Свеж
Микробранови Чизми И Затоплувачи На Стапалата - Длабока Продорна Топлина за Ублажување На Вкочанетоста на Стапалата, Болки Во Мускулите И Зглобовите, ахилов тенди?

Микробранови Чизми И Затоплувачи На Стапалата - Длабока Продорна Топлина за Ублажување На Вкочанетоста

Достапност: Достапно.
DEN 568.00

Таргетирање на заеднички проблематични области на стапалото (лак, топка, пета, прсти) Олеснување на болката во стапалото, болката во петицата и болката во глуждот поврзани со артритис, тендинитис, ахилов тендинитис, плантарен фасциитис, стресни фрактури, метатарзалгија, буниони, поттикнувања на петиците, невромот На Мортон и палецот на Мортон. Ублажување на болки во зглобовите, напнатост, вкочанетост, тендинитис и проблеми со циркулацијата. Закрепнување по операцијата и лекување на хронични болки. 1 пар плишани чизми од минки ткаенини со отстранливи внатрешни пакети (2 Х : 11" х 4", 2,1 килограми. Состојки за полнење : глинени монистра, ленено семе, трупот на леќата. ЗАТОПЛУВАЧИ на СТАПАЛАТА-Справување со болни стапала? Не можеш ли да ги загрееш нозете во студените ноќи? Најдете загреани чорапи непријатно? Физиолошките затоплувачи на стапалата се совршено решение. Опуштете се на каучот или во кревет и ставете ги нозете нагоре. Само дајте им на овие чизми брзо вртење во микробранова печка и тие се подготвени да одат. 100% ПРИРОДНО-физиолошка топлинска терапија чизмите за стапала даваат смирувачка, долготрајна, длабоко продорна топлина, без токсични материјали. Овие затоплувачи на стапалата се исполнети со 100% природни зрна и глинени монистра, така што ќе доживеете целосно природна форма на релаксација. Топлите влечки ќе ви помогнат да ги подмладите болните стапала, да ја намалите напнатоста или едноставно да се опуштите. УБЛАЖЕТЕ ЈА БОЛКАТА во СТАПАЛОТО – Загреани во микробранова печка, овие влечки ќе помогнат да се релаксираат вкочанетите мускули, да се зајакне циркулацијата и флексибилноста и да се ублажи болката поврзана со ревматоиден артритис, рејноов синдром, ахилов тендинитис, плантарен фасциитис, стресни фрактури, метатарсалгија, буниони, поттикнувања на петиците, невромот На Мортон и палецот на Мортон. Оваа пондерирана, загреана чизма за стапала е одлична за специфични болки или само за релаксирање и ослободување од стрес или вознемиреност. СОВРШЕН ПОДАРОК - физиолошките загреани чизми за нозе се совршен подарок за секој што ќе го помине целиот ден на нозе или само му треба шанса да се наполни. Дајте му на вашето семејство или пријатели дар на живот без стрес.

За производот

Купувачите избираат и

[Компатибилност] Држете еден лаптоп 12 "17" што тежи 17,6lb / 8kg или помалку Раката и лентата за лаптоп (и двете �

Големина : Прибл 16,5 х 9,4 х 1,2 инчи (4 Лесна За Употреба Јапонска даска За сечење Рибата И зеленчукот се обел

Точка : 22318с Топчести Лежишта Тип : Сферични валчести лежишта Димензии : 90мм х 190мм х 64мм / Метрика Големин�

[ Закачалка за повлекување на врвот] : закачалката инсталирана на врвот може да се извлече за да се олесн�

Трендовската игра и трикови ја освојуваат секоја ваша соба Моден дизајн вентилатор осветлува елеганте�

Заштитете ја камерата од гребнатини и нечистотија, Прекрасен подарок Лесен, издржлив, перен, но заштите�

Тркало за држење на паркиран камион или приколка стабилна Црна гума засилена со влакна за цврстина и от�

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосн

Цена за : Секоја вклучува : Термопластична кутија матична диа и Големина на конецот : 15 / 3232 UNS Стандарди : U

Унисекс Ранец За Возрасни За Вежбање Слободно време и Спортска Облека Адидас Разнобојни Ранци РАНЕЦ ЛИ�

Компатибилен со инсталирање на 1 или 3 дупка Се спротивставува на оцрнување и корозија...

