Свеж
50 Пакет Вреќи За Складирање Кафе Со Вентил-5,5 Мил 5, 1х7, 8 Инчи 8 Мл Запечатување Бела Милар Стенд ап Торбичка За Зрна Кафе, Празни Торбички Што Може Да Се Запечатат Со Т

50 Пакет Вреќи За Складирање Кафе Со Вентил-5,5 Мил 5, 1х7, 8 Инчи 8 Мл Запечатување Бела Милар Стенд ап Торбичка За

Достапност: Достапно.
DEN 317.92

Идеален Избор : Без разлика дали имате мал бизнис со кафулиња или едноставно сакате да го спакувате и сортирате изборот на кафе, торбичките за кафе Шамигон се идеално пакување што го одржува вашето кафе свежо и полно со вкус! Материјали за Храна : овие кеси за складирање со патент се изработени со најквалитетен алуминиум и пластика, материјали кои се квалитетни за храна, безбедни и нетоксични, така што нема да влијаат на вашата арома на кафе, но исто така се многу издржливи и отпорни на кршење. Чувајте Го Вашето Кафе Свежо : Со специјален еднонасочен вентил, овие торбички за повеќекратна употреба се специјално дизајнирани да ја задржат свежината во вреќата со тоа што ќе дозволат вишокот воздух да тече и ќе спречат нечистотии, влага или прашина да влезат во вреќата и да го расипат кафето. Вреќи Со патент што може повторно да Се запечатат : кесите за запечатување за пакување кафе се запечатуваат со топлина и се дизајнирани со затворање на патент што може повторно да се затвори и обезбедува херметичко запечатување за одржување на свежината и квалитетот недопрени подолго!. Практично Масовно Пакување : овие торбички за стоење имаат капацитет од 8 мл и доаѓаат во голем пакет од 50 – рентабилно решение идеално за мали бизниси, кафулиња, занаетчиски производители на кафе, трговци на мало или домаќинства. Нашите вреќи со зрна кафе беа специјално дизајнирани да ја одржуваат свежината, аромата и квалитетот на зрната кафе подолго време. Одликувајќи се со еднонасочен вентил, овие торбички за кафе помагаат зрната кафе да бидат свежи и полни со вкус, додека спречуваат влагата и нечистотиите да го расипат квалитетот. Кесите за складирање се направени со висококвалитетен, алуминиум и пластика за храна и имаат удобен капацитет од 8 мл совршени за чување зрна кафе, мелено кафе, чаеви или билки. Голем рефус пакет од 50 парчиња идеален е за домашна употреба, како и занаетчиски кафулиња, пазари, продавници, мали бизниси и многу повеќе!. Лесно е да ја одржувате храната свежа или предмети за домаќинството добро организирани кога ќе ги изберете вистинските алатки. Во Шамигон, ќе ги најдете вистинските решенија кои овозможуваат лесна организација и складирање на домаќинствата, поединците или бизнисите.

За производот

Купувачите избираат и

Огромна пластична леќа за кондензација на фреснел Дијаметар : 250мм Фокусна должина : 90мм 100мм 140мм 185мм 240м

Универзален влез : 100240 V AC; Излез : 12 V DC 33 A Широко користена во индустриска автоматизација, LED дисплеј, CCTV, �

Природен бисер за сјај и издржливост Има бесплатно покритие и брзо се суши УВ инхибиторите спречуваат б

Материјал : Направено од високо квалитетен челик со голема брзина за издржливост, висока цврстина и дол�

Самл грешка од 13 см со рачно мерењеКарактеристики : име На Производ : Вртливи Тркала За Тркала Материјал

Air Tac тип Стандарден алуминиум хидрауличен цилиндер 40мм носат 1000мм мозочен удар SC40 X1000 единечен шипка со

Бродови од : САД, боја : злато Пакетот вклучува : 1 x РЕДИРАЕ НА РЕДИРАЕ Белешка : 1 Вистинската боја на пред�

