Свеж
スリップオン дво-пати

スリップオン дво-пати

Достапност: Достапно.
DEN 358.40

Пвц поставата Материјал : ПВЦ (ПВЦ). Големина / Тежина : Отворена Големина( H x w x d) : 6,1 x 5,7 x 0,1 инчи (155 x 145 x 3 mm); Затворена Големина( H x W x Дебелина) : 6,1 x 2,7 x 0,4 инчи (155 x 68 x 10 mm); Тежина : Прибл. Карактеристики : Џебови Со Картички х 12. Индивидуален пакет : ОПП торба. Заврши : Топлина запечатени. 2 кутии со картички изработени од пвц (поливинил хлорид) кои ви овозможуваат да ги зголемите џебовите на картичките само со ставање во долг паричник. Џебовите се плитки и полесно се отстрануваат картичките од претходните модели. Совршено се вклопува во секој оддел за сметки и може да се користи сам. Џебовите на картичката се отвораат и имаат по 6 нивоа од секоја страна и вкупно 12 џебови. Со преграда за сметки, можете да ја користите и со сметки. Изработен од мек поливинил хлорид за внимателен третман на рабовите. Многу мек на допир и прст. Смирувачката врежана ткаенина слична на кожа оди добро со секој паричник.

За производот

Купувачите избираат и

Пиво Штајн 22 мл бела керамика Штајн Златна трим со рачка, орка облоги, безбедна машина за миење садови, н�

Издржлив и отпорен на абење, погоден за кампување, качување, сушење облека итн Мала тежина, може лесно да

Материјали : ДрвоПауловнија од модерен до антички, традиционален до еклектичен, ќе ги најдете вистински

Направено од легура материјал, издржлив за употреба Облеката за нетрајно палто нема да остави ознаки на

Рустикален Стил Гроздобер Среќа Хармонија Крава Ѕвона Ѕид Виси Ѕвона Златната боја е всушност покривка

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Овој држач на тврдиот диск е крцкање, Годи и висока температура, која нема лесно да се деформира и има до�

Мека душек, го одржува вашето кученце пријатно и топло Вашето домашно милениче спие поудобно во зима...

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Направено со највисок квалитет на конструкција и внимание на деталите Вклучувањето за врзување на Дпрс

【Електричен погон】 Автоматско наводнување со операција со едно копче Не е потребно пумпање, бесплатно

Материјал на производот : акрилик Режим на прикажување : тип на покажувач Функција на производот : скала

Големина : 12 инчи висока, 11 инчи широкОригинален Дизајн Рачно Изработени Жив свадбен букет со цвеќиња во

Ова е сијалица со двоен контакт, две иглички за заклучување се во иста висина Ве молиме внимателно прове

100% памук Затворање на патент Материјал за миење ♪ Големина : XS6 XL, проверете ја табелата со големина пред

Професионално дизајнирајте За Airtag ( Iphone Пронаоѓач На Локација Тракер, погоден за airtag 2021 ново издание) Со�

ПРИЛАГОДЛИВИ 90 ° : постојат 4 прилагодливи АЛУМИНИУМСКИ LED панели, од кои секоја може да се прилагоди од 0

Оваа уникатна алатка за вакуумски пукнатини е дизајнирана со флексибилност што обезбедува агилност од

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

1255 (R) Керамички кертриџ Duralast (R) дизајниран да понуди непречено чувство и сигурна работа на нова тапа од п

ДијаметарТеми По Инч : 1 / 420 Должина : 61 / 2 инчи А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчи

Пластичен цемент ДЕЦА БЛОКОВИ во исто време, шарените наредени играчки можат да го промовираат нивното

Добар ефект на печатење : Во споредба со ABS, феноменот на печатење на големи аголни предмети, пукање и иск

Направено од аустенитни легури Произведени ВО ASME b18 316 Нерѓосувачки Челик Направено од аустенитни легур

Дрвени И Метални Полици За Закачување : рачно изработена ѕидна полица изработена од дрво и метален држа�

Пластика Серија TitУпатства со низок профил Функција : 34 NRR, квалитетна акустична пена, меки перничиња за �

2309 Индустриски квалитет Слично на „Чемфер Битс“, битовите на Edge Bevel обезбедуваат многу мал агол кога се

Поддржан само од најновите Amd 500 серија Матични Плочи Паметни Кеш : 6mb База Часовник : 38 GHz Макс Поттик Часо

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени Капаче

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Алуминиумска легура Направени во САД или увезени Материјал : Направено од алуминиумска легура, мала теж

【Совршена компатибилност】 Специфично дизајнирана за сите нови Kindle Fire HD 10 и Fire HD 10 PlTablet (11та генерација,

синтетички материјал ИГРАЧКИ ЗА ДЕЦА дрвената игра за совпаѓање е погодна за домашно училиште или наст�

100% полиестер ☘ Материјал : Оваа јога панталони изработени од мек и лесен материјал Истегнување влакна, �

Нашата кутија за чевли е местото каде што вашите чевли се заштитени од прашина и нечистотија,Добрите че�

Изработен е Од Метален материјал, кој може да се користи долго време Иако е едноставен во дизајнот, толк�

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Вклучен пакет : 1* Голем агол (28 "l x 14" w) + 1* swag на вратоврски (18 "l x 10" w) + 4* поштенски врски + 4* клипови Нашиот ц�

Scroll