Свеж
ЗЕНФУН 3 Пакување Преклоплива Решетка За Сушење Закачалки за Перење со 32 Клипови, Пластични Штипки За Перење и Закачалка За Сушење Капка по Капка За Чорапи, Долна Об

ЗЕНФУН 3 Пакување Преклоплива Решетка За Сушење Закачалки за Перење со 32 Клипови, Пластични Штипки За Перење и Закачалка

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

ЗЕНФУН 3 пакет куки за перење странична висечка решетка за сушење, доаѓа со 32 клипови Решетката за сушење чорапи е долга и широка 12,5 инчи, висока 9,5 инчи и 2,4 инчи за должината на клиповите и 8,3 инчи за страничната кука. Нашата закачалка за сушење е изработена од врвна пластика и долготрајна пружина, безбедна, цврста и еколошка. Пластичните клипови со ситнозрнести, нелизгачки заби обезбедуваат ултра-силен капацитет за стегање за да спречите вашата облека да биде разнесена и нема да остави траги на вашата убава облека. Решетката за сушење алишта има удобен ротирачки врат, мазна вртлива кука. Закачалките за ротирачки клипови од 360° може да се ротираат под кој било агол што го сакате и лесно е да се исушат алиштата од сите правци. Клиповите за закачалки се совршено распоредени за ефикасно да го максимизираат протокот на воздух. Нашиот клип и закачалка за капење е вашата промена во животниот стил-направете. Закачалката за перење се вклопува во висечка крпа, долна облека, шал, гаќи, градници, кошула, вратоврска, капа, чорапи, маски, марамче или друга облека. И дизајнот на преклопување овозможува решетката за сушење облека да се преклопи рамно за лесно складирање кога не се користи. Алиштата што висат со штипки може да се закачат на плакари, шипка за завеси за туширање, просторија за перење алишта, надворешна алишта итн. Во исто време, закачалката за чорапи за перење, исто така, ја надградува функцијата на страничното закачување за дополнително да исполнува различни точки на сушење, како што се прозорецот, ѕидот, огледалото и столчето назад. Тоа е многу поудобно од традиционалното. Пластични Клипови за Перење и Закачалка За Сушење Капка по Капка За Чорапи, Долна Облека, Пешкир, Шал, Странично Закачување, Против Ветер, Сина Боја.

За производот

Купувачите избираат и

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

Направено од висококвалитетни материјали за легура, пријателски расположени Дебели прстени постави ро

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето Истегнете го Jerseyерси, чипка, раб Брод на вратот, рабна �

Jet International производ А ++ врвен квалитет Аметист Чакра топка стапче за стапчиња зашилени стапчиња 4 "Долг п�

Големина : Внатрешен дијаметар : 5мм / 0,2 инчи; Надворешен дијаметар : 11мм / 0,43 инчи; Дебелина : 1,6мм / 0,06 и�

Пластика Пластиката за разнишаност ќе трае со годините што доаѓаат Безбедно за деца и миленичиња...

[Карактеристики] 3 пенкало за топка во боја со дизајн на кожен зафат за извонредна стабилност Карактерис

Преносен тоалет за прилагодување на висината Скоро сите се вклопуваат во сите : Ugarden надградба на прено�

Компатибилност : Случај за i Pad 6 та и 5 та генерација 9,7 инчи (A1822, A1823, A1893, A1954), i Pad Pro 97 (A1673, A1674, A1675) и i Pad Air 2 (A15

Споредете со : RAF : 122212A0 и Amatom : 9260 A219 Цилиндричен, неоткриен, механички уред Се користи за да се одржат две

Батерија за замена со висок квалитет за камера Спецификации на батеријата Капацитет : 2100m Ah, WH : 12.60 Wh, Type :

Бит за вежбање со пресврт : 0,5314 "Дијаметар на сечење, 0,551" дијаметар на шанк; Бит за вежбање со карбид со по

? Висококвалитетно дрво ? 33x55cm (13x22 инчи) ? Неколку бои на рамки се искористуваат ? Овој уникатен знак за др�

Вградено пролетно заклучување за брзо ослободување Двојки како сенка на сонцето за да се избегне сјајо�

PD 100 W Брзо полнење, трансмисија на податоци од 10 GBS и 4 K HD видео и аудио : Магнетниот USB C адаптер 24 Pins Type C ко�

Силен материјал : држачот на виолетовата starвездена картичка е изработен од висококвалитетна кожа PU Ово�

Суштински кујнски гаџет : Овие капаци на шпоретот на гас се решение за вашите неуредни начини на готвење

Козметички садови подлогата за сунѓер е совршен избор за прикажување, организирање и надавање Организа

Заштитник на подот : Сокриен заштитник на гумени подни Врска од 360 степени за маневрирање...

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Двоен запечатен мотор : Воздухопловниот мотор без подмачкување ги намалува вибрациите Aircat Sander Technology : ј�

Ламинатниот печат ги чува критичните пораки и информациите за лична карта безбедни Димензии на пакетот

Изграден во САД Печатено на 9oz Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печатен раб до рабЦ�

⚡ 【【USBнаGo】 : Вклучете го и користете компјутер или скоро сите USB периферни уреди со компатибилни со ваш

Перформанси дизајнирани монотоа за камиони, комбиња и терени, хромирани шипки Max Comfort Поголема 1 13⁄16 “(46

Премиум квалитет Овие битови за вежбање со бакарни цевки се изработени од легура од легура од легура, о�

Брзо заклучување Брзо заклучување Брза заклучена шарка на вратата 304 не'рѓосувачки челик четкан финиш з

Комерцијални ламинатори на ролери од одделение 6 или 10 со програмабилни поставки за меморија Програмаб�

Цврстите навртки се едноставно вратило и глава дизајнирана да се деформира со чекан или пиштол за занит

Одлично за стандардно сечење хартија, фотографии или етикети и други потреби за кастрење на хартија за �

【Подарок што секој ќе го покаже】 Замислете да отворите држач за избор на гитара во форма, извадувајќи г

Материјал : пластика Димензија : Прибл Тежина : приближно Пакет, вклучувајќи : 1 Случај за чевли...

100% ултрапремиум силикон Совршено за вагинална и анална игра : Големиот бран е уникатна комбинација на а�

Материјал : Памук и полиестер Мека и удобна ткаенина, Никескин допре Модниот дизајн ве одржува кул, може

Мала пилула кутија применлива за автомобил, дневна соба, спална соба, студија, градина, трпезарија Дневе

Материјал : 6 AL / 4 V (TC4) Титаниум легура, Одделение 5 Применета : велосипед Материјал : 6 AL / 4 V (TC4) Титаниум ле�

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

❥guarantee : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас Willе се потрудиме да ви �

★ Материјал : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, и�

Scroll