Свеж
Компатибилен За Garmin Ferrunner 265s Заштитник На Екранот, [3 Пакет] 9h Калено Стакло Заштитник На Екранот Филм Компатибилен За Garmin Ferrunner 265s 42mm / Ferrunner 265 46mm

Компатибилен За Garmin Ferrunner 265s Заштитник На Екранот, [3 Пакет] 9h Калено Стакло Заштитник На Екранот Филм Компатибилен

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

Внимание : ве Молиме контактирајте не во прв пат ако доби неисправни предмети, за 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите прашања поврзани со квалитетот со замена или наплата Висока дефиниција : Изработена од агц стаклен материјал. 99% преносливост на светлина, откријте ја вистинската боја на телефонот. Без гребнатини : отпорен на експлозија од 0,2 мм, заштита од случајно паѓање, гребнатини, нечистотија и прашина, без влијание врз точноста на екранот на допир. Лесна инсталација : паметната налепница за водич го прави нанесувањето заоблено стакло едноставно и прецизно, без проблеми и без меурчиња. Кои се карактеристиките?. Супер лесна инсталација, цврстина ОД 9 ЧАСА, Отпорна На Кршење, Отпорна На Удари, Против гребнатини, отпечатоци Од прсти, HD(99,99% транспарентност) и без меурчиња итн. Овие карактеристики го прават нераскинливиот заштитник на екранот најдобар штит за Вашиот Паметен Часовник. Колку се отпорни нашите заштитници на екранот?. Секое парче од заштитникот на екранот помина ТЕСТ ЗА молив ОД 9 ЧАСА и тест за притисок од 10,4 кг / 23 фунти. Како резултат на тоа, овој заштитник на екранот од калено стакло го одржува вашиот дисплеј недопрен и беспрекорен секојдневно, спречувајќи гребнатини, гребнатини или пукнатини. Често Поставувани Прашања. П1 : која е специјалноста на овој заштитник на екранот во споредба со многу поевтините?. А1 : Нашиот заштитник на екранот направен со супериорно калено стакло ОД 9 ЧАСА е многу издржлив и отпорен на гребење, засилен да биде двојно посилен од другите обични калени филмови на пазарот. 10-Тите Супер-Лесен Инсталиран Комплет За Автоматско Усогласување ја прави вашата инсталација полесна од кога било. Овој заштитник на екранот користи технологија за автоматска адсорпција за да се осигура дека не може да постојат меурчиња за време на процесот на инсталација.

За производот

Купувачите избираат и

Пенкало за метали за гравирање : Ова пенкало е совршено за секоја просторија за алатки и машинска продав

100% полиестер Направени во САД и увезени Еластично затворање 715 дена испорака Cotton Leggings for Women Petite Leggings for Wom

Полиестер Само миење на рацете Сосема ново со ознаки Носено во текот на сезоната 20202021 година...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 25 Cariveебно електричен и носач на ал�

Ткаенината е мека и е пријателска за кожата, има силна отпорност на брчки, не згаснува по миењето, има по�

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

В Озборн 14931 / 16 Арх Панч Озборн 14931 / 16 Арх Панч Озборн лак удари се капка фалсификувани на едно парче од н�

Билтен лента за ленти : Општи занаети Овој сет на ленти со ленти од плута, исто така, може да биде на масич

Сертифицирано силно ропско јаже, од мојата продавница за ропство Силен и издржлив : Нашето ропство BDSM ја

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Не

★ Алатката за отстранување на винил на обвивка е едноделен дизајн на челик, дебелината е 1,2мм, што е поде

Кутијата со квадратни пилули е компактна Лесно се вклопува во џебовите, ранци, чанти и торби со дуфели д�

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствува

Дизајнот на тркалезната закачалка е креативен и шик Не е лесно да се скрши и е многу практично Висечки м�

Mini HDMI до HDMI каблите се совршено решение за поврзување на дигитална камера или камера со MiniHDMI влез со пос�

Нитрилни нараквици за еднократна употребаТигаргип нитрилни нараквици 8мил се со комерцијална оценка С�

Пу Направени во САД или увезени Направено од висококвалитетна ткаенина, овој случај со моливи е мек за д

Импресивен практичен подарок : Оваа прилагодена лажици од не'рѓосувачки челик е совршено за аниме демон

3М лента за хартија од микропори бела, 1 "x 10yds hulcgk, 2pack (кутија од 12) 3м лента за хартија од микропор бела, 1" x

Цврст / Сплит : Солид Дијаметар на вратило : 2 Цврст / Сплит : Солид Дијаметар на вратило : 2 SKF бранови за з

Носат отпор Отпорност на корозија Отпорност на топлина Заштеда на материјал Лесна инсталација Отпорно�

✅ Ставка : Хидрауличен сет на возач на удар ✅ Ставка : Капацитет : 11 Га ✅ Број на парчиња : 13 ✅ Материјал з

Крст хартија од хартија со 10 листови за уништување на капацитет (големина на буква, 20lb), парчиња хартија �

Полиестер Стандардни безбедносни шлемови : Преносен преклопен : Може да се свитка, и можете да го носите

Team Losi RC Car Double X Buggy Team Losi RC Car Double X Buggy Жолта заптивка керамички хибридни лежишта Компоненти на комплетот :

Совршен модел за градење на модели Божиќен украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн...

❄ 【【5d налепници за нокти на нокти】 Овие налепници за нокти од 5Д снегулка се полни со тридимензионално

Додека ви треба совршена хартија за да започнете со вашиот проект, исто така ви треба совршено украсува�

СВЕТИЛКА ЗА Опашка ПРЕДВОДЕНА ОД Фитмент Компатибилна Со 19992006 Чеви Силверадо 1500 / 1500ХД; 19992006 Чеви Силвер

Светилка Пластична АБС база Најдобар подарок за деца, пријатели, семејство Тие ќе ја сакаат 3 D LED светилк

Само 50 CAL верзија Двојно еднострано чистење за чистач за брисеви со барел за преклопување Ви помага да ј�

Едноставен, ефикасен и без напор начин за поделба на просторот Економично решение за организации кои са

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

Големина : приближно71*17,71 инч / 45см*45см Материјал : Водоотпорна ткаенина, а не отпорна на вода; Номинален н

Овој комплет за модели може да бара склопување и сликарство Цемент, алатки и боја не се вклучени...

Должина на флејта : 26мм / 1 "; вкупна должина : 60мм / 2,4" Име на производот : рутер бит; тип : двојни рабови...

Совршен подарок за оние што ја сакаат самовилата од ливади Одличен дизајн и занаетчиство...

EU ROHS : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853330 Вредност на отпор (ОХМ) : 56 K

Scroll