Свеж
MOBESTECH АДАПТЕР USB Адаптери 2pcs Пренос Адаптер Лаптоп, Црна Дискови Линија Хард HDD На Лесен Диск За Компјутер, Кабел Лаптоп, Десктоп, USB Хард Диск Кабел Хард Диск Кабел

MOBESTECH АДАПТЕР USB Адаптери 2pcs Пренос Адаптер Лаптоп, Црна Дискови Линија Хард HDD На Лесен Диск За Компјутер,

Достапност: Достапно.
DEN 207.84

Поддржете 2,5-инчен хард диск Компатибилен Со Победа 98 / МЕ/2000 / XP/ВИСТА /win7/ OS 9. Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Во исто време компатибилен СО USB2. 0 компјутерски интерфејс, дури и ако вашиот компјутер не Е USB3. 0 за нормална употреба, може да се каже дека никогаш не е елиминиран, подготвен за вашиот иден USB3. лесна линија за возење. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики на лесна погонска линија-Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! - Компатибилен Со Победа 98 / МЕ/2000/XP/ВИСТА /win7/ OS 9. - Големина : 36,5 х 10,5 х 1 см. - Поддржете 2,5-инчен хард диск. - Материјал : Пластика и бакар. - Во исто време компатибилен СО USB2. 0 компјутерски интерфејс, дури и ако вашиот компјутер не Е USB3. 0 за нормална употреба, може да се каже дека никогаш не е елиминиран, подготвен за вашиот иден USB3.0 компјутер! - Во согласност Со Универзалната Сериска Спецификација На Автобусот 2.Опис на стоката дали барате професионална, достапна линија за лесно возење? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална линија за лесно возење мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас.

За производот

Купувачите избираат и

Наведените производи се резервни делови за резервни делови, а секоја референца за имињата на производи�

Стил : Долг ракав портокал 1парчен костим за комбинезори со јака, затворање на поштенски и црни лого „за�

€®Дизајн на функцијата jabeda XLR до 1 / 4 Адаптирајте, 3пински XLR Женски конектор Од едната страна и 1 / 4 инчен �

Материјал : печатената футрола за визиткартичка е изработена од полирана алуминиумска легура, која е из

1 / 4 Инчи500 Стапки Сплит Разбој Цевки Обезбедува Одлична Заштита За Покривање На Жица, Кабли, Црева и Мног

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Дојдете со добар квалитет и високи перформанси, усвојувајќи квалитетен материјал од алуминиумска легу�

Овој асортиман со броење 12 содржи 4 Екстра Големи, 4 Средни и 4 Мали Кеси, одлични за различни потреби за п�

Производител : Вандерслис Состав : Стерлинг Сребро Тип : Риба Сервер Возраст : 18501899 Готски ака Еурека Од В

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашите Челични Серии А

Применлив модел на поттикнување : Објавен само За Поттикне 11Ти 2022 Година HD Печатење : Живописни и засите�

Дифел, удобност и луксуз што ја заслужува вашата кожа Нашите луксузни креми им даваат на вашите раце сов

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

РАЗУМНА СТРУКТУРА : машинката за нокти е дизајнирана со држач за нокти, можете точно да ја исечете сакан�

Исклучителна изработка, удобна рачка, висат каде сакате, убава и практична Дедо Мраз, форма на елк, со си�

Лесно поставувањереле за еднократно време, одложувањето може да се постави директно преку копчето на п�

Завртка + Орев + Мијалник + Пролет мијалник Големина : дијаметар На Конец (М) * должина на Конец (Л) М8 М10 М12 М

Автоматски почеток дизајн, треба да го притиснете јадрото во насока на стрелката, започнете од внатрешн

25см хуманизирано растојание за сензори, без допир! Само движењето на раката го отвора капакот Кога чест�

●Ултра лесна Инвалидска Количка® : нашата ултра лесна инвалидска количка е изработена од лесна и издрж�

Гаранцијата на производителот не може да се примени 4ПОРТ USB Центар со USB Микро Конектор ви овозможува ис

Материјал : челична заграда, галванизирана површина, отпорна на масло и ' рѓа, тркала со навојна прачка, н

Corningware француски Бел 1,5 Кварт Овална Тепсија со Пластичен Капак За Складирање Издржлив камен материјал �

?Црн Петок Се Занимава 2022 & Сајбер Понеделник! Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Пријатели Купи 1 добие 3%

За Инспирон 15р 17 17Р 3521 3721 5521 5535 5721 Серија Лаптоп 74Х7К 074Х7К ДФС470805ЦЛ0Т 753894001 Можеби бројот на делот е разл�

Конектори / РФ Конектори Конектори / РФ Конектори Микрофон Аудио 3пински Приклучок За Приклучок За Жен

Транспарентна Основна Боја : Овој Печат на ноктите има проѕирна основна боја, што го прави вашиот маники

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Висококвалитетна Гравирана Завршница Нерѓосувачки челик Безбедно И Безбедно Пакување Вклучува Лесна �

Нееднаков капацитет на родител и вртежен момент Овозможува 1,5 степени на погрешно поставување по решет�

Безбедна кутија : Изработена од дебел легиран челик со висока цврстина, издржлива Има 3 фиксни завртки з�

1 ТБар Ред Платформа Дупчица Прилогот Мина Одговара Бар Целосна 360° Вртливата За Свиткана Во Текот Вежби

Scroll