Свеж
Пинк Принцеза Позадина За Роденденска Забава Принцеза Фотографија Позадина Принцеза Партија Украси За Девојки Деца Бебе Туш Торта Маса Банер Фото Кабина Реквизит

Пинк Принцеза Позадина За Роденденска Забава Принцеза Фотографија Позадина Принцеза Партија Украси За Девојки

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Ќе Добиете : 1 парче големина на позадина е 150х90 см / 5х3 стапки (позадина не е вклучена) ●Материјал● : Винил, издржлив, шарен, нерефлектирачки мат, мала тежина, лесен за носење и складирање, еднократно. ®Употреба : Позадина Може да се користи За дипломирање,роденден,декорација на забави,туш за бебиња,фестивали,свадбена фотографија,прослава, внатрешна и надворешна декорација,фотографија на ликови итн.Може да направите неколку слики за да соберете убави спомени. €Предности : Оригинален дизајн, професионален производител на позадина, персонализирано прилагодување, разумна цена, брза испорака. ®Топол Потсетник : Сите позадини ќе бидат превиткани (поради политиката на поштата за димензиите на испорака). Ако вашата позадина има мали набори, само испеглајте го грбот (не страната на сликата) за лесно отстранување на брчките. 1 парчиња позадина. Добредојдовте во нашата продавница! Оваа позадина е токму она што ви треба. Донесете ја нашата позадина дома. Направете ги прекрасна и незаборавна роденденска забава. За позадината : 1.Бојата на производот е како што е прикажано на сликата.Преклопен, лесен за поставување. Параметри на производот : Материјал : Димензии На Винил Позадина : 5 (W) x 3 (H) ft/150 x 90cm Лесен За употреба : 1.Прицврстете ја позадината на ѕидот со клинци или лента.Или поддршка со загради и клипови. Како да ги отстраните брчките : (1) можете да го закачите на вашата позадина застанете еден ден. (2) Цврсто Завиткајте го со цилиндар 3-4 дена, и тоа е тоа. (3)Користете пегла за пареа за да го загреете задниот дел од предметот, доколку е потребно, испеглајте го грбот со пегла за пареа наместо адри железо. Тогаш повторно ќе биде мазно. Кориснички опис на услугата : ве Молиме испратете ни ги вашите сопствени информации (големина, збор (име) и време што сакате да ги добиете или други делови што сакате да ги промените) преку Пораки. Ќе бидат обезбедени дизајнерски рендери и сопствени врски за купување. Почитувани клиенти : доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ќе ви се вратиме што е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и

Извлечете ја иглата на Dowel Метрика M8 x 60 обичен легура челик +0,004 до +0,009мм толеранција лесно подмачкана г�

1 Цврстата инсталација е само лесна, не е потребна алатка Цврстата инсталација е само лесна, не е потребн

ВКЛУЧУВА : 1 Капак На Вратата На Бродот за Крстарење МЕРКИ : 30 Инчи на 60 Инчи ИЗРАБОТЕНИ ОД ТЕНКА ПЛАСТИКА

Брзо полнење : ТИПЦ, околу 3 часа за целосно полнење 3 брзини на ветерот : лесен ветермек ветерсилен ветер.

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

60 ИНДИВИДУАЛНИ СЛОТОВИмултифункционални маркер случај организаторот држи Вашите Маркери во вашата ра�

Продаден како 1 секој Лесно прилагодете го вашиот сопствен знак за wallидови Заштитните акрилни леќи се о�

Потекло : ЦН (Потекло) Број на модел : ПК24402А Потекло : ЦН(Потекло) Број на модел : PK24402 A PK24402 AUnit Тип : Парче П�

Белешка на производот : Големината на wallидните куки за организација на кујната е 2,36 * 2,36 во, и има силен в�

50% повисоки (13мм) сегменти се дизајнирани за подолг живот и побрзо сечење До 4x подолг живот од конкурентс

Зацврстувачите на ламоните треба да бидат со највисок квалитет и се целосно следливи и контролирани од

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

1 Спецификации на Производ : 4мм терен, 2 prong / 4 prong Карактеристики на Производ : Тивкото удирање, заштеда на

Од 2006 година, ние се фокусиравме НА CATV и мрежни производи и се стремиме да обезбедиме најдобро искуство �

Интелигентен лебдечки, 360° интелигентен мек агол на прилагодување, лакот на авионот е посоодветен за ли�

Овие се мини украси кои не се со целосна големина Симпатични украси совршени за секое мало или мало дрво

ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА избира со прекинувач (СЕ600 / 1000) Принудно ладење на воздухот со вграден вентил

? 80% полиестер, 20% спандекс ? Еластично затворање 【Силна еластична и негледана】 Обука за тренинзи се изр�

Влезен напон : 1015vdc и излезен напон : 110vac на 60 Hz Димензии на пакетот : 4,81 H x 1,81 L x 2,91 W (инчи) Тежина на пакетот

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

【Карактеристичен стил на дизајн】 Фрли го обичниот пластичен стол душек! Мат со столчето на Placoot се диза

ОДГОВАРА : 10 до 14 галон ПродавницаВац бренд вакс ДИЗАЈНИРАНА за СУВО ПОДИГАЊЕ : вреќа За Прашина за собир

Акрилен Материјал : Овие монистра се направени од акрилик Мониста со мазна површина и исклучителен изгл

Држач на автомобили за мобилни телефони : Материјалот цврсто на која било конзола на платформата без ле�

Отстранување на влакна крем за отстранување на влакна машки отстранување на брада за лице крем за брада

Gaury Гаранција за услуга】 Имаме своја фабрика и имаме апсолутна доверба во квалитетот на нашите произво�

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

Интерактивна Комуникација Двонасочна комуникација, до 150 стапки од камерата Безжичен микрофон за снима

73% најлон, 27% спандекс Затворање на влечење Премиум мека ткаенина : Високостредна и голема светлина и вла

[Преносен HD 1080 P Wi Fi Spy Camera] поддржува резолуција од 1080p Малото мини камкордер снима видео со одличен HD 1920x10

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

Со антилизгачки силикон внатре, тој е антилизга за време на вежбање Додадете мал џеб од страната за да г�

Материјал За Торба За шминка : торба за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива То

Кат Стил Багажникот Мрежа Товар Нето За Субару Пустош Производствени Години : 2005 2006 2007 2008 2009 Одлично реш�

Отстранлив обележувачи на детергентот за промиење со вистинска боја Идеално за контрола на квалитетот,

◆ Мерење на rangangang : HLD (170 ~ 960), HRA (59 ~ 85), HRB (13 ~ 100), HRC (20 ~ 68), HB (19 ~ 651), HV (80 ~ 967), HS (30 ~ 100); Со пристаниште за комуник

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини...

Фидер за крикет Лесно за употреба Прицврстувачите за алатки за влекачи можат да бидат да земат црви од п

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Квалитетна столица за масажа ги воодушевува вашето тело и ум Целосен заден капак 8 D паметен робот за авт

Scroll