Свеж
4 Парчиња 8,7 Инчи Вилушка За Кисела Краставица И 7,5 Инчен Сет За Цедалка За Маслиново Лажица Од Нерѓосувачки Челик Тегла Со Долга Рачка За Сервирање Лажица Со Лажица

4 Парчиња 8,7 Инчи Вилушка За Кисела Краставица И 7,5 Инчен Сет За Цедалка За Маслиново Лажица Од Нерѓосувачки

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Убав Комплет : ќе добиете 4 парчиња сет од маслиново лажица и маслиново вилушка, вклучувајќи 2 парчиња лажици со одводни дупки и 2 парчиња вилушки со долги рачки, едноставни, но практични, доволни за да ги задоволите вашите различни потреби во секојдневниот живот Продолжена Рачка : сребрената дупчиња лажица мери прибл. 7,5 х 1,38 инчи/ 19 х 3,5 см во должина и ширина, а вилушката за кисела краставица е прибл. 8,7 х 0,28 инчи/ 22 х 0,7 см во должина и ширина, доволно долго за лесно да ја вметнете теглата. Отпорни На Кородирање : долгата рачка со дупчиња лажица и вилушка за сервирање се изработени од квалитетен нерѓосувачки челик, мазни и сјајни, лесни, но силни, не се лесни за свиткување или кршење, така што ќе можете да ги користите долго време. Корисна и Внимателна : лажицата за сервирање од нерѓосувачки челик е дизајнирана со одводни дупки кои лесно се филтрираат течноста и оставаат остатоци, а лажицата и вилушката усвојуваат долга рачка што може да достигне во длабоки лименки за да собере храна. Широка употреба : вилушката за зачини за тегла со кисели краставички и маслиново лажица се погодни за различни прилики, како што се семејни собири, роденденски забави, свадби, банкети и погодни за семејства, ресторани и хотели, а можете да ги користите за правење јадења, како што се деликатеси, јадења и кисели краставички, маслинки, кромид, цреши. Карактеристики : вилушката и лажицата од кисела краставица од нерѓосувачки челик имаат мазни и нелепливи површини, па затоа е без напор да ги исчистите, што може да ви заштеди енергија и време. И можете да ги чувате на кујнскиот шалтер, фиока, полица, маса или други места, без да заземате премногу простор. Дупчињата лажици за сервирање и вилушки се деликатни и применливи комбинации. Можете да ги испратите до вашите блиски пријатели, роднини, колеги, соседи и многу повеќе, за што се многу благодарни. Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки челик Боја : Сребрена Големина : Лажица : прибл. 7,5 х 1,38 инчи/ 19 х 3,5 см во должина И ширина Фолк : прибл. 8,7 х 0,28 инчи/ 22 х 0,7 см Во должина И ширина пакетот вклучува : 2 х маслиново лажица 2 х Долга рачка Вилушка Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

За производот

Купувачите избираат и

Внатрешен дијаметар : 5 парчиња М10 Дебелина (мм) : 0,83мм Е прилагодено : да Број на модел : GB96 Снабдување со DI

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето на држачот за визиткартички л�

?●Паметен Дизајн и стабилна поддршка ● Закривен раб на работната површина, ergономски дизајн, заштитен с

【Силен издржлив материјал】 Тој е здрав, практичен и силен траен, изработен од полиестерско влакно и со

Еко Пријателски Забавно За Секого Обичај Направен По Нарачка Уникатен Подарок Врвен Квалитет еко прија

100% памук gold spandex shorts white mens swim shorts thick yoga shorts black shorts denim graphic basketball shorts shorts romper halter shorts running denim overall shorts black rompe

1 / 2 Инчи Безжична вежба / возач со мотор со високи перформанси произведува 320 единици вати за завршување

Мерки приближно : 15,5 "W x 8 Направено од морска трева и ткаена лисја, цврста и добро дизајнирана со 2 прегра�

?●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА, секоја боја и големина може да се прилагодат, доколку ви требаат прилагодени произ�

Двд плеер / рекордер со вграден 4глава, HIfi ВИДЕОРЕКОРДЕР; 8настан, 1годишно програмирање ЗА DVDrs / DVDRs или VHS �

Избрана Префинетост : Тифани Стерлинг Сребрени Садови, Состав : Стерлинг Сребро Возраст : 18501899 Марка : Ти�

3 / 8" црево боцка спојка Максимум 300 фунти по квадратен инч Проток на воздух од 68 стандардни кубни стапки �

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И СУПЕР ПРАКТИЧЕНовој сад за кафе за мелено кафе може да се користи за складирање на �

Спецификација : Внатрешен Дијаметар На Монтирање : 12мм / 0,47инчен; Вкупна Големина : 85 х 100мм / 3,35 х 3,94инче

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Кошница за Складирање под полица : слајдови за Корпи преку оставата, чајната кујна, полиците на кабинето

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Кука за зав�

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

MP5413 Schneider Electric MP5413 Actuator Schneider Electric MP5413, Schneider Electric MP5413 Actuator, Schneider Electric, Schneider Electric MP5413 Actuator Направени во Сое

Лажните совети за нокти вклучуваат 24 нокти, а ние ќе ви дадеме мини датотека за нокти и јасна двострана л

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Круг Бела Основа Со Јасен Капак Оусертифициран Микробранова печка Кружните контејнери версатаинер нао

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае Дизајнир

Dell PERC H730 P Интегриран контролер RAID, 2 GB NV кеш 12 GB / S SAS, сериски ATA / 600 PCI Express 30 X8 картичка за приклучок Подд�

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 5 „в�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

?Висок Квалитет : Нашите Божиќни украси се направени со керамика од 3 инчи, елегантна и елегантна, сјајот

?268 ПАРЧЕ МЕГА ПАКЕТ : Толку МНОГУ ВРЕДНОСТ! Со 268 различни бебе туш декорација шумски тема, оваа невероја�

Многу погоден за подароци, црвени пликови, картички, покани и така натаму, многу практичен Специјалните

ПјерЏозеф Редоут избор од Гравури Со Стипли На Лес Лилиацес Со оригинална боја На рацете Париз : 18021816 21" �

Големина : Дијаметар 2,5 х Рачка 5,5 инчи (63 х 140 мм) Материјал : 188 нерѓосувачки челик Земја На Потекло : Јапон

Заградата за штанд на предавателот : Нов дизајниран и продолжен вид Тој е дизајниран за JR Flysky Radiolink преда

Масажа Топка Во собата : Едноставно користете ги овие масажери за да ги смирите прстите и да ја промовир�

Приклучете И Репродуцирајте Надворешен ДвдУред : цдуред надворешен USB, нема потреба од надворешен драјв

8 КОМПЈУТЕР Есп Алатка Во Собата Во Случај w / Пена 8 КОМПЈУТЕР Есп Алатка Во Собата Во Случај w / Пена...

Декоративна лента за белешка и други креативни активности Материјал : хартија Тип : Лепички ленти Бренд

Scroll