба, прецизно мерење Со копче за ре

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

Вклучува : ореви за заклучување на прирабници M6 25 PCS Функција : Овие висококвалитетни навршени ореви за з

Висок квалитет : 100% сосема нови и врвни квалитетни картички за новогодишни реквизити за фотографии Лес

Призма бак4 и повеќеслојна леќа за подобрен пренос на светлина и јасност на сликата Компактен двоглед с�

Комплетот вклучува : куќиште за топлински мијалник, чиста анодизирање, акрилен штитник за прскање, две п

Претходно мелење на груб, тврд материјал со големи топчиња Употребата на многу мали топчиња ќе ја зголе�

Земја на потекло : Кореја, Република (Југ) Должината на пакетот на производот е 3,5 инчи Ширината на пакето

Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки Завртките на рамената имаат рамо без навој ш

Големина : 1 мг ВВР Каталог Број : 102860880 Единица : Секој (1мг) C25950 UG C25910 UG C259500 UG C2591mg Новопротеинот нуди квали

Висококвалитетно влакноизработено од мека кадифен ткаенина, нежен џакард дизајн, пријателски за кожат�

Најлонската коса на четката нема да се шири или шири за време на сликарството Ферулата е лента со двојна

Др Рекевег Германија Стинта Пулмонарија Разредување 1000 Ч (11 мл) Употреба под надзор на медицински совет�

Содржи 1 1 / 5 мл Карактеристики Елмо со пораки "1", Чудовиште За Колачиња со колачиња и Голема Птица со разн

Cobalt со голема брзина челик ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и сечење ефикасно со импресивни п�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

€Висока Прецизност Температура Температурен опсег : собна температура 5 до 100°C во чекори од 0,5°C Додадет

Слика Прикажани во оваа огласи покажува секоја страна На Пријатели Познати Цитати Пинта Стакло Вклучув

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензии на пакетот на артикалот : 6,1 cm L x14 Тежина на пакет

Сребрена низа изработена од тврд и издржлив полипропилен,не е лесно да се скрши Дијаметарот на металнит

【100 W Постојано јадро на загревање на температурата】 Константна работна температура модел, функција за

●Компатибилни модели q android car radio е компатибилен со Honda Accord 9ти генерал 2 Забелешка : кабелот за напојувањ�

€€360СТЕПЕН РОТИРАЧКИ СНАБДУВАЊЕ СО ВОЗДУХ q лакоблик на високо ветер акрилик вентилатор сечилото, едн�

КАЛЕНДАР за БИРО 2023 година : цврстата структура на календарот за биро е густа и стабилна и не е лесно да с

Ќе ви бидат обезбедени : 20 парчиња есенски еукалиптус стебла во злато, доволно за да ги задоволите вашит�

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

Digital AM, FM Tuner, 30 претходно поставени станици (12 часот, 18 FM), Bluetooth подготвени со A2 DP, AVRCP стриминг аудио, подго

4 бодзасилени, издржливи рачки се завиткани во полиестер за удобно носење на Божиќното складирање вреќи

Зачувување, Бар, Забава, Семејство, Трпезарија, Кујна, Хотели, Кафуле Суштински Избор Овие убави тегли ја

Форма : овален кабохон (рамно дно) камен( материјал) : перидот зелен среќен јаспис Количина : 4 парчиња; Гол

✅ Нова ажурирана карактеристика за дизајн на Gen 2 : Отворање на вратот на закачалката се прошири за да се

Апликација : Мултифункционалната полица е погодна за спални соби, бањи, кујни, работна површина, канцела

Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате KR1401 SA1 B Analoge LM339 IC / Microchip SSSR 15

Пластика Со капакот на капакот и транспарентен изглед, така што е доказ и со функција за одвод...

●Фабрички отклучен Телефон Со Глобален RomXiaomi Redmi 9 A е фабрички отклучен меѓународен модел телефонНема Г

Chucking Reamer Права флејта фракција, жица и буква : 0,4365 децимални еквивалент : 0,4365 должина на флејта : 1 3 / 4 ОА

Совршено вклопување : 4 Пакет ХЕПА филтер за замена компатибилен со Air MA112 прочистувач на воздухот, 3во1 фи

●Уникатни Идеи За Подароци ^ идеи за подароци торби погодни за мама, баба, џиџи, нана, тетка, тетка, ќерка,

Зачувајте 1 минута секој ден : Нема вметнете телефон, без приклучоци и приклучувани кабли, приклучок и иг

Фина изработка и исклучителен изглед Различни големини на чиста даска за сечкање може да се користат за

Користете го копчето За Заклучување За да го поставите саканиот напон Работи со сите видови постелнина

Производ 1 : системот За печатење Епсон е специјално дизајниран да се користи со Оригинални Касети Епсон

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Scroll