Свеж
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен СО ZTE Optus X Допрете 2 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен СО ZTE Optus X Допрете 2 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник

Достапност: Достапно.
DEN 499.20

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпорното куќиште постојано да го штити вашиот мобилен телефон од добро напаѓач на вода. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна. Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР. Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Пријателски Потсетник : 1.Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО. Мобилниот телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај.Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа и обично нуркање, но не се препорачува при нуркање на повеќе од 49 стапки длабочина на вода.Држете се подалеку од остри предмети.Водоотпорните кеси не можат да се користат за топла пролет.

За производот

Купувачите избираат и

17 мл Капацитет; Хибалочила Уникатен рачно изработен и рачно разнесен дизајн Безбедна машина за миење са

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

Пречката за перење е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина Мултифункционалната корпа за

100% полиестер ; жени преголеми патеки на патеки со долги ракави, пад на рамената на рамо, џемперки за џем�

Димензии на организаторот : 16" L x 1125" W x 2 " H, секој Комплетот од 2 парчиња вклучува 1 голем организатор на по

Ретро и елегантна зелена глазура, со рачно изработени златни свилени рабови Висока температура отпушта

??ВИСКИ БАРЕЛ ЧАША : Однесувајте се кон вашите гости како средновековни кралеви додека ја гледате фудбал

Ergономскиот дизајн на рачката : целосно размислете за искуството на играчот, од рачката до копчето, секо�

1 Калено Стакло Заштитник На Екранот 1 Прирачник За Инсталација 2 Етикети За Позиционирање 1 Налепница За

ПРЕМИУМ ПОКРИВКА ЗА НЕБЛАГОДАРНА РАБОТА : Изработена од материјал од ткаенина од оксфорд, отпорна на вл�

?Премиум МатеријалПремиум вентилатор за преклопување на женска рака од Бамбус и свила, цврст и не е лесе

БАРБАДОС МЕТАЛНИ БРАНИК НАЛЕПНИЦА НАЛЕПНИЦА МЕТАЛНИ БРАНИК НАЛЕПНИЦА НАЛЕПНИЦА ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА ОВ�

Погодно За Употреба : оваа грејна светлина е поудобна и лесна за употреба Премиум Материјал : ова грејно

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Дијаметар : 1 / 2Инчен Должина : 5Инчен Материјал : Челик Заврши : Жолт Цинк Стил На Глава : Хексадецимален (3

24 / 7 интелигентно следење на вашиот дом од каде било со пристап до интернет Компатибилност на Home Kit : Конт

Отстранлив за лесно чистење Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната

Вистински оем замена дел Хусман е признат низ целиот свет како лидер во опремата за прикажување и систе�

Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање Материј

вселенски кошули баба маица детска туника печатење туника врвен елек за ладно време за мажи надвор од в�

Содржи Еден (1) Водолија Целосна Исхрана, Аквариум Тропски Риба Храна Снегулки, 25гр Контејнер 100 Проценти

Рачките на рачката Со Една Рачка Го Олеснуваат Прилагодувањето На Протокот или Температурата на Водата

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Отпорен на топлина : дизајнот на стакло отпорен на топлина обезбедува одлична изолација и ги одржува пр�

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

●Рустикална Аголна Полица●3ниво рустикална аголна полица за бања изработена од 100% цврсто дрво со запа�

MSI Afterburner : overclock софтвер со опција за контрола и следење во реално време Торкс Вентилатор 3.0 наградуван д

Производи И Висок Квалитет Рачно Мерење, Овозможувајќи Грешка од 13 СМ! Боја : 8 Опционално Лесен Е За Упот

Ако Барате Да Ја Преземете Контролата Врз Вашиот Зафатен Живот; Тогаш ви треба Овој црноБел календар на

Scroll