Свеж
Асро З790 Таичи Карара З790

Асро З790 Таичи Карара З790

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Поддржува 13-Та Генерација и 12-та Генерација Интел Основни Процесори 24+1+2 Фазен Дизајн На Моќност, СПС за VCore+GT. 4 x DDR5 Dmms, поддржува до 7400+(OC). 2 Клуч-Е за Wi Fi. Графички Излез Опции : 2 USB4 Тип-C, 1 HDMI. Поддржува Процесори Од 13-та Генерација и 12-та Генерација Intel® Core 24+1+2 Фазен Дизајн На Напојување, SPS за VCore+GT 4 x DDR5 Dmms, поддржува до 7400+(OC) 2 PCIe 5. 2 Клуч-E За Wifi Графички Излезни Опции : 2 Usb4 Тип-C, 1 HDMI 5.1 CHD Hd Аудио Со Заштита На Содржина (Realtek ALC4082 Аудио Кодек), ESS SABRE9218 Дак, ВИМА Аудио Капи, НАХИМИК АУДИО 1 Пламен м.2 (pcie gen5x4), 4 Хипер m. 2 (pcie gen4x4), 8 sata3 1 usb 3.2 Gen2x2 Тип-C (Напред), 2 Usb 3.2 Gen2 Тип-А (ЗАДЕН), 10 USB 3.2 Gen1 (6 Заден, 4 Преден), 6 USB 2.0 (2 Заден, 4 ПРЕДЕН).

За производот

Купувачите избираат и

Брзина На Меморија : 12 GbpsДигитална Максимална Резолуција : 7680 х 4320 OC Издание : Зајакнување На Часовникот 1

100% памук Направено во САД Смешни подароци за радиологија за мажи жени : Оваа кошула со кошула со радиоло�

100% Најлон Кабел Ролната За Значки нуди практично скенирање Украсен со живописно лого во боја на тимот В�

【1000 парче сложувалка】 измерете 75 x 50cm кога ќе завршите Одлично за возрасни и идеални загатки за деца...

[Големина] 67,4мм (2,65 инчи) OD, 48мм (1,89 инчи) лична карта, дебелина од 0,8мм (0,03 инчи) [Апликација] Широко се кор�

Исчезнатите или видливо оштетените заби на патентите не можат да се поправат Не поправка "кутија и игла"

Битови за вежбање со пиштоли Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° The Surfac Oroughnessebellowrz2.5, hastwoclasses'products The I

USB 30 Машки е за USB Уреди, Два USB женски конектор, Еден е ЗА USB 3.0 моќ и податоци, уште еден за USB 2.0 адаптер за н

Канцелариската торба со голем капацитет, може да задржи до 5080 пенкала и основни предмети Бои : црна, сива

100% компоненти во стилот НА ОЕМ осигуруваат правилно вклопување и помагаат при лесно обновување на сист�

Материјал мек удобен памук и полиестер Големина 20,5 см должина x 7,7 см ширина x 7,7 см висина Персонализиран

ОМИЛЕНИ ОБОЖАВАТЕЛИ : Најбараниот Комплет Четки вклучува сигми 5 најпродавани четки избрани од вашите к

платно и полиестер поставата Полиестер поставата Затворање на патент 15" пад на рамото ВОДООТПОРЕН РАНЕ�

Неговата површина е прилично мазна, убави чувства на допир во рака Направено од материјал, безбеден за у

Накит за цвеќиња за нокти : Getе добиете 10 парчиња накит за цвеќе за нокти со сјајни додатоци за уметност з

Едно парче (Фото 2) се продава повеќекратно калап за правење загатка22" x 1,57 "(450 x 285 x 40 mm) За да направите 1 m²

? Материјал : оваа торба за ручек е изработена од оксфордска ткаенина со висока густина и густа алуминиу�

Не е потребно собрание Земја на потекло : Соединетите држави Материјал : Алуминиум Тежина на артикалот :

Совршена Контрола : Без разлика дали нанесувате подлога, хајлајтер или која било друга шминка, оваа трка

За Ибм Модели Инфор Боја 1220 Ласерски Печатач Програма За Враќање Жолта Тонер Кертриџ Тонер Кертриџ Со Ibm

Силна практичност : Кутијата за откривање на краток спој главно се користи за одржување и откривање на м

Песна H0 Пико код на производот : 61134 Препорачана возраст : 14 години Пико код на производот : 61134...

Пакет со вредност : Овој комплет за ракав за ракави за јамка вклучува 270 парчиња ракав за прицврстување н

【Пакетот вклучува】 сет од 3 рамки за фотографии во разновидни големини и бои, вклучувајќи една зелена ф

Димензии на пакетот : 4,2 см Л х 5,5 см В х 27,9 см ХКоличина На Пакет : 1 Тип на производ : АВТО ДОДАТОК...

25 Секој од следниве радијални електролитички кондензатори од 50 волти 105 C : 0,1 UF, 0,22 UF, 0,47 UF, 1 UF, 22 UF, 3,3 UF и 4,7 U

ВРЕМЕНСКА ПРОЕКЦИЈА будилникот нуди опција за прикажување на времето на вашиот таван или ѕид со раката

4gb Тим Со Високи Перформанси 133x Чува податоци, музика, слики и видео датотеки Компатибилен СО...

1 Големина : 24 инчи Количина : 50 парчиња пакет Материјал : Винил ПВЦ Нашите естетски налепници се изработе

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење Големина : Дијаметар на жица (0,5мм), н�

Пролет константа (N / MM) : 5,99 ● Надворешен дијаметар : 0,9 инчи (24,5 mm) Бесплатна должина : 1,4 инчи (35 мм); Внатре�

Чисти почва, восок и маснотии од винилни подлоги додека ја омекнува и подготвува површината за лепење н�

Едно парче обликување висококвалитетен основен материјал, едно парче обликување со умирање, мазно дно,

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да работи правилно Производот ќе има мали флеки и /

【Количина】 ќе добиете 4 листови форми на налепници за Божиќни нокти, ќе ја задоволите целата ваша loveубо

● ПАКЕТ ОД 4 СТАВКИ : поли слушалкиПлантроника Слушалки Безжичен Војаџер 5200 UC Bluetooth Слушалки, Плантроник

Scroll