Ослободете се од оние вознемирувачки звуци во позадина еднаш засекогаш Нашата ветробранска стакло е сп

Големина на знакот : Мерки приближно 6 "x12" Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од др

1 Јп висококвалитетен филм има добра еластичност и не е лесно да се скрши Ако има нерамни траги, само ису�

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Како еден вид решетка за складирање на домаќинства, има моќни можности за собирање складирање Дизајн ст

Цена за : секоја за употреба со : Mfr N2 FS4 боја / финиш : Безбедност портокалова за употреба со Грејнџер Број

Склоплива Завршна Студентска Гардероба Пластична Кутија за Складирање Со Покривна Усна, Големина : S 43, 8

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 24401 Димензија на пакетот на артикалот : 79 Тежина на п

Бавно сушење, меко поставување, нестврднување соединение за запечатување на конец од индустриско оддел

Брза боја и црно печатење до 30 ppm брзина на печатење Автоматско дуплекс печатење за две еднострани печат

Прилагодлив, пластичен материјал, издржлив и заштеда на простор Уредно складирање, силно оптоварување,

Насликајте сет со чекор по чекор инструкции Сет за акрилна боја за време на бојата 7 Боја на моделот...

Филберт Синтетичка четка врв Големина 12 : Златна коса мека до дебелина на средната допир Ситно исечена ч

100% полиестер ✔ Денешното големо ✔ Купи 2 Добијте 30% попуст, купете 4 Добијте 35% попуст Asian големина, ве мол

Може да ви донесе погодност во животот, лесен за употреба Поради лесната и малата големина, преносен за �

Идеја за подароци : За вашиот пријател или семејни семејства со мачки, мачки мајки мачки сопственик на м�

Голем пакет салфетки за многу гости и прилики Должина : 11 ¾ " Количина на пакет : 150 компјутери Голем пакет

[ГОЛЕМИНА] Модел : М4х8мм; Должина На Завртката : 8мм / 0,31"; Теренот : 0,7 мм / 0,03"; Дијаметар На Главата На Завр

Засилена и поставена надворешна обвивка : Направено од најлојн со тешки и отпорни на солзи со лагерна ла

Овие цврсти кутии се удвојуваат како празнични забавни активности и ги третираат кутиите за да ги испра

Димензии на пакетот : 1 l x 0,5 h x 0,5 w (инчи) Тежина на пакет : 0,02 фунти Земја на потекло : Кина Број на дел : 1 N5804

Носете кутија за пилули : Погодно е за патување, деловно патување, спорт, активности на отворено, итн Тег�

Училишни материјали за наставници и наставници бројни апликации за да ја одржуваат училницата уредна

92%полиестер, 8%памук Прилики : Оваа велигденска кошула е совршена за обична, канцеларија, дневно носење, о

Број На Предмети : 50 Земја На Потекло : Сад Димензии На Пакетот : 11,4" Л Х 18,5" В Х 11 " Х.Тежина На Пакетот : 14,0 Ф�

Одморот со стапчиња од ака Материјалот е порцелан Големината е w0.Кога сакате друг одмор на стапчиња за ј

100% Полиестер ?Големина Совети : Производ како што е прикажано.Ве молиме погледнете ја табелата со големи

Изработени од вистинска фудбалска кожа Официјално лиценциран Од Националната Фудбалска Лига...

Големина : OD 6mm x ID 4mm, tubeид на цевка : 1мм, должина : 6,56 стапки Материјал : Цевката за фрижидер за бакар има ка

Единствен Држач За Држач За Кекси Исклучителен, цврст и издржлив држач за кружен дисплеј Единствен Држа

Опрстен, Витон, 035 Материјал за ширина Витон И.035 пакет од 12 Белешка : За сите меѓународни нарачки, купува�

Неткаен + светки Произведено во САД Или Увезено Материјал : Оваа смешна Божиќна капа е изработена од ква�

Scroll