Bluetooth модулот FSBLMO1 се развива токмуникација помеѓу алатките FSESC и FSESC (Linux и мобилни уреди) преку BLE Достап�

Материјал : Памук и Полиестер, 100% Полиестер, Супер ИЗДРЖЛИВОСТ Произведено ВО САД или Увезено, Машинско �

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба ● Г�

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Големина : 8х6фт (2 4мх1, 8м); фотографија позадина Материјал : Отпечатен на материјал од хемиски влакна за м�

Хартија со големина на половина буква 5 1 / 2 "x 8 1 / 2" Направено од бела постелнина текстура 28lb врска / 70lb т�

Вклучува поправки, делови, труд и Транспорт Дефектите се покриваат по гаранцијата на производителот...

Слепиот зона, Т орев во внатрешноста на кабинетот е изводлив метод и може да се користи и за фиксирање на

☑ Погоден сет : Сетот вклучува 30 парчиња знаци од 3x4 инчи мини и 1 парче од 6x8 инчи (A5 големина) знак за мини

Мултифункционален и разноврсен, може да се користи како послужавник за ужина, чинија за предјадење, пос�

Тип : OnOffON; Тип на конектор : DPDT, 6 терминален пин; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм Оценета земја на �

Памучна постава ●Висок Квалитет На 】ономски дизајн удобно вклопување, долна облека За машка инконтине

Широка Компатибилност : фолиото На тастатурата е компатибилно Со Samsung Galaxy Tab S8+ / S8 Плус 2022 (Модел : SMX800 / X80

Пакет антена со висока вредност дизајниран за пренослив активен Прием Во Инмарсат Пакетот вклучува Пил

Произведено ВО САД и Увезено ИНДИЈАНА УНИВЕРЗИТЕТОТ БЛОК IU БАГАЖ ТАГ ЗА ЖЕНИ И МАЖИ Одличен подарок за в

Тип : JR28 S25 UI : AC660 V, UE : AC380 V Оценета струја (А) : 0,631А, 11.5а, 2,54а, 46а, 5,58а, 710а, 913а, 1218а, 1725а Соодветниот модел на к�

Големина : внатрешен дијаметар ●8, 3 x H 1,8 инчи (210 x 45 mm); Главна телесна тежина : 5,5 мл (155 гр); Материјал : 188 Не

СТП+Платно Големината на кутијата за складирање е 10,6 инчи * 10,6 инчи * 10,6 инчи Платнената ткаенина е силна

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Кабелот за звучникот на RCA е аудио кабел за звучникот RCA, поврзете го вашиот сабвуфер со звучници, вашите

Заштитникот на објективот НА камерата ОД КАМЕРА ОД АЛУМИНИУМСКА легура Е дизајниран за i Phone 13 Pro Max (6,7 ин�

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Далечински контролирано вибрирачки дилдо : Уживајте во ова вибрирачко дилдо без раце! Циклус преку 4 брз

Дел Број : Б1260дн Црн Тонер Кертриџ (1 Пакет) Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате какви би

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Земете со чаша вода ● Активната состојка е бисакодил 5мг кој е стимулативен лаксатив ● Сигурно ослобод�

Премиум материјал за ткаенини, многу практичен дизајн, повеќекратни прегради, мазни и цврсти патенти Го

1 / 2 "Hitch Lock се вклопува 11 / 4" приемник 5 / 8 "Заклучување на заклучувањето се вклопува 2", 21 / 2 "приемник Бруто �

€ 2022 Нов Комплет За Надградба Q : новиот комплет за прашок за надградба е повеќе во согласност со сѐ што и

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

? [Анти сјај] Заштитник на екранот во Boxwave компатибилен со Lenovo Legion 7i (16 in 82 K6) Два (2) наградувани заштитници

Scroll