Свеж
МДСМ-25ПЕ-З10-ВР17, Кон Д-Подминијатура М 25 ПОС 0,64 мм Лемење РА Преку-Дупка 25 Терминал 1 Порта

МДСМ-25ПЕ-З10-ВР17, Кон Д-Подминијатура М 25 ПОС 0,64 мм Лемење РА Преку-Дупка 25 Терминал 1 Порта

Достапност: Достапно.
DEN 3005.60

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 853640 Тип : Д-Подминијатурен Пол : М Број На Контакти : 25 Број На Терминали : 25 Број На Пристаништа : 1 Број На Редови : 2 Метод На Завршување : Терминал За Лемење Терминал Терминал (мм) : 0.64 Ориентација На Телото : Прав Агол Контакт Пол : М Максимална Струја Рејтинг (А) : 2.5 Отпорност На Изолација (Mohm) : 500 МАКСИМАЛНА ОТПОРНОСТ НА КОНТАКТ (MOHM) : 35 Минимална работна температура (°c) : -55 максимална работна температура (°C) : 125 Циклус На Парење (Циклуси) : 500 Школка Материјал : челик школка Позлата : Калај/Никел Школка Големина : Б Помалку Контакт : Нема Должина На Производот (Мм) : 30.05 длабочина на производот (Мм) : 18.1 Висина На Производот (Мм) : 8 Жица Големина (Awg) : 26-28 Контакт Позлата : ЗЛАТО НАД Паладиум Никел Монтажа : преку дупка контакт материјал : бакар легура.

За производот

Купувачите избираат и

Автоматско израмнување : Сензорот за израмнување е уред кој користи Hall Effect за да се постигне израмнувањ�

Издржлив исто така може да се обеси на wallид, или таванот за да го украси вашиот дом Пакетот вклучува : 1 пе

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

Die Cut од квалитетен материјал од 6+ години дизајниран за надворешна апликација Може да се нанесува на нај

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

Mickey Fidget Poppers Pack Секој сет вклучува четири приклучоци за POP IT со тема на Mickey Mouse Секоја мери околу 2 инчи По�

Колекцијата за собирање на бод за грантови на Kraftware Grant Round Couther Round Tround Tope во црна боја Браниците ги украс�

Scrubber за миење автомобили Големина на компресирана пакување со автомобил, лесен за носење и заштеда на п�

Боја / финиш : замрзнати Температура на бојата : 3 Просечен живот : 60 часа Лумени (излез на светлина) : 13650 Бо

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Jeanан врвови за жени секси на џин здолништа за же

Сетот вклучува 57 парчиња Изработени од издржлив порцелански материјал Безбеден материјал за миење сад�

Отпорен на 'рѓа, 10" метален Распрскувач ТЕШКА АЛИШТА : Нашата надворешна алишта е изработена од издржлив

●Случај на паричник За Galaxy S23®Овој Случај На Паричник Компатибилен Со Samsung Galaxy S23Поддршка Безжично Полн�

Јасни Пластични Канти За Организатори : Внимателен дизајн на посебен оддел, многу практичен во употреба

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандардните Делови На Контрол�

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатре�

Славна Подлога За Глувци : Оригинална подлога за глувци со висококвалитетни зашиени рабови во различни

Индустриски капацитет : Оваа скала од професионално ниво е идеална за тешки индустриски или испорака и �

Материјал : полиестер Еластично затворање Костуми жени за капење костуми за капење Бели костуми за капе

Совршена надградба за замена на ракавици за памук Овозможува заштита без рефус Удобна втора кожа одгов�

? ФРУСТРИРАНИ СО ТЕЛЕФОНСКИ СЛУЧАИ КОИ СЕ ТЕШКИ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ? Оваа телефонска кутија е со

☑[ВАШАТА НОВА ЛУКСУЗНА ЧАША] : Внимание љубители на кафе Оставете ги истрошените чаши и сосови настрана

Неверојатно лесна, со тежина помалку од една унца Длабоките, универзално прилагодени храмови обезбедув

Изберете помеѓу лентите за рамо со клипови или клипови само Избор на клипови, ќе добиете 1 пар...

Вистински Замена Делови ВКЛУЧУВА Обликувани Блокови ~ Триаголник, Ѕвезда, Квадрат, Круг, Вкрстени Форми

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

Оловна Лента : произведена за да биде електрично и термички спроводлива, оваа леплива лента носи силна к

Површина : цврстата површина на ова биро за скут е рамна, овозможувајќи проток на воздух околу вашиот ла�

Повлечете го затворањето ❣Беспрекорни Моторџиски Шорцеви морски женски моторџиски шорцеви за вежбањ�

Направено Од Г3 3 Боросиликатно Стакло Жарење Точка 560 Линеарен Коефициент На Експанзија 32×107 / ℃ Точка Н�

✅ [Карактеристики] : Проверете дали овој конвертор е компатибилен со вашиот лаптоп модел / тврд диск Ово�

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Користете со сите машини Cricut Дизајнирано да создаде едукативна и забавна тивка книга Научете ги децата

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја т�

[ЗАБЕЛЕШКА] овој случај одговара САМО За Apple Mac Pro13 Инчен Мрежница Модел А1425 / А1502Ве молиме љубезно провер�

Scroll