Свеж
6 Порти Сериски Уред Сервер + Modbus Gateway Независен 3 Канал Изолиран RS232 + 3 Канали RS485 До ETHERNET TCP/IP VCOM

6 Порти Сериски Уред Сервер + Modbus Gateway Независен 3 Канал Изолиран RS232 + 3 Канали RS485 До ETHERNET TCP/IP

Достапност: Достапно.
DEN 3743.52

6 Порти Сериски Уред Сервер + modbus gateway независен 3 канал Изолиран RS232 + 3 канали RS485 До ETHERNET TCP/IP VCOM 6 канал изолиран Rs232/RS485 До Етернет Конвертор Модел : P6100 # 3 канал RS232 и 3 канал RS485, целосно независен, вкупно 6-канална сериска порта комуникација P6100 изгледа исто Како P3200, освен што P6100 6 сериски порти можат да работат истовремено, и P300 M/P3200 3-канални сериски порти работи ИСТОВРЕМЕНО. Кликнете за да ги видите деталите За P3200 : 3 канал RS232/RS485 до Етенет сервер пакет листа : 1* Сериски Порт Сервер 1* Софтвер и прирачник обезбедени со линк за преземање 1* 12v адаптер За Напојување (не е вклучен, опционално 1 10) напојување : 7~36 V DC, 135 m A @ 12v, 69 m A @ 24v, 2.1 mm дијаметар врв.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер ★ Материјал : 85% полиестер+15% еластан Воздушна мешавина од ткаенина Горна + лесни гумени ста

440+ MB / S : SSD куќиштето има контролор чип со протокол за забрзување UASP и излезен интерфејс на USB31 Type C, со брз

Паметен приклучок термостат со 4 програмабилни периоди на ден за 7 дена за прецизно да се контролира тем�

Вклучува Олимписки Комеморативен Долар И Половина Долар 90% Сребрена Комеморативна Долар...

★ Трите делови од раката за поддршка можат да се прилагодат за флексибилно прилагодување на аголот на з

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Носталгичен емајл кригла капацитет 0,5 L материјал : емајл, метал Боја : Бело со црно печатење на Стихл лог

Бидете сигурни дека добивте винил декларација за умирање Вратете се веднаш ако е налепница за печатена

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Black Magic Design Ursa Овој кристал

Прекрасен керамички дифузер што изгледа како парче за украси за дома, направено за да се пристапи во про

Можете да го поставите времето на одложување, времето на експозиција, интервалот и бројот на листови сл�

Scomevelcome во продавницата Badhub (= ^ ^ =) Добрата услуга и производите се наши цели На нашата стандардна пратка �

● Висококвалитетни Отпечатоци : Форте позадина и налепници за Дакел На Подарок За Печатење Камелија, ос

РЕЛАКСИРАЧКИ ДИЗАЈН НА КРИГЛА ИНСПИРИРАНА ОД ПЕЧЕЊЕако сакате печење колачи, ќе ви се допадне оваа кул �

Изберете од 4 вида дрво и други материјали Максимално читање на влажност Известување за минимално читањ

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од м

Големина : 1,6 "H X 7" W X 3 Автентично : Оригинален занаетчиски рачно изработен производ за фер трговија Серти

✨rustic знак Плакејдрвен врамен семеен wallиден уметност со инапитивна изрека значајни зборови, декоративн

NBK Јапонија MJC80 CSKRD 1 1 / 8 инчи до 45mmjawType Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC80 CSKRD 1 1 / 8 инчи до 45мм Флексибилна спо�

Вклучува ГАРДИЈАН БЕЛ ЗАКАЧАЛКА во вредност од 9 9 Олово бесплатно Калај ѕвоно има силен скок прстен да и

Тркалца Погледнете ја втората слика за детали Тркалца 2,5 инчни Тркала За Тркала Со Точкаста Сопирачка М1

Совршена Забава Роденден Покана Картичка Одлични Роденденски Материјали за Тинејџери, Мали Деца, Деца,

Поврзува хард диск На интел nuc компјутер со 22 Пински SATA Кабел Темперамент САТА 7+15 Пински Директно Конект

Екран виткање накит кутија Креативна кутија за накит Сортирај уреден Мултиформна перфорирана кука...

Пакет вклучуваат : ќе добиете 2 парчиња капаци на седиштето на предните автомобили, 1 парче капакот на во�

Продажба на блиц : Бесплатно гравура и бесплатен испорака на DHL Ограничено на 1 парче по човек Поради епи�

не'рѓосувачки челик Кука за цевки за гардероба : анти 'рѓа и мазен дизајн, безбеден за употреба за органи�

Пакет Секоја од 4 те сферични ратан топки во оваа група има различни големини и текстури Големина 1,8 " / 4.

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 20мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

Scroll