Свеж
Кленплус 2 парчиња. Насмевка Среќен Корги Куче Закрпи Налепница Цртан Филм Деца Деца Вез Железо На Ткаенина АПЛИКАЦИЈА САМ Самостојна Поправка На Занаети Декорати?

Кленплус 2 парчиња. Насмевка Среќен Корги Куче Закрпи Налепница Цртан Филм Деца Деца Вез Железо На Ткаенина АПЛИКАЦИЈА

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Големина : 2Х1, 6/8 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика. Упатство За Железо На : . Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата. Трошоците за Ракување со превозот не се враќаат. Трошоците за враќање на превозот ќе ги плати купувачот. Се трудиме најдобро да се осигураме дека секој клиент е целосно задоволен. Ако има проблем, пратете ни порака! Ние сме среќни да помогнеме.

За производот

Купувачите избираат и

Завртките за капакот на приклучокот се прецизни сврзувачки елементи што често се користат во машински �

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на елект

Строги детали, генијален квалитет Убава и уникатна форма, создавајќи удобен простор Внимателно избрани

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Уморни од скапа и нездрава брза храна? Не сакате да губите време за редици? Само приклучете го кабелот за

Компатибилен со : Dyson V11, SV14 И V15 Безжичен Стап Вакууми Споредете Со Дел : # 97001302 Вклучен пакет : 2 х Хепа Филт

Димензии на пакетот : 4,75 Л х 0,75 Ч х 4,75 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,16969 фунти Земја на Потекло : Тајван, Пров�

Една глава и бело Материјал : Нерѓосувачки Челик Главно се користи за украсување на вашиот распоред за у

79541 ЦЕНТРАЛНИТЕ ДИСТРИБУТЕРИ НА ПИЈАЛОЦИ Со КАНЦЕЛАРИСКИ АНЕКС Градат нов бизнис За Вашата Железничка �

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

26" широк х 20 " висок целокупната Кружната крошна е широка 5" Тежи 22 килограми Вклучува 6 стапки синџир, 10 ст

Кабелот за лансирање на оптички влакна OTDR се користи за мерење на загубата и рефлексивноста на проксима

КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : Полароид Лабораторија Инстант Фото Печатач, Полароид Боја Филм за јасТип, Фобеа Кожа

Стандарден адаптер за воздушна четка Има 1 / 8 "BSP машка врска на едниот крај, и женска врска со воздушна че

Цврсто дно ја зајакнува формата на торбата и обезбедува заштита | 12 одделни слотови за кабли и додатоци..

Со рационализиран дизајн на дното може стабилност при миење на облеката Економично, можете да го купите

Лондонската Колекција на џо Сампсон За Ватерфорд Беше Инспирирана, Едноставно, Од Лондонскиот Хоризонт

Неопрено тело за отпорност на нечистотија, маснотии, масло и влага Кабел за затегнување стаклена стакло

Пластика Пластична Корпа За Складирање : Изработена од материјал, за трајна употреба, не е лесна за дефо�

КВАЛИТЕТ : Зелен Лист Бел Цвет Фото Позадина, 100% винил, лесен, лесен за носење, многу издржлив, одличен фи�

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6...

Биткоин Монета Магнет Со Бтк Логото Остри бои и Издржлив квалитет 3" од 3 " магнет со добра големина...

Овој мек тепих одговара на сите видови на влекачи, змии, желки, гуштери и сл Може да ги заштити влекачите

55 ° CTO +85 ° C Температурен опсег Капацитет од 0,15 μF 10% толеранција 55 ° CTO +85 ° C Температурен опсег...

100% Сосема нов и висок квалитет Ве молиме проверете и моделот и сликата пред купувањето Лесно за вас заме

Заклучувањето на капакот на корпата за отпадоци може цврсто да го фати капакот за да спречи животните д�

200 LED Самовила Божиќ Стринг Светла : активните Ноќта на Вештерките декоративни светла дизајн како букет �

Чувајте топло и ладно, може да се наполни со вода за да се загрее Запечатени и отпорни на истекување, топ�

Најлон целосно изолирани Double Crimp Femaleенски исклучувања Нашите најлонски изолирани двојни кримби, комби�

33 / 4 "Висока (63 / 4" со лента) Порака за одмор испишана на транспарент Одличен подарок Може да се користи и к

? [ЧЕТИРИ ИНТЕРФЕЈСИ] Паметен Гаџет Со Боксови Компатибилен СО JBL Live 660 NC Читачот На Allreader Sd Картички на Box W

Воен ранец Висок материјал Воениот рак на кампување е изработен од ткаенина од ткаенини од 900 D Оксфорд �

туника за лактот туника бебе кукла блузи латекс елек долги ракави копче до кошули за мажи врвни подароц�

HQRP® Навлажнувач Филтер За Отстранување (Тип А) Замена; Ја подобрува ефикасноста на овлажнител, заробува

5 МИН Лесен приклучок за неполарност на Приклучокот, поврзан исто како и халогените светилки без никакв�

✿Компатибилни Модели : Компатибилен Со Fitbit Sense / Fitbit Верса 3 Моделот на овие бендови компатибилен за фи�

Scroll