Свеж
Комплет За Акрилни Алатки За Уметност за нокти, Комплет За Украси За Уметност За Нокти Со Акрилик Во Прав Четка За Ревитализатор На Кутикулите Алатки За Пенкало За ?

Комплет За Акрилни Алатки За Уметност за нокти, Комплет За Украси За Уметност За Нокти Со Акрилик Во

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Комплет се-во-едно : Вклучува се што ви треба за нега и декорација на ноктите, како што се масло, прав, пенкало за кутикули, четки и украси Производи на професионално ниво : Вклучува висококвалитетни алатки за напредни уметници за нокти. Најдобро за акрилни нокти : Особено формулирани за употреба со акрилни дизајни на нокти за долготрајно носење. Различни алатки : Доаѓа Со асортиман на различни алатки за создавање уникатни дизајни. Лесен за употреба : Секоја алатка е едноставна за употреба и лесна за чистење. Опис на производот : Комплетот За Акрилни Алатки За Уметност за Нокти нуди се што ви треба за да ги одржите вашите нокти во одлична состојба, да создадете прекрасен изглед и да се издвоите од толпата со свои уникатни дизајни. Комплетот е совршен и за професионалци и за почетници, обезбедувајќи производи на премиум ниво. Секоја алатка е специјално дизајнирана за употреба со акрилни нокти, при што маслото и прав помагаат да се изработат силни и долготрајни дизајни. Комплетот содржи низа алатки, како што се масло, прав, пенкала за кутикули, четки и украси, за да бидете сигурни дека го имате она што ви треба за да дадете совршени резултати секој пат. Сите алатки се исто така лесни за употреба и лесни за чистење, така што вашите нокти ќе изгледаат совршено од време на време. Без разлика дали сте професионален уметник за нокти или почетник кој сака да влезе во хоби, Овој Комплет За Акрилни Алатки за Уметност за Нокти има се што ви треба за прекрасни резултати. Производите вклучуваат : 1x120ml кристална течност 1x октагонална кристална чаша 3x10g стандарден лепак во прав 1x кристално розова 1x кристално розова бела 1x кристален прав транспарентен 1x12 боја светки 1x12 боја сјај 1x18 боја врежан полен 1x500pcs бела француска ноктева плоча 1x12 боја мал круг дијамант 1x12 боја бисер 1x20pcs хартија фиока 1x бело тофу блок 1x хуази полирање блок 1x исхрана пенкало 1x сива дијамант бар 1x3d кристално врежан мувла 1x канџа четка 1x сребрена криви пинцети.

За производот

Купувачите избираат и

Опис : Шарени со картонски албум со прекрасни морнарички сини отпечатоци, идеално за чување на вашите на

Замена или резервна специфична за возилото овој предавател без клуч изгледа и функционира како оригин�

Ве молиме, проверете го бројот на делот против вашиот прирачник Забележете дека броевите на ОЕ дел спом�

Лесно е да се земе салфетка и удобно за складирање на зачувување, отпорни на абење и отпорни на нечистот�

? [Конверзија на портата] Адаптер за Boxwave компатибилен со Infinix Zero X Pro Адаптерот USBA до C Portchanger ја претвора в�

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

Црна Кожа Случај Страна Капак Торбичка Појас Футрола Вртливата Клип Премиум Вертикална Кожна Торбичка

Машки и женски модни паметни часовници : Паметните часовници усвојуваат едноставен и убав дизајн, целос

Земја на (издржливо во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Рејтинг Напон беспрекорен : 6

IP65 : може да се користи на влажни или прашински места, но ве молиме избегнувајте постојана вода со меурчи

Алуминиумска Рамка со низок ПрофилОптичко Стакло Со Висока Транспарентност За Леќа Никон 18 5мм АФП, За �

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

100% полиестер Направени во САД и увезени Само миење на рацете Материјал : Изработено е од удобен полиесте

Материјал : природно дрво, Боја : како што покажува сликата Големина : (Диа.* Ж) 2,5*1см; 3,5*1,5 см; 3,8*2,2 см; 4*2,5 см;

Појас 3ЛК 3 / 8 х 33ин ОЦ Материјал типarмид Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 0,12 килограми Појас 3Л�

Врвен Познат Бренд Чисти Билки "Есенцијалните Масла Се Природни И Чисти 100% БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ Ние верув

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

●Led Светло За Знак За Излез За Итни Случаи ● ОВА led светло за излез за итни случаи е дизајнирано за итна е

1) Излупете ја сината потпорна хартија од налепницата 2) Внимателно спуштете ја налепницата на саканата �

Само миење на рацете Балетскиот леотарски фустан е изработен од полиестер, памук и мрежен материјал, ми�

Рашири спандекс, исполнет со честички од пена, удобен на допир, пријателски за кожата и нежен Полнењето �

ДИН 960 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

Рачно изработено во Шпанија : Највисок квалитет на парчиња рачно изработени во Валенсија, во единствена

Функција за правосмукалка : суво Тип на складирање на прашина : кутија за прашина / корпа за прашина...

Официјално лиценцираниот фудбалски клуб Кристал Палас Соцерстерц фигура на Jamesејмс Томкинс во класиче�

100% памук Еластични шорцеви за половината црни шорцеви, обичај сребрени плен шорцеви, кафеави карго шорц

80% најлон, 20% спандекс Направено во САД Повлечете го затворањето Брзо сушени девојчиња за новороденчиња

? Брз превоз? : Нормално време на испорака во нашата продавница : 715 дена Нарачајте сега за да можете да пр�

Големина : приближно мери 10 х 6 инчи, има доволно капацитет да собере многу мали предмети, пренослива гол�

Карактеристики : Лесен за употреба без сечење дрво, намалување на абење и отпад од олово Опсег на примен�

Симпатичен Дизајн : ова е одличен избор за роденденски забави! Дизајните на роденденските картички се м�

Прекрасна Аморе Срцеви Плакети Од МДФ "Невеста" "Младоженец" Закачалка за сива лента на врвот на секоја о

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Scroll