Свеж
Каспари Забавни Искра Хартија Коктел Салфетка, 20-Брои, Бисер

Каспари Забавни Искра Хартија Коктел Салфетка, 20-Брои, Бисер

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Пакување од 20 хартиени коктел салфетки од каспари Изработено од тројно ткиво отпечатено со нетоксични бои растворливи во вода; мери квадрат од 5 инчи (преклопен). Празничната шема на искра предизвикува излив на енергија од една цветна глава или блескава светка. Расположливоста го намалува времето за чистење за да можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството. Биоразградлив и компостибилен; направено со употреба на еколошки свесни суровини. Прилагодете ја елеганцијата на формалното поставување на масата во секојдневниот живот со луксузни хартиени чинии и салфетки Од Каспари. Печатени Во Германија користејќи нетоксични бои растворливи во вода на најмекото трислојно ткиво што може да се печати, овие хартиени коктел салфетки имаат чувство на лен без одржување. Расположливоста значи помалку време поминато на чистење и повеќе време со пријателите и семејството. Тие се 100% биоразградливи и компостибилни, комбинирајќи ја практичноста со одржливоста. Празничната шема На Искра предизвикува излив на енергија од една цветна глава или блескава светка. Пакетот содржи 20 салфетки, секоја со димензии 5-инчен квадрат преклопен и 10-инчен квадрат отворен. Каспари - внесување стил и удобност во вашиот дом секој ден.

За производот

Купувачите избираат и

Најдобар ПАТОЛОГ АСИСТЕНТ Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За ПријателЛажица Врежана Кафе Лажица Чаш�

Стил на мандала : овој комплет за сликање со кристал има стил на мандала, кој обезбедува светли и живопис

90000 LED рефлектор генерира брилијантен фокусиран зрак на самото место чие растојание на осветлување е на�

МатеријалИзработен од 100% памук и бамбус стап со високо апсорбирачки памучни брисеви со двоен врв Квали�

Безбедно за затајување или активности во затворен простор Бојата може да варира Интекс Рекреација Корп

Изработени од висококвалитетно боросиликатно стакло, Силно и издржливо,отпорност на корозија Свиткан �

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

?●Дизајниран за ipad 9ти / 8ми / 7та Генерација Q симпатичниот случај со kickstand на пеперутки е дизајниран за 7м�

Алишта што се повлекуваат, вградена алатка за повлекување, челичното јаже се повлекува со постојана брз

Избрани Шарени, 5 парчиња по кутија Не содржи лепак, со огледало Дијаметар на скапоцени камења за заби : 2�

Ослободете простор на вашиот iphone, i Pad и ipod допир 0 пренос на датотеки помеѓу i Phone И Компјутери / Mac Гледајт�

3 Х 3 Сребрена Мини Пластична Квадратна Плоча (12 / Пакување) Ширина 3 овие минијатурни пластични златни и �

Висококвалитетни Крцкалки и Додатоци Функционален дизајн Висококвалитетни Крцкалки и Додатоци...

Cisco Telepresence Sx20 Видео Конференција Опрема1920 X 1080 ВидеоМултипоинт60 Fps1 X Мрежа (rj45) 1 X Hdmi Во 2 X Hdmi Надвор 1 X Dvi I

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА и СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНА – шишињата со вода 12оз се вклопуваат во повеќето држачи з

Л=195 Дијаметар На Конецот : 20,2 мм Зголемување : 10х; Нумеричка решетка : 0,25 Фокусно растојание : 5.82; работно �

Благороден и Привлечен : Специјалниот Сјаен метален дизајн на цреша на хартиените плочи го истакнува из

Направете Повици За Одговор и Паметно Известување ново дизајнираниот паметен часовник може да постави

50% спандекс, 50% полиестер Еластично затворање Унисекс деца сјајни метални бронзички крпи панталони со е�

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

ПРЕКРАСНА ДЕКОРАЦИЈА НА НАСТАНИ : Прекрасниот кристал од акрилно стакло изгледа одлично на секој наста�

БУКА ДРВО ДЛАНКА ЧЕТКА ЗА КОСА (БП92) : земете зафат на неуредна коса со нашата компактна и удобна Четка за

ВКЛУЧЕН ВЕНТИЛАТОР SL120 UNI Интел : лга 115Х, ЛГА 1366, ЛГА 775,ЛГА 1200, ЛГА 1700, ЛГА 2011,ЛГА 2066 АМД : АМ4, АМ5...

Со дебелина од 58мм, екквантната Х серија нуди најголема моќ на ладење од кој било екквантен површински р

Лента за хартија од креп : Лента за маскирање во индустриска класа со добра моќност е во согласност со ре

75% Најлон / 21% Полиестер / 4% Полиуретан Произведено Во Кина Машинско Перење ①Производ 1 Пар Јога И Пилатес

Големина На Знакот : 7 "Х 30" Совршен ПодарокДобар За украсување работен простор или виси во дувло, овој но�

[КОМПАТИБИЛНОСТ]Специјално Дизајниран За i Pad Mini 5 (A2133, A2124, A2125, A2126), i Pad Mini 4 (A1538, A1550), i Pad mini 1 (A1432, A1454, A1455), i Pad

●БАРАКА ЗА НАДВОРЕШНО СКЛАДИРАЊЕ во ГРАДИНАТА е идеална за складирање на широк спектар на предмети как

За висококвалитетни работни места со боја на горниот слој и поправки на самото место на автомобили, мот�

Најдобар Комерцијален НУРКАЧ Досега Сладолед Лажица Врежана Кафе Лажица Чаша Кафе Лажица Кригла За Маж

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач И Држач За Боксови Компатибилен Со TCL 20 R 5 G лесната алуминиумска и пластична конструкц�

Повеќе за парите со овој Висококвалитетен Производ Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда...

Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ни�

? [ПРИЛАГОДЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен Со Huawei P50 Pro (6 Џебниот Алуминиумски Држач 3во1 е �

Користи имагинативна сурова земја од земја, обликуван во форми на животни Распрснувањето на пепел е пот

Вистински Тсц Термички Пренос лента PwxTsc Премиум Восок Восок засилен со смола Најдобра отпорност на гре�

исто така удобна и comfortableетска рамнотежа, фина текстура, до истекување на вода Висока јачина, отпорност �

【Ова над должината на закачалката за венец на вратата се движи од 15,3 инчи до 25,5 инчи, погоден за венец од

Производ 1 Лесен џекБрзина Прекинување Алатка 1 Единица Производ 220 Пакет НА RJ45 Cat6 / 5e ВРВОТ Клучни Прикл

Направено од Hot Racing; Hot Racing е компанија со седиште во САД; Делови се добиени од кинески производители Сите

32 БроиСреќни Празници Црвена И Црна Проверете Салфетки За Ручек за Еднократна употреба Ова е мултипаке�

Scroll